7

Lekarz ktory badal cou tez prauje dla sportu?

0

Jest otwarte do 31 i co z tego?
Oznacz to ze do klubu moga przychodzic zawodniy tylko do polnocy odchodzic nawet moge za miesiac a okienko w hiszpani jesto do polnocy 1 wrzesnia.

0

hahahah sa gusta i gusiki bez odbioru

0

Od zawsze :) a od 2 lat niszczy fife :)

0

Nic mi nie odpowiedzialy.
Smiesza mnie takie kometarzy gdy ktos mowi w imieniu innych.

2

I bardzo dobrze bo pes jest zwyczajnie lepszy od fify

1

Mozliwe ze maja plan b i jak ie cou nie uda to bedzie inny drogi i glosny trasfer byleby nie mowilo sie o nich

7

My tzn ty i cala twoja rodzina czy jak?

0

A skad ty wiesz co valerende zrobi?

0

Ma ktos jakas strone ze stremingiem z gra o tron w jakosci fullhd?

1

Jakie to perelki?
I ktory sprzedany zrobil kariere?

0

Rafinha i roberto to nie mlodziez xd

7

Czesto mozna spotac maliny w lesie ;)

0

Bo neymar jest przystjonijeszy

0

Spokojnie daj mu czas w zeszlym seoznie vidal pokazal ze duzo moze dac barcelonie.

0

Czytales wywiad?
Wyraznie jest napisane ze kluby dogadane byly co do kwoty i nagle powiedzili nie nasze ustalenia mamy gdzies i chcemy byc moze 2x wiecej jak nie to nara.

Ale oczywiscie wszystko wina zarzadu barcelony a nie francuskiego klubu.

0

To niech ida gdzies gdzie nie naraza innych na spoilery a nie strona barcelony a tam spoilery.

Za spoilery powinny byc bany

0

Te dziwne przyczyny to zapewne kasa.

0

Ma ktos bramke zielinskiego?

0

Eleven na rozpoczecie lig wprowadzilo 2 tyg darmowego ogladania.

0

Cou jest potrzebny na srodek pomocy nie na skrzydlo to ustawienie i tak jest zbyt ofensywne

1

Jak kazdego dnia beda pisac ze transfer jest przesadzony i to kwestia godzin w koncu im sie uda trafic xd

0

Przejdz na 4-3-3
Zmien roberto na rakitic i paco na suareza o masche na pique no i wtedy mozna grac ;)

4

Ciekawy
youtuber
Wybierz jedno

0

Pomyslales moze ze taka jego rola w druzynie i tego wymaga od niego trener?
asekuracja innych lini czasami strzalu jak ma okazje

0

No tak ale tu nie chodzi o kase, jezeli ciagle przegrywasz to juz takiej frajdy nie masz tylko frustracja jak szejka po meczu z barcelona ;)

0

Jak myslicie arbom skonczy sie cierpliwosc i odejda z klubow takich jak city i psg jezeli nadal nic nie beda wygrwac?

1

Nie to pes jest lepszy
Ea ma kupe kasy na licencje i reklame i dlatego fifa jest popularniejsza ale lepsza gra jest zdecydowanie pes

0

Rakitic za roberto

0

Dobrze?
Ja nie mam ochoty zdejmowac czapki gdy gdzies wchodze mi to nie przeszkadza i innym tez nie powinno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?