0

1

@saviolagzk Zobaczyl jak gra w pomocy i uznal tak jak kazdy inny trener ze jest za salby.

0

@damian.09 Dobra nara bo pierniczysz glupoty bez odbioru.

2

@damian.09 Twoje jest okropne. Nie kazdego stac zeby zaplacic 100zł za jeden mecz i pozniej z tego nie korzystac. Juz oplacam elven nie bede placil za mecze presezonu ktore powinny byc za darmo.
A twoje umoralnianie sobie daruj bo zapewne nie raz cos nielegalnego zrobiles ;)

0

@damian.09 Tak lepiej krasc niz placic za mecze presezonu bo potem z tego nie skorzystam juz zreszta tv3 w internecie jest tez relacja darmowa.

8

@damian.09 Placic stowke za mecze presezonu? No nie bardzo.

0

@siwykrb Nie jest.

0

@barteq Wielu rozne rzeczy mowilo potem zmieniali zdanie.

2

@Barwindg Jak dla mnie same stawianie wymogow to jest zart. Dla mnie oskary nie istnieja.

0

@Ojciec5tkidzieci Jak dla mnie jest nudny no co poradzisz.

0

@Chakalaka Wybor jest tylko jeden mecz barcy a nie jakis tam nudny zuzel.

0

@maatiixx No tak ale jednak gdy juventus zaplaci choc ten milion to juz nie powinno byc zadnej dyskusji.

0

@Rastafarnianin A mozna negatywnie zaskoczyc?

0

Czegos nie rozumiem...
Gdy zawodnik jest sprzedany do innego klubu nawet za te pare milionow to nie przysluguje mu pensja za kolejne sezony wiec o co chodzi z takim suarezem skoro zostanie sprzedany?

1

@tommyVERceti To co sie dzialo zawsze.

0

@Trexas Sprawdz otvarta za 18 zl masz wszystko bez limitu.
Polecam.

1

@kerouac Wiem pare odcinkow ledwo dalem rade obejrzec.

0

@IronSanHybrid Weee to szkoda czasu na to badziewie a myslalem ze jakis fajny serial.

1

@emeu Co to za serial? Chetnie sprawdze :PP

1

@IronSanHybrid Kogo fifa obchodzi. Chcesz pograc w dobra pilke siegasz po pesa.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

@justfootball Ale nie rozumiem, jak on tu pozytywie sie wypowiada o lewandowskim.

1

Chcialbym zobaczyc wzor ktorym te 20% wyliczyl.

Niepotrzebne takie hajpowanie.

1

@czosnekfcb Polecam NestBank prawdziwe 0 zl za konto i karte.

0

@arrrow Tu nie ma co porownywac bo james to nadal lakomy konsek i mlodszy.
Zawdonik jest tyle wart ile za niego zaplaca i nie ma tu zadnej zaslugi realu.

2

@tristan87 Wszyscy tylko nie canal+

1

@BartqRKO Tylko lozko z materacem.

0

@tbas No niektorym w to trudno uwierzyc ale da sie tak ;)

1

@tbas Jak jestes prawdziwy chlop to zadnej babie sie nie dasz ustawic ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?