1

Kto manifestuje? bo na 100% nie Anglicy

4

Propagadna polityczna a wartości to 2 rozne rzeczy.

Ja jestem za tym żeby pomagać tym którzy tego naprawdę potrzebuje wiec jedyni uchodzcy jacy powinni być wpuszczeni to kobiety i dzieci do lat hmm 5-6 które jeszcze nie maja sieczki w mózgu.

3



Polecam no i dalej głosujcie na pis ;)

0

No i jakość i wygoda czytania będą zajebiste ;)
Kiedys były fanziny dziś już się nikomu nie chce bo latwiej i taniej wszystko w necie zamiescic.

0

Wywiady slabe, kogo obchodzi zalozyciel hala dzieci?
Czytac tego już więcej nie będę z prostego powodu, gazety i książki preferuje tylko w fizycznym wydaniu.

0

Ciekawe czy miał jakies wyrzuty sumienia sumienia po meczu jak zobaczyl już ze jego bledna decyzja kosztowala barcelone mistrzowsto

0

Masche jest dobry na przecietniakow, jedyne co go wyroznia to dobra gra slizgiem a przy dobrych druzynach czesto popelnia bledy (vide lewy ogral go jak juniora)

0

Tylko ze masche jest przecietnym obronca.

0

Mam nadzieje ze treneiro postawi na niego i pique bo to najlepszy wybor na ta chwile

0

pozbawilismy? po 1 to nie my tylko barcelona a po 2 to nie ich wina

0

Nie warto okienko na 1/8 ekranu znajdz inne transmisje

0

Olej sts jest masa innych transmisji a nie meczysz sie na 1/8 ekranu

0

Duzo stremow na necie znjdziecie a chcecie ogladac na 1/8 ekranu?

0

Dziwne ze w czasie kampani o takiej kwocie powiedzial ;)
Dziwne ze do 500 nie doszedl

0

Chodzilo mi ogolnie a nie tylko najblizsze mecze.

0

Verma gral najlepiej po pique wiec to on powinien razem z nim tworzyc pare so

10

Idiotyczne?
Nerwy, za gorsze rzeczy pilkarze otrzymywali zolte kartki wiec ocena przesadzona.
Idiotyczny jest tylko ten "news"

0

Kiedy treneiro sie nauczy zeby nie wystawiac masche w obronie?
Verma lepiej sie tam spisuje i nie przegrywa KAZDEJ wysokiej pilki.

0

Verma na obrone mashe na lawke

0

Za masche vernalen ktory jest o niebo lepszym obronca,

0

Turan nie jest hiszpanem

0

Od stycznia lawka nie bedzie wygladala tak slabo prawdopodobna lawka to : Nolito, Turan, Vidal, Mascherano (tak masche lawka jest dobrym obronca na ogorki lecz na lepszych rywali jest zwyczajnie slaby i za nikski, verma piwersza 11)

4

Szkoda wam go?
Mi nie, koles zarabial miliony zdobywal trofea a teraz placze ze nigdy nie chcial zostac bramkarzem.
Skoro nie chcial nim byc niech otworzy jakis wlasny biznes i niech tym sie zajmie.

Slaba psychika to nie jest dobra cecha u pilkarzy.

0

Barcelona ma 2 lepszych bramkarzy niz VV

0

Chcesz wygrywac czy ogrywac mlodych bo tego i tego sie nie da zrobic.
Niestety zaden z mlodych nie jest nawet w polowie tak dobry jak mesi w ich wieku.
Nudzi juz ten placz ze nie dostaja szans i nie graja.
Nie zawsze trafi sie taki iniesta czy messi i trzeba sie z tym pogodzic ze zeby wygrywac barcelona nie moze sie juz opierac na wychowankach.

0

Jakimi? Ja takie zdanie mam od dawna, masche nie nadaje sie na srodek obrony a mathiue na bok obrony. Wiec jedyna opcja to taka jaka ja napisalem.
No i rzygam takimi kometarzami jak twoje.

0

Komentarz usunięty

0

Prosze niech ktos napisze ze mascherano to dobry obronca ^^

0

Ja pierd... ty serio jestes ulomny skoro takie "argumenty" podajesz.
No i milego ogladania darmowej tv ;)
Bez odbioru

0

Ale wiekszosc placi rodzice pewnie twoi tez bo sie boja kary wiec gdzie ta twoja darmowa tv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?