Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pyke Bali sie ze odejdzie z wloskiej ligi jak nie dostanie nagorody. :P
0
@Suzu Przeczyta sledza takie rzeczy to nie la rambla tylko ofcialne konto ich.
1
@Tomek54321 Nie kazdy ja gdybym mogl podjac decyzje to po 2 miesiac bym go zwolnil
1
@Rewolucja123 Jak mozna bronic takiego trenera no nie ty chyba za realem.
0
Bredzisz bywaly mecze gdy byl najepszy na boisku np z realem zdecydowanie zasluzyl na wiecej minut ale czego sie mozna bylo spodzierwac po trenerze ktory sam publicznie przynal ze go nie chcial i bylo wiadamo ze chce williana za niego.
Zajmij sie lepiej kopiowaniem newsow bo polemika nie jest twoja mocna strona.
0
E tam, fabula w grze jest przecietna i sporo jest filmow o zombie.
God or war to bylbt kozak taki 18+ Horzion to tez ma szanse na suksces.
1
No jak maja dobre stosunki to za 10 mu go sprzedaza to takie wazne zeby miec dobre stosunki
9
Czekam bardziej niz na swieta!
0
wiem ze troling ale wyjasnie.
30k/s to plynna gra i az mozg nie zobaczy tej samej gry w 60 klatach wszystko bedzie ok.
Oko nasze "widzi" w zaleznosci od osoby od 70 do 90 k/s
Gdybys nie wdzial cyferek na ekranie moniora ktore podaja ilsoc klatek to bys nie zauwyazyl roznicy miedzy 90 a 160.
37
Najwiekszą pomyłką to jest valverde
3
Valverde nie wygra ligi mistrzów.
0
Czyli zasugerowal ze masz jakas wiedze poza ta ktora skopiowales i jest ogolnie dostepna.
A nie masz, to nie jest hejt tylko stwierdzenie faktu.
2
A skad on ma wiedziec? ludzie to sa zwykli userzy oni nie zyja w tym klubie a jedyna ich wiedza to kopiowanie innych newsow.
0
Tak umtiti i malcom odejsc...
Nie, oni zostac musza :)
5
No bo by zalapac to potrzebna znajomosc angielskiego na poziomie przedszkola i okolo 60iq.
Hmm jakies 99% polakow sie zalapie ;)
7
Ja to czekam najbardziej na "valverde zwoloniony"
0
Transferowym niewypalem to okazal sie valeverde.
0
Co ty pierdzielisz.
Jak nikt nie chce dawac wiecej za plikarzy ktorzy nie lapia sie nawet na laweke to wiadomo ze nie dostna 100mln
Z Cillessenm jest inaczej to bo klasowy zawodnik :)
0
Ostania szanse? Ja bym go wywalil po miesiacy pracy....
4
Jak trener nie ma jaj to trudnu zeby zawodnicy je mieli
1
Za kazdego z nich barcelone ogladalem z przyjemnoscia, tytulow nie bylo to prawda :)
Valverde najgorszy trener jakiego miala barcelona i bym tak twierdzil gdyby wygral nawet tryplet.
I po co ty podwazasz ta ilosc lat? Slabo.
1
Najgorszy trener jakiego pamietam w histori mojego kibicowania barcelonie (ponad 25 lat) Czekam 2 lata juz na to kiedy odejdzie a gdy to sie stanie otwieram szampana.
1
Zdobyli przez slabosc swoich przeciwnkiow.
Kadra nadal byla dobra tylko trener nie wiedzial jak grac ofensywnie (nie po to sciagano zawodnikow po ponad 100 milionow zeby jeden z nich siedizal na lawce) to postawil na defensywe i tylko geniusz messiego i poszczegolnych zawodnikow sprawialy ze niektorych meczy nie ogladalo sie z grymasem bolu na twarzy.
Jeden sezon to mogl byc przypadek odpaniecie z roma drugi to juz nie byl przypadek.
4
Kazdy kto przyjdzie bedzie lepszy.
Jedyna rzecz ktora zaszczepil w pilkarzach to brak jaj.
2 lata tak grajacej barcelony wystarczy juz po miesiacu widac bylo co to za trener.
1
Co oni tam cpaja na tym polsacie ... Tydzien przerwy i wybicie z rytmu xd
1
Co robi martwe dziecko na szycie gory?
Nie zyje!
5
Jak ja gardze takimi tekstami.
Kazdy mecz jest inny i nie, nie skonczy sie tak jak z roma tak jak manchaster nie zakonczyl meczu z barcelona jak zagral z psg.
Kazdy mecz to odmienna historia i takie wracanie nie ma najmniejszego sensu.
0
Semedeo za roboerto i sklad niemal idealny.
0
Mieszkalem w angli i nie musze czytac. Po co maja sie uczyc jezyka jak caly swiat opiera sie o jezyku angielskim. Co nie zmienia faktu ze nie jest anglikiem.
0
Bale jest wali :)