1

@maatiixx Braki fify w sklpeach ahahhaha.
Fifa od lat to juz maszynka na robieniu kasy z futa.
Gameplay lezy i kwiczy ale jak tam lubicie byc ru.... to kupujcie :)

1

@Kettger Napisałeś ze wizales od niej nr i nie oddzawania to sugeruje ze do niej dzowniles a ona nie odebrala i nie oddzwnoila. Wiec tu nie bylo co dostrzec ;)

0

@Uukasz_93 Przypomina mi sie sytuacja z paulinho gdzie powiedzial ze od barcelony dostal wieksze zarobki niz sie spodziewal haha

0

@Dari0G hahaha malo o zyciu wiesz. Kobiety tak samo sie nudza to normalne i to nie ich wina bo ta zawsze lezy po 2 stronach. Wklejenie demotywatrow to jzu w ogole swiadczy o tobie ze jestes ameba i nawet w to cos nie klikne.
Blagam cie przyglupie dorosnij.

Bez odbioru nawet nie przeczytam co odpisales bo mi szkoda czaasu.

1

@Hubso No tak bo ten sklad musi sie dotrzec man city, tylu nowych zawodnikow i trener a nie zara zaraz...

0

@Kredon Wiesz co zawsze to jest wina obu stron. Nie wiem moze malo spontaniczny jestes moze bys sprobowal imprezowac z nia cokolwiek nowego zrobic bo widac ze panna jest znudzona toba.

0

@kiper09 Nie ma ale badzmy powazni to gra pilkarska po co tam polski jezyk jak zadnej fabuly nie ma a angielski jest wymagany na poziomie przedszkolnym.

0

@Jakchcesz Patch jest ktory wgrywa sie w pare minut i masz wszystko

3

@Jakchcesz Jak nie gales w pesa to sprwdz pesa a nie badziewna fife w ktorej sie nic nie zmienia i jest dekade w kwesti gameplau za pesem.

0

@klopx Jak 1 czesc to takie 7/10 gameplay slaby fabula przewidywalna.

6

@Klaudix Xavi to powinien do barcy b isc na rok dwa.

0

@Sherem Idiota wlasnie najlawtiej. W ogole nazywac kogos idiota kto ma zapewne duzo wieksze iq niz wy jest smieszne.

0

@patry295 Ja bym sie nie zdziwil gdyby to bylo celowe, a moze nawet nie ma tego koronowirusa

0

Dzwiek mi sie dekoderze popsul i tak dziwnie bez kometarza ogladac xd

1

@MNSbEstEver fifa xdddddddddd

1

@Arkon Boysi drugi sezon zdecydowanie najlepszy serial roku.

0

@AdiBarca87 Jest tyle nowych gier, jezeli lubisz diablo to poe.
Bloodborne, persona 5, hzd jest tyle swietnych gier ze nie ma czasu na stare.

2

@tedeusz Fifa nie ma podjazdu do pesa proste jak budowa cepa.

0

@AdiBarca87 wspolczuje ja ledwo raz dalem rade

0

@Transu96 Bzdura jest tyle nowych gier fajnych ze szkoda czasu tracic zeby przejsc 2 razy ta sama gre.

0

@cinero1996 No spelnia swoje zadanie wiec polecam.

0

Komentarz usunięty

1

@lukasz159 Bo widac ze sa slabi. Puig powinien odejsc na sezon i pokazac co potrafi. Jezeli nie poradzi sobie w slabszym zespole i nie bedzie gwiazda w nim to nie bedzie miejsca dla niego w barcelonie.

0

@umtiti Zeby kogos sprzedac trzeba miec kupca.

0

@ViscaBarca123 Ciesze sie ze tez to widzisz :) Jedyne co daje do myslenia ten film to po co ja to ogladalem.

0

@BarcaInfo Barcelona nie ma. Wy kibcie na tej stronie moze tez nie macie ale to juz nic nie ma wspolnego z klubem.

0

@LuisSalvano Nie polecam canal + nigdy nie zaplace 50zl za jeden kanal sportowy ktory mnie interesuje.

0

@ViscaBarca123 Jak to film to takie 4/10 straszny zawod. Oczywistosc goni oczywistosc. Stracony czas nie polecam.

0

@kilanosio ??????????


0

@matirix20 Ja myslalem ze to jakis kawalek tede bedzie a to kizo hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?