Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maatiixx Braki fify w sklpeach ahahhaha.
Fifa od lat to juz maszynka na robieniu kasy z futa.
Gameplay lezy i kwiczy ale jak tam lubicie byc ru.... to kupujcie :)
1
@Kettger Napisałeś ze wizales od niej nr i nie oddzawania to sugeruje ze do niej dzowniles a ona nie odebrala i nie oddzwnoila. Wiec tu nie bylo co dostrzec ;)
0
@Uukasz_93 Przypomina mi sie sytuacja z paulinho gdzie powiedzial ze od barcelony dostal wieksze zarobki niz sie spodziewal haha
0
@Dari0G hahaha malo o zyciu wiesz. Kobiety tak samo sie nudza to normalne i to nie ich wina bo ta zawsze lezy po 2 stronach. Wklejenie demotywatrow to jzu w ogole swiadczy o tobie ze jestes ameba i nawet w to cos nie klikne.
Blagam cie przyglupie dorosnij.
Bez odbioru nawet nie przeczytam co odpisales bo mi szkoda czaasu.
1
@Hubso No tak bo ten sklad musi sie dotrzec man city, tylu nowych zawodnikow i trener a nie zara zaraz...
0
@Kredon Wiesz co zawsze to jest wina obu stron. Nie wiem moze malo spontaniczny jestes moze bys sprobowal imprezowac z nia cokolwiek nowego zrobic bo widac ze panna jest znudzona toba.
0
@kiper09 Nie ma ale badzmy powazni to gra pilkarska po co tam polski jezyk jak zadnej fabuly nie ma a angielski jest wymagany na poziomie przedszkolnym.
0
@Jakchcesz Patch jest ktory wgrywa sie w pare minut i masz wszystko
3
@Jakchcesz Jak nie gales w pesa to sprwdz pesa a nie badziewna fife w ktorej sie nic nie zmienia i jest dekade w kwesti gameplau za pesem.
0
@klopx Jak 1 czesc to takie 7/10 gameplay slaby fabula przewidywalna.
6
@Klaudix Xavi to powinien do barcy b isc na rok dwa.
0
@Sherem Idiota wlasnie najlawtiej. W ogole nazywac kogos idiota kto ma zapewne duzo wieksze iq niz wy jest smieszne.
0
@patry295 Ja bym sie nie zdziwil gdyby to bylo celowe, a moze nawet nie ma tego koronowirusa
0
Dzwiek mi sie dekoderze popsul i tak dziwnie bez kometarza ogladac xd
1
@MNSbEstEver fifa xdddddddddd
1
@Arkon Boysi drugi sezon zdecydowanie najlepszy serial roku.
0
@AdiBarca87 Jest tyle nowych gier, jezeli lubisz diablo to poe.
Bloodborne, persona 5, hzd jest tyle swietnych gier ze nie ma czasu na stare.
2
@tedeusz Fifa nie ma podjazdu do pesa proste jak budowa cepa.
0
@AdiBarca87 wspolczuje ja ledwo raz dalem rade
0
@Transu96 Bzdura jest tyle nowych gier fajnych ze szkoda czasu tracic zeby przejsc 2 razy ta sama gre.
0
@cinero1996 No spelnia swoje zadanie wiec polecam.
0
Komentarz usunięty
1
@lukasz159 Bo widac ze sa slabi. Puig powinien odejsc na sezon i pokazac co potrafi. Jezeli nie poradzi sobie w slabszym zespole i nie bedzie gwiazda w nim to nie bedzie miejsca dla niego w barcelonie.
0
@umtiti Zeby kogos sprzedac trzeba miec kupca.
0
@ViscaBarca123 Ciesze sie ze tez to widzisz :) Jedyne co daje do myslenia ten film to po co ja to ogladalem.
0
@BarcaInfo Barcelona nie ma. Wy kibcie na tej stronie moze tez nie macie ale to juz nic nie ma wspolnego z klubem.
0
@LuisSalvano Nie polecam canal + nigdy nie zaplace 50zl za jeden kanal sportowy ktory mnie interesuje.
0
@ViscaBarca123 Jak to film to takie 4/10 straszny zawod. Oczywistosc goni oczywistosc. Stracony czas nie polecam.
0
@kilanosio ??????????
0
@matirix20 Ja myslalem ze to jakis kawalek tede bedzie a to kizo hahaha