0

Wiesz ze jak ktos odpowiada ze zawodnik nie jest na sprzedaz to klub nic wiecej nie moze zrobic? ale to wina zarzadu pewnie tez ;)

0

A jak miala pomoc? Co innego moze zrobic klub poza zlozeniem oferty?

0

Mnie nie ;) ...

1

Jakie oszustwo?

0

Podzieli wartos biletu czyli 200euro.
Socioc by mial miejsce tyle warte, nie jest do konca oszustwo :)

0

Zaraz zaraz ale 200 euro to cena zwyklego biletu a jest wyraznie napisane ze zamieniali ten biletn na bilet premium ktory obejmowa katering.
Nie jest to do konca oszustwo ;)

0

Ta premia za podpis to tak naprade pensja zawodnika.
Nie jest tak ze podpisuje dostaje 30 rocznie + 50
Takie praktyki juz byly stosowane w przypadku np sureaza.

1

A skad masz takie informacje?
Z tego co czytalem to klub kontaktowal sie z psg w sprawie verrtatiego ci odpowiedzieli ze nie jest na sprzedaz to co ten okropny zly zarzad moze zrobic jeszcze?

1

Ale co moze zrobic zarzad jezeli psg nie chce rozmawiac?
Niektorzy to juz maja mozg wyprany i wszystko wina zarzadu ;)

1

Fajne jest narzekanie na zarzad nie?

Tylko co oni maja zrobic? Obiecac im minuty ktorych nie dostana bo sa lepsi od nich?

Mlodzi moga byc cierpliwi stale polepszajac swoja gre pracujac ostro na treningach by kiedys dostac szanse lub odejsc do innej druzyny zyskujac wiecej kasy.

Nie ma co sie dziwic ze wybieraja latwiejsza i pewniejsza droge ale to nie jest wina zarzadu.

4

Co ty pierdzielisz.
Kazda tv to dno i jej nie ogladam ale ciesze sie ze bedzie lm dostepna dla wszystkich bez dodatkowych oplat.

0

Te 50 milionow to jego kontrakt nie jest tak ze dostanie 50 za podpis i jeszze 30 co rok

0

Gdzie popelnilem blad ze nie potrafie pisac po polsku?

Roboerto gral bo nie mial kto inny taka jest prawda.
Zagral pare dobrych meczy potem kazdy czekal tylko na poworot vidala
Roberto ma talent tylko jego problemem jest glowa nie brak minut
Potrafi zagrac jeden dobry mecz po czym w 5 jest niewidoczny.

Sandro i grimaldo :D faktycznie sandro by mogl zastapic suareza ;)
I dobrze ze uzyles slowa porzadny, takich zawodnikow barca nie potrzebuje.

No i nadal nie wymieniles zadnego zmarnowanego talenu :)

0

Oczywiscie wszystko przez to z e nie dostali szansy i zapomnieli jak kopac w pilkie
Ktory to pilkarz zostal zmarnowany?
Wiekszosc gra lub grala w 2 druzynie i gdy widzieli ze nie maja szans odeszli do innych, tylko problem w tym ze nie okazali sie crackami.
Prosze nie osmieszaj sie.

No brak czasu bo kibicie oczekuja sukcesow nie 2-3 lat na byc moze rozwiniecie sie mlodych talentow.
Co w tym dziwnego? Drugiego messiego juz nie bedzie wiec chca teraz wygrac co tylko mozliwe a do tego potrzeba transferow za grube pieniadze.

0

Co zrobic takie pokolenie jak messi iniest czy xavi juz sie nie pojawi pewnie nigdy.
Zeby wygrywac trzeba kupowac nie ma czasu na eskperymenty.
Zreszta zdecydowana wiekszosc o ktorych sie mowi ze nie dostali szans nie blyszczy w innych klubach.

0

To powiedz mi co bys zrobil z la masia?
Wystawil beleriniego kosztem alvesa gdy gral?
Wiedzial ze nie ma szans grac wiec odszedl.

0

Czy alves byl normalnym prawym obronca? Nie
Barcelona gra ofensywny futbol z posiadaniem pilki gdzie boczny obrcona musi grac czesciej jako skrzydlowy.
Przyklad alby ktory z napastnika zosatl obronca.
Wystarczy ze vidal popracuje nad obrona i bedzie zawodnikiem na lata.

1

Ten ktory gdy gral spisywal sie znakomicie notujac w prawie kazdym meczu asyste lub gola?

0

I to jest znakomita wiadomosc :)
Nie jest on potrzebny barcelonie.

0

Nie zmienily sie az tak bardzi zwyczajnie borusia nie chce go sprzedac bo wie ze nikt tyle za niego nie da.

0

Marca informuje a wy juz sracie w gacie :)

0

Chlopie a ile ty razy widziales messiego po prawej stronie boiska? jego pozycja jest umowna zreszta pora na zmiane ustawienia i warto wydac pieniadze na mlodego zawodnika ktory zapweni jakosc na lata.

0

Agent sie wypowiada za niego ;)

0

Ze nie wazne jaki zawodnik przyjdzie czy jaki zostanie wszyscy beda wspierac onz :)

2

50% podatku to wychodzi 60 czyli 1/4

0

Nie bardzo bo to 1/4 ;)

0

Za 100 milionow to go papa wegner wsadzi do samochodu i osobiscie odwiezie do barcelony.

0

Tu nie chodzi o wiek.
Gdyby widzieli w nim potencial na lata to by nie odpuscili tak latwo.
Po wypowiedziach beleriniego widac ze juz jest prawie wszystko zaklepane.

2

Jestem na nie...
Skoro nie lapal sie do skladu to nic dziwnego ze chca go sprzedac.
Pamietacie vermalena? Nie bez powodu oddali go bez walki :)

0

Messi nie nadaje sie na kapitana i taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?