Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu cos o neymarze? No nie spodziewałem się ;)
0
Suarez nie zagra bo ostani mecz zawieszenia go czeka
1
Chyba debiutu...
0
W takim wypadku co robi starszy od niego ronaldo :)
0
Nic ciekawego, zadac takie pytania jedemu z hala dzieci dostaniecie takie same odpowiedzi
2
Kiko Femenia nie jest wychowankiem Barcelony a Herculesa alicante
0
Poratuje ktoś transmisja pl?
8
Szantazysta? Nie bardzo
Pedofil? Hmm dla mnie jest roznica miedzy ruch.. nastolatki która wygląda jak kobieta a dziecka dajmy na to 5letniego
WIec jeżeli dla ciebie dupa 16latki to nie rarytas to ty pedal jesteś :)
Cytujac klasyka oczywiście.
0
A jak zawodnicy zlapia katarek to tez jest kontuzja?
2
Bogatsi od niego i z o wiele większymi wpływami siedzieli w wiezieniu.
Wiec tak jeżeli jest winny i mu to udowodnia spedzi pare lat z kratkami.
0
Bredzisz, kiedyś barcelona b znajowala się na szczycie tabeli 2 ligi teraz na dole 3ligi.
Widzisz roznice?
Zawsze broniłem wychowankow i chciałem żeby stanowili o sile Barcelony jednak trzeba się pogodzić z tym ze nie co roku znajdzie się nowy xavi czy puyol baa teraz o takiego Pedro trudno.
Za pare lat to może się zmieni ale trzeba skonczyc z pierdoleni... o tym żeby dawac szanse mlodym bo zwyczajnie sa za slabi.
0
Zlota era wychowadnko od 2-3 sezonow w ogole nie istnieje, mowi się trudno i barcelona musi się skupic nakupowaniu piłkarzy żeby wycisnąć max z tego pokolenia co wlasciwie czynia.
0
7 zawodnikow pierwszej druzyny musi zagrac wiec sobie pilicz ;)
2
Nie mam problemu zwrocilem tylko uwagę, strone zawsze można ulepszyć nie widze w tym nic zlego.
0
Problem jest taki ze takie informacje powinny być widoczne tak jak na innych stronach czyli relacja z meczu + informacje kto strzelil zmiany i składy
Nie widze potrzeby klikac 2 razy skoro wszystko może być na jedej stronie + już napisałem ze centrum meczowe jest mało przejrzyste.
10
Dlaczego nie podajecie skladow w takich wiadomościach?
Musze wchodzić na inna strone żeby zobaczyć składy obu druzyn to trochę slabe jest.
Tak wiem ze tutaj tez można znaleźć ale jest to mało przejrzyście zrobione.
0
Isco tylko 2? to jakiś zart
0
taaaa barca go tak bardzo chce...
zwykle plotki musza o czyms pisac
0
To jak zlota pilka dla messiego a dla neymara zloty but? :)
0
To nie w trenerze lezy problem tylko w zawodnikach, pare sezonow temu barca b była w czolowce 2 ligi teraz jest na dole tabeli 3 ligi.
Nic wiec dziwnego ze wtedy często zawodnicy byli brani na trenigi czy mniej znaczace mecze teraz zwyczajnie nie ma kim grac.
Pozostaje kupowanie za grube miliony i nadzieja ze za pare lat znowu się trafi zlote pokolenie.
0
Nie sadzisz ze Barcelona musi zaakceptować projekt koszulek zanim zostaną one "wydane"
Nagonka na nike jest smieszna
0
Jeżeli tak będzie wygladala to nie zdobędziemy zadnego pucharu
0
Za co taki bale nominowany? Jeden z najsłabszych zawodnikow realu a i tak dostal nominacje.
0
wooow...
Ale kogo to obchodzi?
2
Liczy się gameplay a ten zwyczajnie pes ma o wiele lepszy niz przewidywalna fifa.
Pamietam jak zagrałem pierwszy raz w 15 wszyscy się nia jarali a ja po paru grach nie miałem pojęcia dlaczego.
Fifa jest o wiele bardziej rozbudowana i ma więcej licencji to plus wieksza kasa na reklamę + slabsza pozycja konami na rynku spowodalo taki hajp na fife ale co roku zwyczajnie pes jest lepszy.
Jeżeli jesteś przyzwyczajony do fify to tylko twoja strata, ale jeżeli bys rozegal +10godz w pesa to po tym bys do fify juz nie wrocil.
0
szkoda czasu, instaluj pesa
2
pes zawsze był lepszy od przereklamowanej fify ale w tym roku ja zwyczajnie niszczy.
0
Boooze ale ty nie masz innych problemów? urodziles się wczoraj ze nie wiesz jak dzialaja kluby jak działa biznes i polityka?
Dlatego nie skupiam się na wypowiedziach klubu czy działaniach piłkarzy tylko na ich grze bo to jest najważniejsze.
0
Ale ja nie jestem przeciwny pomocy o czym już pisałem wcześniej.
Wiec to co zrobili piłkarze nie przeszkadza mi bo sama idea jest zacna.
Chodzi o to komu się pomaga a oni już na to wpływu nie maja.
0
Dla mnie licza się piłkarze to dzięki nim kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat.
To emocje na boisku sa ważne a nie wypowiedzi panow z zarządu.