Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie te zmiany!
0
@don'T.R.I.P.e Słuszny karny. Lenglet debil
0
Lenglet najgorszy kolejny mecz
1
Jak ja tesknie za umititim w formie :(
0
@czudi17 Robert
0
@sebo939 I lenglet
0
@Yoshinho Wow negatywny zawod!
0
@pax Nie tracre czasu na analizy kazdego zargania wybacz.
0
@Hummer Jokerem to on moze byc w getafe bo to jego poziom
0
@TylkoBarca7273 5
0
Komentarz usunięty
0
@ginidal Taka sama jak covidu
2
@Gwyn gry na telefonie xddddddddddddddddddd
0
Komentarz usunięty
0
@Kurkmen No i pytanie czy pozwolili na to zeby wpisac ze to covid?
5
@szkutnik91 Bedzie na podwyzke dla tego kochajacego tak ten klub.
0
@PaulFCB Czyli moge kupic 10 chomikow do tego 10 telefonow i beda zapierdzielaly i zarabialy kase dla mnie tak?
0
@macio_944 Nie liczy sie ilosc a jakosc ;p Ile juz bylo takich meczy nawet barcelony masa strzalow malo goli przeciwnik 2 akcje 2 gole.
0
@Triv44 Pff nie zalosna fifa a pes :)
0
Można by tak napsiac co to za rasistowskie teksty byly...
0
@patrykzmc2000 Obie są realne gdyby więcej strzelali z daleka ;p
0
@Colon Teraz wszystko jasne to wina suareza!
2
@shoZu E tam zawsze tak samo ciesza :P
0
Powinni zmienic nazwe na wrzutka real madryt :P
3
Kogo canal + obchodzi. Ogladadne bedzie na eleven
0
Czy ja dobrze pamietam że jakis czas temu wszedl przepis że gdy zawodnik fałluje w polu karnym to nie dostaje czerwonej kartki?
0
Ale ta titkitaka jest slaba.
Stara o wiele lepsza byla chyba jakis "geniusz" wpadl na zamiane.
0
@Hrzan Ostanie 2-3 sezony to rownia pochyla tu nie ma co dyskutowac.
0
@MrCules Roberto lawka i dembele za trincao i sie zgadzam
0
@DJ1992 Gdyby nie ten roberto.