2

Gdzie te zmiany!

0

@don'T.R.I.P.e Słuszny karny. Lenglet debil

0

Lenglet najgorszy kolejny mecz

1

Jak ja tesknie za umititim w formie :(

0

@czudi17 Robert

0

@sebo939 I lenglet

0

@Yoshinho Wow negatywny zawod!

0

@pax Nie tracre czasu na analizy kazdego zargania wybacz.

0

@Hummer Jokerem to on moze byc w getafe bo to jego poziom

0

0

Komentarz usunięty

0

@ginidal Taka sama jak covidu

2

@Gwyn gry na telefonie xddddddddddddddddddd

0

Komentarz usunięty

0

@Kurkmen No i pytanie czy pozwolili na to zeby wpisac ze to covid?

5

@szkutnik91 Bedzie na podwyzke dla tego kochajacego tak ten klub.

0

@PaulFCB Czyli moge kupic 10 chomikow do tego 10 telefonow i beda zapierdzielaly i zarabialy kase dla mnie tak?

0

@macio_944 Nie liczy sie ilosc a jakosc ;p Ile juz bylo takich meczy nawet barcelony masa strzalow malo goli przeciwnik 2 akcje 2 gole.

0

@Triv44 Pff nie zalosna fifa a pes :)

0

Można by tak napsiac co to za rasistowskie teksty byly...

0

@patrykzmc2000 Obie są realne gdyby więcej strzelali z daleka ;p

0

@Colon Teraz wszystko jasne to wina suareza!

2

@shoZu E tam zawsze tak samo ciesza :P

0

Powinni zmienic nazwe na wrzutka real madryt :P

3

Kogo canal + obchodzi. Ogladadne bedzie na eleven

0

Czy ja dobrze pamietam że jakis czas temu wszedl przepis że gdy zawodnik fałluje w polu karnym to nie dostaje czerwonej kartki?

0

Ale ta titkitaka jest slaba.
Stara o wiele lepsza byla chyba jakis "geniusz" wpadl na zamiane.

0

@Hrzan Ostanie 2-3 sezony to rownia pochyla tu nie ma co dyskutowac.

0

@MrCules Roberto lawka i dembele za trincao i sie zgadzam

0

@DJ1992 Gdyby nie ten roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?