Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co tam harry meghan marlke mi szkoda :(
1
hahah dobra dsykusja nie ma sensu milego dnia
1
Bzdury. Co takiego bartek zrobil? hejt na niego jest przesadzony kazdy kto uzywa mozgu wie ze nie jest taki zly.
0
Jacy wszyscy? wiele osob w tym i ja nie chcialo sie go pozbywac.
1
Pisz u wandy bedzie wszystko wiadomo :)
4
Nie, niech gra lepszy.
1
Ja bym powiedzial ze to odepchniecie bylo a nie uderzenie szczegolnie ze w twarz nie trafil ;) wiec zolta kartka max a nie czerwona.
3
Nie tylko ten mecz. Roberto na obronie na dluzsza mete to nie jest dobry wybor semedo moze nie daje tyle w ataku ale w obronie jest duzo pewniejszy. Na prawej strone semedo i dembele powinni grac razem.
0
:( :( :( ehh geniusz
0
spokojnie to plotki
0
600 nie ale tak 200-300 to juz tak ;p
2
Szkoda troche ze wygrany mecz a dembele nadal na lawce
0
Panowie jakis stream z polskiem kometarzem? z gory dziekuje :)
2
Przestancie juz z ta roma. Co bylo nie wroci i gdybanie ze wystarczylo tak zagrac nic nie da. Cieszmy sie z tego co jest teraz i bedzie w przyszlosci.
1
Eleven oplacam i jest ok canal+ nigdy mojej zlotowki nie zobaczy.
1
zalazek? to byla bardzo dobra kontra.
0
Dembele to kupiony jako rezerwowy byl nie?
0
niektore jego decyzje s zwyczajnie glupie
2
Raczej alternatywe dl rakitica
0
w pesa?
Chenie ;)
0
Tylko ps4 :) :) :)
0
No i?
Ja kupilem 2 lata temu i niemal kazdego dnia gram w jakas, gre czy to overwatch czy tez pes czy inne gry.
Nie klam ze nie m dobych gier bo jet ich masa
0
Jak w ogole zagral wczoraj alena?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xd to zes polecial
0
Boze co za brednie
0
Czytanie ze zrozumieniem boli.
0
Jest myclub czyli niemal to samo co fut ;)
Konami nie ma kasy zeby przebic ea w licencjach i reklamie stad dominacja fify :(
0
Zle porownanie.
To ze ktos sobie kupi buty nie ma wplywu na nic innego.
Na samych mikrotransakcjach w fifie w zeszlym roku ea zarobilo 800mln dolarow.
Kupujc skrzynki paczki w grach popierasz ten proceder dzieki temu ten sytem wporwdzny jet do innych gier jak np star wars battlefront 2.
Nie szanuje ludzi ktorzy karmia ea.
0
Mnie zadziwia ze ktos gra w ogole w fife gdy na rynku jet o niebo lepszy pes :)