5

@_Creed_ Kazdemu bym dal rok szansy z kolejnym trenerm :)

28

I zapewne biedna sevilla nie podebrala nigdy zadnemu mniejszemu klubowi mlodego zawodnika :)))

2

@koksik2700 nie byl nigdy krolem i nie bedzie kazdy kolejny mecz mam nadzieje ze bedzie jego ostanim w roli trenera barcelony

0

@damcio24 Kiedys ogldalem kazdy mecz nawet na necie teraz jak nie leci na elven to nawet mi sie szukac nie chce.

1

@catalanian09 Nie jasne to nie wina trenera nic a nic :)))

1

@RMDagothek No wlasnie to napisalem?

1

@LODOMIR Tak tier1

0

@FC1899Barca Z tego ostaniego to tylko plakac mozna

5

@Don Lucas No neto 6 :PPP

0

@VenoM Przy tym trenerze tylko neymar i mesi sa w stanie wygrac mecz inaczej sie nie da.

0

@Krystian1899 Ja tez nie rozumiem jego oceny przynajmniej o jedno oczko zdecydowanie za wysoko.

0

@SeeleyBooth Tak zle jak jest obecnie to nie bylo nigdy.

0

@pax Bredzisz. Piles nie pisz glupot.

1

@draxidox chemioterapia tylko wyniszczy organizm i nic nie zmieni tu potrzebna jest natychmiastowa opercaja i wyciecie guza ktory zwie sie valverde.

1

@Bzyczekk Po ogoloszeniu skladu wiedzialem ze to bedzie katastrofa mozesz sprawdzic bo allenia i roberto sa zwyczajnie za slabi na barcelone. Jak w ogole mozna bronic najgorszego trenera jakiego tylko pamietam w barcelonie? Juz za tato martino barcelona grala ladniej i z pomyslem. Wygrywali lige dlatego ze real byl slaby ten trener jest wszystkiemu winny ma takich pilkarzy a nie potrafi ulozyc gry. Dembele w poprzednim zespole blyszczal cou tak samo giermazn to samo nie nie i jeszcze raz nie dla valverde. Jak mesi zostanie teraz trenerem to bedzie to lepiej wygladalo.

1

@JUNIORcom wroca po tym sezonie jak przyjdzie nowy trener ;)

0

@dawid230188 roberto tez nie.

1

@Skipper1987 ta druzyna nie ma pomyslu na gre a to wina jest trenera wiec nic sie nie zmieni wygraja ten mecz jeden do 0 i nadal beda udawac ze jest dobrze.

3

Nowy sezon stara gra. Valverde out. Tak jak pisalem roberto w pomocy jest fatalny.

1

@dariooo No nie bardzo bo roberto w pomocy...

1

@DonFerdinando Umtiti w formie>>>>pique>>>lenglet.

0

Roberto w pomocy to porazka i mam nadzieje ze az tak glupi nie jest.

0

@Lucassito Jeszcze dodac rakitica i najlepszy transfer ever!

0

@MiGzi No chyba dodal bo roberto jest fatalny w pomocy do tego alenia mocny srendniak. Szkoda ze puig nie gra bo obecnie to on zjada ich.

1

@MaziFCB Moze i pomocnik ale jest za slaby na barcelone,

11

@tbas zdajesz sobie sprawe ze to inne osoby pisza tylko ukatywniaja sie w zaleznosci od dyspozycji? wiec zadne choragiweki ;)

0

@Wuuden Pomyslowosci :D hahaha zatrzymaj ta karuzele smiechu :D takie teksty sie pojawiaja co jakis czas i sa zwyczajnie glupie. Spoko ze siedzisz w spoconych gaciach ale ja nie :)

0

@Deraxium Mam dystans ale to zwyczajnie bylo glupie :)

0

@Deraxium Nie, to tak nie dziala a krewatonosc na poziomie betonu.

0

@sokot Nie peknie bo nie zdenerwowalem sie irytuje mnie tylko takie cos i tyle :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?