Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@_Creed_ Kazdemu bym dal rok szansy z kolejnym trenerm :)
28
I zapewne biedna sevilla nie podebrala nigdy zadnemu mniejszemu klubowi mlodego zawodnika :)))
2
@koksik2700 nie byl nigdy krolem i nie bedzie kazdy kolejny mecz mam nadzieje ze bedzie jego ostanim w roli trenera barcelony
0
@damcio24 Kiedys ogldalem kazdy mecz nawet na necie teraz jak nie leci na elven to nawet mi sie szukac nie chce.
1
@catalanian09 Nie jasne to nie wina trenera nic a nic :)))
1
@RMDagothek No wlasnie to napisalem?
1
@LODOMIR Tak tier1
0
@FC1899Barca Z tego ostaniego to tylko plakac mozna
5
@Don Lucas No neto 6 :PPP
0
@VenoM Przy tym trenerze tylko neymar i mesi sa w stanie wygrac mecz inaczej sie nie da.
0
@Krystian1899 Ja tez nie rozumiem jego oceny przynajmniej o jedno oczko zdecydowanie za wysoko.
0
@SeeleyBooth Tak zle jak jest obecnie to nie bylo nigdy.
0
@pax Bredzisz. Piles nie pisz glupot.
1
@draxidox chemioterapia tylko wyniszczy organizm i nic nie zmieni tu potrzebna jest natychmiastowa opercaja i wyciecie guza ktory zwie sie valverde.
1
@Bzyczekk Po ogoloszeniu skladu wiedzialem ze to bedzie katastrofa mozesz sprawdzic bo allenia i roberto sa zwyczajnie za slabi na barcelone. Jak w ogole mozna bronic najgorszego trenera jakiego tylko pamietam w barcelonie? Juz za tato martino barcelona grala ladniej i z pomyslem. Wygrywali lige dlatego ze real byl slaby ten trener jest wszystkiemu winny ma takich pilkarzy a nie potrafi ulozyc gry. Dembele w poprzednim zespole blyszczal cou tak samo giermazn to samo nie nie i jeszcze raz nie dla valverde. Jak mesi zostanie teraz trenerem to bedzie to lepiej wygladalo.
1
@JUNIORcom wroca po tym sezonie jak przyjdzie nowy trener ;)
0
@dawid230188 roberto tez nie.
1
@Skipper1987 ta druzyna nie ma pomyslu na gre a to wina jest trenera wiec nic sie nie zmieni wygraja ten mecz jeden do 0 i nadal beda udawac ze jest dobrze.
3
Nowy sezon stara gra. Valverde out. Tak jak pisalem roberto w pomocy jest fatalny.
1
@dariooo No nie bardzo bo roberto w pomocy...
1
@DonFerdinando Umtiti w formie>>>>pique>>>lenglet.
0
Roberto w pomocy to porazka i mam nadzieje ze az tak glupi nie jest.
0
@Lucassito Jeszcze dodac rakitica i najlepszy transfer ever!
0
@MiGzi No chyba dodal bo roberto jest fatalny w pomocy do tego alenia mocny srendniak. Szkoda ze puig nie gra bo obecnie to on zjada ich.
1
@MaziFCB Moze i pomocnik ale jest za slaby na barcelone,
11
@tbas zdajesz sobie sprawe ze to inne osoby pisza tylko ukatywniaja sie w zaleznosci od dyspozycji? wiec zadne choragiweki ;)
0
@Wuuden Pomyslowosci :D hahaha zatrzymaj ta karuzele smiechu :D takie teksty sie pojawiaja co jakis czas i sa zwyczajnie glupie. Spoko ze siedzisz w spoconych gaciach ale ja nie :)
0
@Deraxium Mam dystans ale to zwyczajnie bylo glupie :)
0
@Deraxium Nie, to tak nie dziala a krewatonosc na poziomie betonu.
0
@sokot Nie peknie bo nie zdenerwowalem sie irytuje mnie tylko takie cos i tyle :)