0

To co pisza w necie.
A pisza co innego nie wiem jak ty czytasz te wiadomosci :) Najlepiej daj linka do tego co czytales.

0

No to ok jezeli ma tyle i yt pozwala mu zarabiac to moze z 5 dolarow zarobil

0

Nie pisz klamst sytuacja wygladala inaczej.

4

Bzdrury. Zapewne ma tyle wyswietlen ze nawet 1 dolara nie wyplaci.

0

To inna forma piractwa jako tako nic ci nie grozi jednak czesto zdarzaja sie wezwania na polcije w roli swiadka. Kupujac taka gre wspierasz kombinatora a nie ludzi ktorzy tworzyli ta gre.

0

Kibicuje barcelonie ponad 26 lat i tak widocznego braku stylu nie widzialem nigdy.

Wiadac ty nowy kibic albo od paru lat. Bardziej to przypomina atletico niz barcelone z dawnych lat wiec nie piernicz takich glupot wiecej.

5

Tak.
Barcelona nie ma stylu pod jego wodza. Im szybciej odejdzie tym lepiej nawet jak zdobedzie tryplet w obecnym sezonie.

4

hahahah nie :))

0

Komentarz usunięty

0

Nie myle sie.
Styl gry jest dodatkowym plusem jednak nie jest wyznacznikiem przy wyborze danej druzyny.
Przypominam tylko ze to barcelona placi najwieksze pensje ;)

0

hahahahahaha nie

1

No bo tylko abidal w barcelonie pracuje a nie sztab ludzi ;)

0

Obudz sie 99% pilkarzy gra dla kasy i nikt z dobrego serduszka nie przechodzi do barcelony czy realu.

1

Klub zaprzeczyl takim zarobkom a ty dalej te klamsta gazet powielasz...

0

Jak mnie to irytuje umi w...
Trzeba byc wyjatkowo ubogim posiadaczem szarych komorek zeby tego zwrotu uzywac. Zapewne grasz jeszcze w fortnite i fife i sluchasz polskiego hh :)

4

Nie wiem czy to troling ale wybierajac barcelone wybral rowniez pieniadze ;)

0

Hahah nie :):):)

0

Co z tego ze wychowanek? Odejdzie odejdzie :) za male pieniadze ale odejdzie.

2

Moze gdyby grywal na srodku pomocy nie na lewej stronie?

Cou odzyje gdy przyjdzie trener z jajami ktory nie bedzie sie bal grac odwaznie.

18

Miejsce cou jest w srodku pomocy!

0

Wooow How High na netlfixie wjechal polecma kazdemu sam zabieram sie za ogladanie :)

1

Wgranie patcha zajmuje 5 minut ale pewnie nawet nie wiesz ze cos takiego jest i ile zajmuje ;)
I to ze nie ma lig jest tylko wina ea ktore dziala jak monopolista i przez to debile kupuja fife bo tam sa wszystkie ligi ;)

Jezeli kochasz pilke kochasz pesa ktory gameplayem przewyzsza ubogi pod tym wzgledem produkt ea.

Boze co ty za pierdoly piszesz o pesie ;) wracaj do marnej fify ale nie wypisuj glupot.

Bez odbioru

9

Panie kto gra w fife? jakies casule.
Pes rules

0

Juz wstalem.
witam

4

robero max 2
dziekuje dobranoc

0

Dlatego nie ogladam reklam :)

0

To co obrona wyniku do 90 minuty i zmiana w 70 vidal za cou?

0

Roberto jest za slaby na srodek pola. Obecnie kazdy gracz srodka pola zjada roberto.

3

Nie gra lepiej.

0

Przy nowym treneiro odzyje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?