0

co tam harry meghan marlke mi szkoda :(

1

hahah dobra dsykusja nie ma sensu milego dnia

1

Bzdury. Co takiego bartek zrobil? hejt na niego jest przesadzony kazdy kto uzywa mozgu wie ze nie jest taki zly.

0

Jacy wszyscy? wiele osob w tym i ja nie chcialo sie go pozbywac.

1

Pisz u wandy bedzie wszystko wiadomo :)

4

Nie, niech gra lepszy.

1

Ja bym powiedzial ze to odepchniecie bylo a nie uderzenie szczegolnie ze w twarz nie trafil ;) wiec zolta kartka max a nie czerwona.

3

Nie tylko ten mecz. Roberto na obronie na dluzsza mete to nie jest dobry wybor semedo moze nie daje tyle w ataku ale w obronie jest duzo pewniejszy. Na prawej strone semedo i dembele powinni grac razem.

0

:( :( :( ehh geniusz

0

spokojnie to plotki

0

600 nie ale tak 200-300 to juz tak ;p

2

Szkoda troche ze wygrany mecz a dembele nadal na lawce

0

Panowie jakis stream z polskiem kometarzem? z gory dziekuje :)

2

Przestancie juz z ta roma. Co bylo nie wroci i gdybanie ze wystarczylo tak zagrac nic nie da. Cieszmy sie z tego co jest teraz i bedzie w przyszlosci.

1

Eleven oplacam i jest ok canal+ nigdy mojej zlotowki nie zobaczy.

1

zalazek? to byla bardzo dobra kontra.

0

Dembele to kupiony jako rezerwowy byl nie?

0

niektore jego decyzje s zwyczajnie glupie

2

Raczej alternatywe dl rakitica

0

w pesa?
Chenie ;)

0

Tylko ps4 :) :) :)

0

No i?
Ja kupilem 2 lata temu i niemal kazdego dnia gram w jakas, gre czy to overwatch czy tez pes czy inne gry.
Nie klam ze nie m dobych gier bo jet ich masa

0

Jak w ogole zagral wczoraj alena?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xd to zes polecial

0

Boze co za brednie

0

Czytanie ze zrozumieniem boli.

0

Jest myclub czyli niemal to samo co fut ;)
Konami nie ma kasy zeby przebic ea w licencjach i reklamie stad dominacja fify :(

0

Zle porownanie.
To ze ktos sobie kupi buty nie ma wplywu na nic innego.

Na samych mikrotransakcjach w fifie w zeszlym roku ea zarobilo 800mln dolarow.
Kupujc skrzynki paczki w grach popierasz ten proceder dzieki temu ten sytem wporwdzny jet do innych gier jak np star wars battlefront 2.
Nie szanuje ludzi ktorzy karmia ea.

0

Mnie zadziwia ze ktos gra w ogole w fife gdy na rynku jet o niebo lepszy pes :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?