0

Nie.
Pewnie nie twierdze ze real byl fatalny i fartem wszystko wygral zwyczajnie nie mieli konkurecnji.

0

To nie falszowanie to prawda.

1

Nie zgadzam sie.
Jasne barcelona miewa slabsze mecze ale nawet w tych sytuacji jest sporo widac probe roznych zagran.
A real gra na jedno kopyto.

0

Trafili na okres gdy to inne druzyny byly slabe a nie oni mocni.

2

Ale ten real jest slaby.
Ich gra opiera sie na podaniu do isco ten wrzuca w pole karne i moze za 100 razem ktos trafi.
Zero pomyslu na gre i polotu.

0

No mial slabe w obronie bo gral na skrzydle ;)
Z tego co pamietam to jakies gole wyproacowal podczas ostanich wystepow i zdecydowanie nie byl najgorszy na boisku i zwyczajnie nie zasluzyl na taka krytyke.

0

Mial dobre mecze w tym sezonie wiec takie pierdolenie ze nikt nie bedzie zdziwiony.
Taki suarez i pique to ostanie 5-7 spotkan to nie powinni sie na boisku znalezc a ty czepiasz sie pilkarza ktory po urazie wraca do grania na 30 minut.

2

Wrocil po 7 tyg i po 30 min juz go skreslasz?
Zapomnialem ze to typowe na tej stronie.

3

Kiedys po drewno jezdzillo sie do lasu teraz wystarczy odpalic palucha na yt

0

Spokojnie to tylko plotki a niektorzy juz widza jego trasfer :)

0

A myslisz ze to od klubu tylko zalezy?
Podowiem ci ze nie, pilkarz musi sie zgodzic na wyzsza.
:)))

0

Wszyscy schodz messi zostaje xd

0

Niemrawy suarez zostaje
a paco ktory strzela 2 bramki schodzi...

0

Paulinho i iniesta ;)

1

Nudne to juz, sklad jest jaki jest i trzeba sie z tym pogodzic

0

To sa przewidywane nie ostateczne sklady ;>

0

Widac kazdy trener uznaje ze jest za slaby na pomoc.
Pora pogodzic sie z tym.

0

Bez przesady ronaldo czesciej symuluje a i tak jest uznawany za jednego z najlpeszych.

0

Regularna wojna :D
Zamieszki to nie wojna mlody kolego.

0

Roberto jest w druzynie dlugo ;) i nie byl taki mlody gdy gral jeszcze alves ;)
Wiem ze dla wielu to pupilek bo wychowanek itp ale roberto nie jest juz mlody lepszy nie bedzie i po jego wystepach w srodku pomocy trenerzy slusznie uznaja ze sa lepsi na to miejsce.

0

Byl alves sergio nie gral w srodku teraz jest semedo i tez nie gra w pomocy.

Vidal w formie przed kontuzja gdy zagral pare swietnych meczy byl zdecydowanie lepszy na obronie

0

Ogladam niemal kazdy mecz barcelony.
Jakos zaden trener go nie stawia w srodku boiska bo sa lepsi ale spece na tej stronie wiedza lepiej ;)

1

Najlepiej to on gral na prawej obronie choc i tam szalu nie bylo.

0

Zadna bzdura a prawda, jego dobre mecze mozna policzyc na jednej rece.
Suarez mial trudny poczatek ale powaznie porownujesz jego gre z gra rudzielca?
Piles nie postuj.

0

gownianymi? troche szacunku dzieciaku gdy zwracasz sie do starszych

3

Wystarczy powiedziec cos na zarzad i z miejsca pilkarz staje sie ulubiencem.

Mathieu byl za slaby na barcelone chyba wszyscy zapomnieli o jego slabych meczach do tego wynoszenie informacji z szatni ;)

Trzymal sie z dala od druzyny jeszcze teraz zamiast przyznac ze slabo gral zrzuca wine na inncyh.
Co on chcial bukiet roz i impreze na cn pozegnalna?

0

Tez bym wolal cn bez nazwy sponsora ale sami socios w glosowaniu sie zgodzili na to wiec mozesz juz usuwac konto i szukac innej druzyny do kibicowania bo to juz przesadzone.

0

Chyba inne mecze ogladamy

0

Na srodku pomocy radzi sobie slabo taka prawda, nie bez powodu zaden trener go tam nie wystawial.

1

Dlugo ten skrot dzilal :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?