Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co pisza w necie.
A pisza co innego nie wiem jak ty czytasz te wiadomosci :) Najlepiej daj linka do tego co czytales.
0
No to ok jezeli ma tyle i yt pozwala mu zarabiac to moze z 5 dolarow zarobil
0
Nie pisz klamst sytuacja wygladala inaczej.
4
Bzdrury. Zapewne ma tyle wyswietlen ze nawet 1 dolara nie wyplaci.
0
To inna forma piractwa jako tako nic ci nie grozi jednak czesto zdarzaja sie wezwania na polcije w roli swiadka. Kupujac taka gre wspierasz kombinatora a nie ludzi ktorzy tworzyli ta gre.
0
Kibicuje barcelonie ponad 26 lat i tak widocznego braku stylu nie widzialem nigdy.
Wiadac ty nowy kibic albo od paru lat. Bardziej to przypomina atletico niz barcelone z dawnych lat wiec nie piernicz takich glupot wiecej.
5
Tak.
Barcelona nie ma stylu pod jego wodza. Im szybciej odejdzie tym lepiej nawet jak zdobedzie tryplet w obecnym sezonie.
4
hahahah nie :))
0
Komentarz usunięty
0
Nie myle sie.
Styl gry jest dodatkowym plusem jednak nie jest wyznacznikiem przy wyborze danej druzyny.
Przypominam tylko ze to barcelona placi najwieksze pensje ;)
0
hahahahahaha nie
1
No bo tylko abidal w barcelonie pracuje a nie sztab ludzi ;)
0
Obudz sie 99% pilkarzy gra dla kasy i nikt z dobrego serduszka nie przechodzi do barcelony czy realu.
1
Klub zaprzeczyl takim zarobkom a ty dalej te klamsta gazet powielasz...
0
Jak mnie to irytuje umi w...
Trzeba byc wyjatkowo ubogim posiadaczem szarych komorek zeby tego zwrotu uzywac. Zapewne grasz jeszcze w fortnite i fife i sluchasz polskiego hh :)
4
Nie wiem czy to troling ale wybierajac barcelone wybral rowniez pieniadze ;)
0
Hahah nie :):):)
0
Co z tego ze wychowanek? Odejdzie odejdzie :) za male pieniadze ale odejdzie.
2
Moze gdyby grywal na srodku pomocy nie na lewej stronie?
Cou odzyje gdy przyjdzie trener z jajami ktory nie bedzie sie bal grac odwaznie.
18
Miejsce cou jest w srodku pomocy!
0
Wooow How High na netlfixie wjechal polecma kazdemu sam zabieram sie za ogladanie :)
1
Wgranie patcha zajmuje 5 minut ale pewnie nawet nie wiesz ze cos takiego jest i ile zajmuje ;)
I to ze nie ma lig jest tylko wina ea ktore dziala jak monopolista i przez to debile kupuja fife bo tam sa wszystkie ligi ;)
Jezeli kochasz pilke kochasz pesa ktory gameplayem przewyzsza ubogi pod tym wzgledem produkt ea.
Boze co ty za pierdoly piszesz o pesie ;) wracaj do marnej fify ale nie wypisuj glupot.
Bez odbioru
9
Panie kto gra w fife? jakies casule.
Pes rules
0
Juz wstalem.
witam
4
robero max 2
dziekuje dobranoc
0
Dlatego nie ogladam reklam :)
0
To co obrona wyniku do 90 minuty i zmiana w 70 vidal za cou?
0
Roberto jest za slaby na srodek pola. Obecnie kazdy gracz srodka pola zjada roberto.
3
Nie gra lepiej.
0
Przy nowym treneiro odzyje :)