Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozpad klubu?
Mama wie ze cpiesz?
Spokojnie moze byc jeden rok gorszy nawet dwa, zarzad w koncu sie zmieni i barcelona bedzie barcelona :)
6
Sport i na tym koniec ;)
Szejk dementowal jego przejscie do barcelonu wiec spokojnie :)
18
Najlepsz informacja tego okienka :)
0
Nie musi odchodzic, laporta powiedzial ze messi przedluzy kontrak jezeli bartek odejdzie i to to czekanie wydaje sie to potwierdzac.
0
Grac chca wszyscy tylko kluby nie chca puscic ;)
0
90% doniesien prasy to plotki spokojnie.
2
I moze frytki do tego?
0
Wole zeby nikt nie przychodzil niz ma przyjsc di maria...
2
To zarzad sprawia ze chca po 150 za pilkarzy?
0
Tak :) :) :)
Przepasc miedzy pesem a fifa jest gigantyczna gdyby nie reklamy i licencje (zresza w pesie mozna wgrac na konsoli i pc option files dzieki ktorym nie ma problemow z licencja) to pes bylby najpopularniejsza pilka.
Do tego w tym roku dochodzi tryb 3na3 ktory jest swietny!
0
Bez przesady z tym roberto.
Trafil na pusta bramaka.
Malo udanych dryblingow, wiekszosc podan do boku lub do tylu ale jako ze wychowanek tutaj lubiany to jest on i zachwalany
Potrzeba kogos do pomocy i to jak najszybciej.
1
Polecam kupic pesa gra o wiele lepsza i oklada tez :)
0
Ogladam i poza setka ktora dostal na tacy zanotowal wiele slabych zagran.
0
Siedziec na lawce tam jego miejsce.
2
A ja nie nie jestem tego pewien :)
0
Skad wiesz ze nie bylo powaznej oferty?
Juz to okienko powinno nauczyc cie by nie wierzyc we wszystkie doniesienia prasy.
0
Praktycznie kazdy juz dostawal szanse, wielu odeszlo i jakos kareiry w europejskich klubach nie porobili.
To kto ma jeszcze przysjc poza couthino i dembele?
0
Iniesta wie ze jak przyjda cou i seri to bedzie grzal lawe.
Niestety najlepsze czasy ma juz za soba.
Jasne na wychowankow trzeba stawiac tylko co zrobic jak obecnaa generacja to nie jest poziom barcelony.
0
To nadal plotki ja tam czekam na oficialne wiadomosci i nie przejmuje sie plotkami.
0
No wlasnie chcialem zobaczyc jak gra seri a tam w programie nawet powtorek nie ma...
0
Eleven nie ma juz ligi francuskiej?
0
Zaraz to teraz tez wina zarzadu ze nikt nie chce kupic pilkarzy?
0
Problem w tym ze chca barcelone wydoic bo wiedza ze ma kase.
0
Dembele robi podobna szopke juz drugi raz wtedy tez go barcelona namwaiala?
Jak nie jest pewien jaka jest sytuacja to niech sie nie wypowiada bo pierdzieli glupoty
0
Co jest z tym seri?
przyznam ze nie ogladalem jego gry ale niby wiele druzyn go chce wielki talent 40mln tylko ma kosztowac a jakos nikt go nie kupuje?
0
Przed era guradioli byla jeszcze brarcelona rijkaarda ktora tez wygrywala we wspanialym stylu.
No i barcelona zawsze grala piekny futbol i o to mi glownie chodzilo :)
0
Nie bed rosnac bo malo klubow na takie kwoty moze sobie pozwolic.
I tym bardziej barcelona nie powinna podobnymi kwotami operowac.
Kwoty za gomesa i turana byly adekwatne co do ich wieku i cen rynkowych to ze sie nie sprawdzili to juz druga sprawa, paulinho ocenie po sezonie o ile byl przeplacony.
Kwota za neymara byla tak wysoka bo od dawna nie tylko aspekt sporotowy ma znaczenie.
Nie ma obecnie pilkarza ktory jest bardziej popularny i przystojny (po ilosciach ohow i ahow od kobiet mozna chyba tak uznac) co przeklada sie na popularnosc u dziewczyn.
Gdyby neymar byl medialny na poziomie gomesa to nikt by za niego wiecej nz 150 nie zaplacil
2
Barcelona zawsze bedzie barcelona i nie ma co porownywac jej do bvb.
Nieudany poczatek nie swiadczy o tym ze bedzie tak zawsze.
Mam wiele sezonow za soba jako kibic i zdarzaly sie gorsze poczatki a z czasem byllo tylko lepiej i teraz tez tak bedzie :)
0
Kwoty podawane przez prase czesto nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia 100mln to max co sa warci ci pilkarze a ty chcesz zeby przeplacili ze 30mln ot tak sobie?
Latwo jest krytykowac ale prowadzenie takiego klubu to wielka odpowiedzialnosc i nie moga tak sobie wyrzuac za duzych kwot na transfery.
Inne kluby gdy to zobacza to w przyszlosci moga wykorzystywac bo przeplacili raz to przeplaca i drugi i trzeci.
1
Odpowiedz mi szczerze co ten zarzad moze jeszcze zrobic skoro juz oferuja za duzo pieniedzy za nich?
Rzucic po 170mln zadluzyc sie i niech kolejny zarzad sie martwi?