0

Rozpad klubu?
Mama wie ze cpiesz?

Spokojnie moze byc jeden rok gorszy nawet dwa, zarzad w koncu sie zmieni i barcelona bedzie barcelona :)

6

Sport i na tym koniec ;)
Szejk dementowal jego przejscie do barcelonu wiec spokojnie :)

18

Najlepsz informacja tego okienka :)

0

Nie musi odchodzic, laporta powiedzial ze messi przedluzy kontrak jezeli bartek odejdzie i to to czekanie wydaje sie to potwierdzac.

0

Grac chca wszyscy tylko kluby nie chca puscic ;)

0

90% doniesien prasy to plotki spokojnie.

2

I moze frytki do tego?

0

Wole zeby nikt nie przychodzil niz ma przyjsc di maria...

2

To zarzad sprawia ze chca po 150 za pilkarzy?

0

Tak :) :) :)

Przepasc miedzy pesem a fifa jest gigantyczna gdyby nie reklamy i licencje (zresza w pesie mozna wgrac na konsoli i pc option files dzieki ktorym nie ma problemow z licencja) to pes bylby najpopularniejsza pilka.

Do tego w tym roku dochodzi tryb 3na3 ktory jest swietny!

0

Bez przesady z tym roberto.
Trafil na pusta bramaka.

Malo udanych dryblingow, wiekszosc podan do boku lub do tylu ale jako ze wychowanek tutaj lubiany to jest on i zachwalany

Potrzeba kogos do pomocy i to jak najszybciej.

1

Polecam kupic pesa gra o wiele lepsza i oklada tez :)

0

Ogladam i poza setka ktora dostal na tacy zanotowal wiele slabych zagran.

0

Siedziec na lawce tam jego miejsce.

2

A ja nie nie jestem tego pewien :)

0

Skad wiesz ze nie bylo powaznej oferty?
Juz to okienko powinno nauczyc cie by nie wierzyc we wszystkie doniesienia prasy.

0

Praktycznie kazdy juz dostawal szanse, wielu odeszlo i jakos kareiry w europejskich klubach nie porobili.

To kto ma jeszcze przysjc poza couthino i dembele?

0

Iniesta wie ze jak przyjda cou i seri to bedzie grzal lawe.
Niestety najlepsze czasy ma juz za soba.

Jasne na wychowankow trzeba stawiac tylko co zrobic jak obecnaa generacja to nie jest poziom barcelony.

0

To nadal plotki ja tam czekam na oficialne wiadomosci i nie przejmuje sie plotkami.

0

No wlasnie chcialem zobaczyc jak gra seri a tam w programie nawet powtorek nie ma...

0

Eleven nie ma juz ligi francuskiej?

0

Zaraz to teraz tez wina zarzadu ze nikt nie chce kupic pilkarzy?

0

Problem w tym ze chca barcelone wydoic bo wiedza ze ma kase.

0

Dembele robi podobna szopke juz drugi raz wtedy tez go barcelona namwaiala?
Jak nie jest pewien jaka jest sytuacja to niech sie nie wypowiada bo pierdzieli glupoty

0

Co jest z tym seri?
przyznam ze nie ogladalem jego gry ale niby wiele druzyn go chce wielki talent 40mln tylko ma kosztowac a jakos nikt go nie kupuje?

0

Przed era guradioli byla jeszcze brarcelona rijkaarda ktora tez wygrywala we wspanialym stylu.

No i barcelona zawsze grala piekny futbol i o to mi glownie chodzilo :)

0

Nie bed rosnac bo malo klubow na takie kwoty moze sobie pozwolic.
I tym bardziej barcelona nie powinna podobnymi kwotami operowac.
Kwoty za gomesa i turana byly adekwatne co do ich wieku i cen rynkowych to ze sie nie sprawdzili to juz druga sprawa, paulinho ocenie po sezonie o ile byl przeplacony.

Kwota za neymara byla tak wysoka bo od dawna nie tylko aspekt sporotowy ma znaczenie.
Nie ma obecnie pilkarza ktory jest bardziej popularny i przystojny (po ilosciach ohow i ahow od kobiet mozna chyba tak uznac) co przeklada sie na popularnosc u dziewczyn.
Gdyby neymar byl medialny na poziomie gomesa to nikt by za niego wiecej nz 150 nie zaplacil

2

Barcelona zawsze bedzie barcelona i nie ma co porownywac jej do bvb.
Nieudany poczatek nie swiadczy o tym ze bedzie tak zawsze.
Mam wiele sezonow za soba jako kibic i zdarzaly sie gorsze poczatki a z czasem byllo tylko lepiej i teraz tez tak bedzie :)

0

Kwoty podawane przez prase czesto nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia 100mln to max co sa warci ci pilkarze a ty chcesz zeby przeplacili ze 30mln ot tak sobie?

Latwo jest krytykowac ale prowadzenie takiego klubu to wielka odpowiedzialnosc i nie moga tak sobie wyrzuac za duzych kwot na transfery.

Inne kluby gdy to zobacza to w przyszlosci moga wykorzystywac bo przeplacili raz to przeplaca i drugi i trzeci.

1

Odpowiedz mi szczerze co ten zarzad moze jeszcze zrobic skoro juz oferuja za duzo pieniedzy za nich?

Rzucic po 170mln zadluzyc sie i niech kolejny zarzad sie martwi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?