0

@shaun No racja san marino i wyspy owcze to kiedys potegi byly ;)

0

Tak swoja droga to jak sobie radzi de Ligt we wloszech ktos sledzi jego wystepy?

16

Wybor zawdonika meczeu jako Fati utwierdzil mnie w przekonaniu zeby tutaj nie zagladac.

7

Najlepsze: Ostani sezon valverde.

0

2

@DragonxNF Po 1 sezonie juz powinien zostac zwolniony.

2

No ale zostanie do konca seznou wygraja nastepny mecz u siebie i wszystkko ucichnie.

3

Z tym trenrem Barcelona nic nie wygra w tym sezonie boli to strasznie bo najlepszy zawodnik swiata a ma za trenera parodyste.

0

@Jacob94 Tak dozwolony jak jak ktos pisze a nie jest napisane. Idiokracja.

0

@Raiden Skzanuje jednak single player to zwrot uzywany od lat od czasow kiedy w grach nie istnail polski jezyk. Wiec tak nie udalo ci sie.

2

@SithRM Dla zawartosci nie contentu uzywajmy polskich slow skoro ich mozemy. I rdr2 warto dac szanse w single bo to zwyczajnie dobra gra :)

0

@Azi Bredzisz to nie jest jeden mecz a od 2 sezonow tak wygladaja na wyjezdzie. Barcelona nie wygra nic w tym sezonie wspomnisz moje slowa.

0

"Sergi Roberto jest bardzo ważnym piłkarzem Barcelony w obecnym sezonie" Zasmialem :)

0

@mistrzu1704 Nie. pisanie takich glupot jest ulomne to prawda ale mimo tego nie zaslugujesz na "reset"

2

@tombard Nie, nie wymaga.

0

6

@krefi10 Nie, nie kazdy wychowanek bedzie gral w 1 skladzie i taki alenia jest za slaby co juz parokrotnie pokazywal wiec powinien odejsc.

0

@ForcaMilosz ernesto wie lepiej zasmiane :D

0

@MaTt_BarcaFan Dziwnie piszesz roberto.

7

@FafitFCB Jak to co obiadek :P

0

@Bisz Tak tak tak jasne ;) tylko to bylo takie smieszne ze ho ho ho hi hi hi.

0

@wacek1986 Granie w fife? za surowa kara najgorszemu wrogowi tego nie zycze...

4

@Bisz zawsze mnie smiesyz zwracanie sie do konkretnych osob ktore nigdy tego nie przeczytaja.

1

@ForcaMilosz Czytaj ze zrozumieniem.

0

@ForcaMilosz Przezywalismy ;) Od poprzedniego sezonu to za fajnie juz nie jest a jak valverde zostanie to w tym nie bedzie juz zadnego pucharu.

0

@ilovvebarcA1916 Jakiepsucie rynku?Kluby wydaja ile sa tanie. Od paru lat kasa z praw telewizyjnych i od sponsorow znacznie wzrosla to nie jest tak ze tylko pilkarze drozeja a kluby mniej zarabiaja ;)

0

@Tridente2015 Tylko ta jednostka jest odpowiedzialna od przygotowania fizycznego po taktyczne to jest dyrygent który steruje swoja orkiestra i nawet najlepsza orkiestra na swiecie pod dyktando slabego dyrygenta gra jak barcelona.

0

@Tridente2015 To znacznie krocej niz ja ale pojecie o pilce widac masz mizerne skoro bronisz tego trenera.

0

@dawka86 Sam nie odejdzie, nigdy juz mu nikt nie da takiej kasy jaka ma w barcelonie

0

@Tridente2015 Ty chyba kibic od 2 sezonow i nie widziales wczesniej jak barca gra.
Valverde sam bym zwolnil po miesiacu jego pracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?