Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cena za arthura to 30mln i to gracz pokroju xaviego ktory tez malo bramek zdobywal ale rzadzil srodkiem pola gry :)
Ja jestem zdecydowanie za arthurem ktory moze sie rozwinac w barcelonie goretzka juz duzo lepszy nie bedzie.
1
Problem w tym ze Vidal jako jedyny reperezentuje jakis poziom i znalezienie klubu dla niego nie bedzie trudne.
Reszty moze miec z tym duuuuzzze problemy.
2
Zapytaj co luis enrique w nim widzial bo to on go chcial i ciagle wystawial w pierwszej 11 ;)
1
Nie ma,
Tylko ps4 i pc
0
Jest slaaby nie ma go co bronic.
0
Ale wpadki transferowe zdarzaja sie w kazdym klubie bo to zwsze ryzyko, odpowiada za nie wiele osob nie tylko sam prezydent.
Nudne juz jest to psiczenie nie jest taki zly jakim niektorzy go widza.
0
To nie bartosz mowil ze neymar zostaje.
Iniesta sam przyznal ze to bylo nieporozumienie i kontrakt zostal przedluzony,
Polityka transferowa? Co ty gadasz :D
Nie twierdze ze jest najlepszym prezydentem w historii ale ten hejt jest przesazdony ;)
2
A konkretnie?
Bo to takie puste frazesy.
Nieudolnosc w zarzadzaniu kiedy klub rok co roku notuje wieksze zyski?
0
A tak szczrze to co on ci zrobil ze go tak nie lubisz?
Wielu ludzi tu placze na niego ale z jakiego powodu?
1
Dlaczego obrazasz ludzi ktorych nawet nie znasz i nie wiesz jak wygladala sytuacja?
0
Pozycja messiego jest zawsze umowna :)
1
Co sadzicie o takim ustawieniu 4,3,3 na przyszle sezony?
Lewe skrzydlo - cou srodek - suarez prawe skrzydlo - dembele
W pomocy busi - messi- rakitic/paulinhio
Lewa strona nadal bedzie mogl hasac alba dzieki temu cou bedzie mogl schodzic do srodka a messi wiadomo moze byc wszedzie.
0
Co sadzicie o takim ustawieniu 4,3,3 na przyszle sezony.
Lewe skrzydlu - cou srodek - suarez prawe skrzydlo - dembele
W pomocy busi - messi- rakitic/paulinhio
Lewa strona nadal bedzie mogl hasac alba dzieki temu cou bedzie mogl schodzic do srodka a messi wiadomo moze byc wszedzie.
0
Inna druzya?
Heheh ja widze ta sama tylko rywale mniej wymagajacy niz w lidze ;)
1
Suarezy strasznie slabo do zdjecia obaj dzisiaj.
2
Czepiasz sie.
Nie wazne z jakiej litery napiszesz czyjes imie czy nazwisko a co napiszesz o tej osobie ;)
0
Nie martw sie nie bedziesz mial takiego problemu ;)
4
Pochopnie? barcelona obserwuje go od wielu miesiecy i ma pierwszenstwo w kupnie go a ty piszesz o pochopnym kupowaniu ;p
1
Nie zjada ojj nie zjada.
0
nie to ze nie rozumiesz pewnych rzeczy nie oznacza ze masz racje
0
Jak do sklepu wchodzisz tez ta zasade uznajesz?
Bierzesz towar i uciekasz bo po co placic jak lezy i mozna za darmo nie ;)
0
Kurde :( cholercia :(
0
Zlota pilka jest za caly sezon czy za pare meczy w sezonie?
0
Teretycznie tak ale jezeli juz ktos by mial dostac zlota pilke z realu to isco ktory gra zwyczajnie lepiej.
7
Ronadlo gra 2 sezony fatalne a i tak dostaje zlote pilki nigdy tego nie zrozumiem :)
7
Wszyscy? Hmm ja nie pisałem nie jestem jego zwolennikiem wielkim ale tez nie jest taki zly jak tutaj ludzie pisza.
0
A jakie to ?walki" juz robil?
0
A co masz do eriksena? swietny sezon rozgrywa.
1
E tam orgin na psstore to sa dopiero ceny :)
0
Wrzuc suareza na obrone i narzekaj ze slabo gra ;)
Vidal od zawsze gral na skrzydle to w barcelonie ktos wpadl na pomysl zeby zrobic z niego obronce.
Jasne przed barcelona grywal na obronie ale to z przymusu nie dlatego ze tam gral lepiej.
W obecnym sezonie prkatycznie kazdy mecz gra na skrzydle i tam sprawuje sie dobrze,
Ale wiadomo trzeba znalezc kozla ofiarnego mimo ze sa gracze ktorzy graja gorzej.