1

@Pyke Bali sie ze odejdzie z wloskiej ligi jak nie dostanie nagorody. :P

0

@Suzu Przeczyta sledza takie rzeczy to nie la rambla tylko ofcialne konto ich.

1

@Tomek54321 Nie kazdy ja gdybym mogl podjac decyzje to po 2 miesiac bym go zwolnil

1

@Rewolucja123 Jak mozna bronic takiego trenera no nie ty chyba za realem.

0

Bredzisz bywaly mecze gdy byl najepszy na boisku np z realem zdecydowanie zasluzyl na wiecej minut ale czego sie mozna bylo spodzierwac po trenerze ktory sam publicznie przynal ze go nie chcial i bylo wiadamo ze chce williana za niego.
Zajmij sie lepiej kopiowaniem newsow bo polemika nie jest twoja mocna strona.

0

E tam, fabula w grze jest przecietna i sporo jest filmow o zombie.
God or war to bylbt kozak taki 18+ Horzion to tez ma szanse na suksces.

1

No jak maja dobre stosunki to za 10 mu go sprzedaza to takie wazne zeby miec dobre stosunki

9

Czekam bardziej niz na swieta!

0

wiem ze troling ale wyjasnie.
30k/s to plynna gra i az mozg nie zobaczy tej samej gry w 60 klatach wszystko bedzie ok.
Oko nasze "widzi" w zaleznosci od osoby od 70 do 90 k/s

Gdybys nie wdzial cyferek na ekranie moniora ktore podaja ilsoc klatek to bys nie zauwyazyl roznicy miedzy 90 a 160.

37

Najwiekszą pomyłką to jest valverde

3

Valverde nie wygra ligi mistrzów.

0

Czyli zasugerowal ze masz jakas wiedze poza ta ktora skopiowales i jest ogolnie dostepna.
A nie masz, to nie jest hejt tylko stwierdzenie faktu.

2

A skad on ma wiedziec? ludzie to sa zwykli userzy oni nie zyja w tym klubie a jedyna ich wiedza to kopiowanie innych newsow.

0

Tak umtiti i malcom odejsc...
Nie, oni zostac musza :)

5

No bo by zalapac to potrzebna znajomosc angielskiego na poziomie przedszkola i okolo 60iq.
Hmm jakies 99% polakow sie zalapie ;)

7

Ja to czekam najbardziej na "valverde zwoloniony"

0

Transferowym niewypalem to okazal sie valeverde.

0

Co ty pierdzielisz.
Jak nikt nie chce dawac wiecej za plikarzy ktorzy nie lapia sie nawet na laweke to wiadomo ze nie dostna 100mln
Z Cillessenm jest inaczej to bo klasowy zawodnik :)

0

Ostania szanse? Ja bym go wywalil po miesiacy pracy....

4

Jak trener nie ma jaj to trudnu zeby zawodnicy je mieli

1

Za kazdego z nich barcelone ogladalem z przyjemnoscia, tytulow nie bylo to prawda :)
Valverde najgorszy trener jakiego miala barcelona i bym tak twierdzil gdyby wygral nawet tryplet.
I po co ty podwazasz ta ilosc lat? Slabo.

1

Najgorszy trener jakiego pamietam w histori mojego kibicowania barcelonie (ponad 25 lat) Czekam 2 lata juz na to kiedy odejdzie a gdy to sie stanie otwieram szampana.

1

Zdobyli przez slabosc swoich przeciwnkiow.
Kadra nadal byla dobra tylko trener nie wiedzial jak grac ofensywnie (nie po to sciagano zawodnikow po ponad 100 milionow zeby jeden z nich siedizal na lawce) to postawil na defensywe i tylko geniusz messiego i poszczegolnych zawodnikow sprawialy ze niektorych meczy nie ogladalo sie z grymasem bolu na twarzy.

Jeden sezon to mogl byc przypadek odpaniecie z roma drugi to juz nie byl przypadek.

4

Kazdy kto przyjdzie bedzie lepszy.
Jedyna rzecz ktora zaszczepil w pilkarzach to brak jaj.
2 lata tak grajacej barcelony wystarczy juz po miesiacu widac bylo co to za trener.

1

Co oni tam cpaja na tym polsacie ... Tydzien przerwy i wybicie z rytmu xd

1

Co robi martwe dziecko na szycie gory?

Nie zyje!

5

Jak ja gardze takimi tekstami.
Kazdy mecz jest inny i nie, nie skonczy sie tak jak z roma tak jak manchaster nie zakonczyl meczu z barcelona jak zagral z psg.

Kazdy mecz to odmienna historia i takie wracanie nie ma najmniejszego sensu.

0

Semedeo za roboerto i sklad niemal idealny.

0

Mieszkalem w angli i nie musze czytac. Po co maja sie uczyc jezyka jak caly swiat opiera sie o jezyku angielskim. Co nie zmienia faktu ze nie jest anglikiem.

0

Bale jest wali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?