0

Wiecej bylo przypadkow ze zawodnicy odchodzili jezeli chcieli a nie pamietam jednego gdy ktorysl chcial odejsc i klub na to nie pozwolil.

WIec uwazam ze by go puscili i wynegociowali podobna kwote transferu.

0

Tak nie za darmo ale sadze ze tak.

Odchodzili przewaznie ci ktorzy nie byli potrzebni ale np villa za grosze odszedl i nie robila barcelona z tym problemow.
Chlop chcial pograc jeszcze w pilke a w barcelonie juz na to szans nie mial.

0

Finansowe fair play nie jest komunistyczna glupota.
Teoretycznie ma zapewnic szanse klubom ktore nie maja bogatych sponsorow rowne szanse.

Jasne ze da sie obejsc ale po to jest uefa zeby pilnowala tych transferow.
Nie to nie moze przejsc ze dostaje kase neymar za promowanie i sam sie wykupuje.

0

Nie podoba mi sie to co robia obecnie kluby.

Powinni brac przyklad z barcelony tutaj ktos chce odejsc droga wolna.
Nie beda na sile trzymac czy rzadac bog wie jakiej kasy choc wiadomo ze traci na tym finansowo to wole takie podejscie niz trzymanie na sile zawodnika.
Nie mowiac juz o tym ze zaden z tych klubow stratny finansowo nie bedzie bo kupowali couthinio i dembele znacznie taniej :)

Gdyby jeszcze te kluby walczyly o lige mistrzow to bym zrozumial ale oni nie maja nawet szans na mistrzostwo swojego kraju.

0

Taki walek to nawet w uefie nie przejdzie.
Pewnie sa skorumpowani ale kiedy caly swiat pilkarski patrzy im na rece i naciska to juz lapowki nic nie dadza.

Mam taka nadzieje...

0

Jak nie dostana pewnego przecieku to kazda pisze co innego.
Ja tez moge dac tytul do ich gazety : dembele za 105 milionow i 25 zmiennych
Pewnie bede blisko.

Pozostaje jedynie czekac na oficialne informacje i nie podniecac sie cenami jakie podaja gazety.

0

Takie sa przepisy ze zawodnik musi sam sie wykupic w hiszpani ale nikt nie jest tak glupi zeby nie wiedziec ze to kasa od psg i z wszystkiego musza sie rozliczyc.

0

Bredzisz bez odpowiedzi bo szkoda czasu ciebie.

0

A co ma kurde zrobic ten zarzad skoro klub chce go sprzedac za 150?

Zrozum ze to nie jest wina zarzadu.

Gdy klub nie jest biedny i nie cchce sprzedawac zawodnika negociacje sie niezwykle trudne i klub wiele zrobic nie moze.

0

Ogladam kazdy mecz praktycznie.
Nie jestem zwyczajnie zaslepiony, chlopak jest za slaby na 1 sklad i tyle.

0

Powaznie sie boisz o to ze masz obowiazek zaplacic? :)

Nie masz o co sie martwic zwyczajnie olej sprawe :)

0

Racja roberto to lawka i tam jest jego miejsce :)

0

Moze poczekaj do sezonu i daj mu szanse, gdy gral w 1 skladzie w poprzednim sezonie udowonil ze potrafi duzo dac druzynie ;)

0

"Fenomen przez wielu ludzi uważany jest za legendarny i jeden z najlepszych polskich, rapowych składów"

Oni nigdy w top 10 nie byli :)
Ale po co ktos ma ci mowic co jest zlego w tym swiecie chyba sam to zauwazasz zyjac :)
Tylko potwierdzasz moje slowa co do nich :)

Sa rozne typy filmow i ksiazke jedne maja sprawic przyjemnosc ogladajac i czytajac je drugie daja szerokie pole manewru co do wlasnej interpretacji.

Sam slucham hip hopu od 20 lat i wiem o czym pisze.

Szanuje zdanie innych i gusta ale jezeli ktos wyskakuje z czyms tak slabym ja fenomen argumentujac ze ma przekaz i kiedys byla lepsza muzyka to rece same opadaja.

0

Ale podales przyklad fenomenu gdzie trywialnosc wylewa sie bokami.

Raper czy muzyk nie jest wyrocznia i czesto jego poglady sa bledne dlatego smiesza mnie takie rzeczy.

Chcesz uslyszec jak masz zyc czy jakie jest zycie trudne jak pieniadz rzadzi swiatem?

Jest co prawa paru raperow ktorych teksty nie sa jednoznaczne i mozna interpretowac je na wile sposobow przykladem jest sadistik ale watpie bys znal go skoro jarasz sie fenomenm :)

0

Nie, trzeba byc debilem zeby szukac "przeslania" w muzyce.

Sam lubie ambitne kino i ksiazke ale nie szukam takich tresci w muzyce.

Szczegolnie smiesza mnie ludzie oczekujacy przelsania w hip hopie ;)

0

xd xd przeslanie w muzyce xd

0

Gdyby nie chcial odejsc to zwyczajnie by to oglosil. Milczenie najczesciej oznacza aprobate.

0

Wczesnie to jest na stronie przescieradel.

0

To zawsze to 3-4 lata ;)
Brak mu cierpliwosci i potrzebuje atencji a kasa tez swoje zrobila

0

Vermalen kontuzjowany?

Kto by sie spodziewal ;)

0

Dostawal juz wiele szans i jest strasznie nieregularny, niestety pewnego poziomu nie przeskoczy i nie bedzie z niego drugi thiago.

Ale jako ze jest wychowankiem wielu chyba ma klapki na oczach lecz jezeli barcelona chce wygrywac lige mistrzow potrzebuje najlepszych.

0

Tylko hazarda nie da sie kupic...

0

Full metal alchemist i berresk sredecznie polecam :)

1

I gdzie bedzie gral? jak villa pojdzie na skrzydlo i sie zmarnuje?

1

Az wszedlem na oficialna streone ich i nic tam nie ma.

Plotek bedzie mnowstwo zwyczajnie trzeba czekac :)

3

Nie ma neymara to jego koledzey nie sa potrzebni :)

3

Ale powiedz mi kolego po co barcelonie dybala?
Gdzie on bedzie gral? bo jedyne miejsce jakie jakie by zajmowal to lawka.

0

Dybala jesr srodkowym napastnikiem wiec w ogole nie jest barcelonie potrzebny.
Mam nadzieje ze to tylko plotki.

0

A ty myslisz ze on go montowal? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?