0

Znowu cos o neymarze? No nie spodziewałem się ;)

0

Suarez nie zagra bo ostani mecz zawieszenia go czeka

1

Chyba debiutu...

0

W takim wypadku co robi starszy od niego ronaldo :)

0

Nic ciekawego, zadac takie pytania jedemu z hala dzieci dostaniecie takie same odpowiedzi

2

Kiko Femenia nie jest wychowankiem Barcelony a Herculesa alicante

0

Poratuje ktoś transmisja pl?

8

Szantazysta? Nie bardzo
Pedofil? Hmm dla mnie jest roznica miedzy ruch.. nastolatki która wygląda jak kobieta a dziecka dajmy na to 5letniego
WIec jeżeli dla ciebie dupa 16latki to nie rarytas to ty pedal jesteś :)
Cytujac klasyka oczywiście.

0

A jak zawodnicy zlapia katarek to tez jest kontuzja?

2

Bogatsi od niego i z o wiele większymi wpływami siedzieli w wiezieniu.
Wiec tak jeżeli jest winny i mu to udowodnia spedzi pare lat z kratkami.

0

Bredzisz, kiedyś barcelona b znajowala się na szczycie tabeli 2 ligi teraz na dole 3ligi.

Widzisz roznice?

Zawsze broniłem wychowankow i chciałem żeby stanowili o sile Barcelony jednak trzeba się pogodzić z tym ze nie co roku znajdzie się nowy xavi czy puyol baa teraz o takiego Pedro trudno.

Za pare lat to może się zmieni ale trzeba skonczyc z pierdoleni... o tym żeby dawac szanse mlodym bo zwyczajnie sa za slabi.

0

Zlota era wychowadnko od 2-3 sezonow w ogole nie istnieje, mowi się trudno i barcelona musi się skupic nakupowaniu piłkarzy żeby wycisnąć max z tego pokolenia co wlasciwie czynia.

0

7 zawodnikow pierwszej druzyny musi zagrac wiec sobie pilicz ;)

2

Nie mam problemu zwrocilem tylko uwagę, strone zawsze można ulepszyć nie widze w tym nic zlego.

0

Problem jest taki ze takie informacje powinny być widoczne tak jak na innych stronach czyli relacja z meczu + informacje kto strzelil zmiany i składy
Nie widze potrzeby klikac 2 razy skoro wszystko może być na jedej stronie + już napisałem ze centrum meczowe jest mało przejrzyste.

10

Dlaczego nie podajecie skladow w takich wiadomościach?
Musze wchodzić na inna strone żeby zobaczyć składy obu druzyn to trochę slabe jest.
Tak wiem ze tutaj tez można znaleźć ale jest to mało przejrzyście zrobione.

0

Isco tylko 2? to jakiś zart

0

taaaa barca go tak bardzo chce...
zwykle plotki musza o czyms pisac

0

To jak zlota pilka dla messiego a dla neymara zloty but? :)

0

To nie w trenerze lezy problem tylko w zawodnikach, pare sezonow temu barca b była w czolowce 2 ligi teraz jest na dole tabeli 3 ligi.
Nic wiec dziwnego ze wtedy często zawodnicy byli brani na trenigi czy mniej znaczace mecze teraz zwyczajnie nie ma kim grac.
Pozostaje kupowanie za grube miliony i nadzieja ze za pare lat znowu się trafi zlote pokolenie.

0

Nie sadzisz ze Barcelona musi zaakceptować projekt koszulek zanim zostaną one "wydane"
Nagonka na nike jest smieszna

0

Jeżeli tak będzie wygladala to nie zdobędziemy zadnego pucharu

0

Za co taki bale nominowany? Jeden z najsłabszych zawodnikow realu a i tak dostal nominacje.

0

wooow...
Ale kogo to obchodzi?

2

Liczy się gameplay a ten zwyczajnie pes ma o wiele lepszy niz przewidywalna fifa.
Pamietam jak zagrałem pierwszy raz w 15 wszyscy się nia jarali a ja po paru grach nie miałem pojęcia dlaczego.
Fifa jest o wiele bardziej rozbudowana i ma więcej licencji to plus wieksza kasa na reklamę + slabsza pozycja konami na rynku spowodalo taki hajp na fife ale co roku zwyczajnie pes jest lepszy.
Jeżeli jesteś przyzwyczajony do fify to tylko twoja strata, ale jeżeli bys rozegal +10godz w pesa to po tym bys do fify juz nie wrocil.

0

szkoda czasu, instaluj pesa

2

pes zawsze był lepszy od przereklamowanej fify ale w tym roku ja zwyczajnie niszczy.

0

Boooze ale ty nie masz innych problemów? urodziles się wczoraj ze nie wiesz jak dzialaja kluby jak działa biznes i polityka?
Dlatego nie skupiam się na wypowiedziach klubu czy działaniach piłkarzy tylko na ich grze bo to jest najważniejsze.

0

Ale ja nie jestem przeciwny pomocy o czym już pisałem wcześniej.
Wiec to co zrobili piłkarze nie przeszkadza mi bo sama idea jest zacna.

Chodzi o to komu się pomaga a oni już na to wpływu nie maja.

0

Dla mnie licza się piłkarze to dzięki nim kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat.
To emocje na boisku sa ważne a nie wypowiedzi panow z zarządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?