Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Dembele to wypadl na jeden mecz
0
@MamerTponad100 hahaha
1
@Yosemite Nie jest.
0
@NeroTFP on nawet hejterow nie ma bo jest tak slaby.
0
@eryk0501 No wlasnie nie ma kazdy lek czegos takiego :)
0
@Fawrf Ale to fakt nie opinia tu nie ma o czym dyskutowac.
0
@kerouac Paluch to najwieksze drewno w polskim rapie obok kaliego. Nie wiem jak tego mozna sluchac.
7
@Kamilos84 Co? jak ameryka jest odpowiedzialna za najwieksza ilosc konfliktów zbrojeniowych ostanich dekad. W imie demokarcji zajme twoje zloza. To ich sie powinno uspokoic ;)
2
@Herbert Ale on dobrze powiedzial. Dobro klubu jest najwazniejsze.
0
@Kettger Po co kupowac fife kiedy w pesie gampelay jest o wiele lepszy. Za rok znowu to samo pewnie zrobisz i kupisz fife
0
@clyde Nie, nie zaszcepie sie.
0
@Nihas Oby nie byly.
2
@lucas/catalan Fuujj zadna bleee
0
@ProMILs Jeszcze ze 2 dołoży i przebije wszystkie bramki Luisa strzelone na wyjezdzie w lm :P
0
@NeroTFP Jaka ona jest paskudna.
0
@Zip Nie bo jak wygra szakhtar to nawet jak real wygra to nie przechodi
5
Ehh Eliot page.
Szkoda bo fajna dupa byla
0
@BorzyKrzys Już sie ustawili na solo za kinem atlantic peja wymiekł :)
Tak koncza frajerzy :)))
0
@Kettger Zabrakło ps5 że kupiłes xboxa?
0
Że on ma jeszcze czelnosc sie wypowiadac.
Grosz mu juz nie dawac.
0
Komentarz usunięty
1
@AdixMessiNeymar1011 Bo nie trafil w dosc trudnej sytuacji? To ile jeszcze pracy przed mesim ktory wiele razy nawet lepsze sytuacje marnowwal.
2
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo tfu.......................
0
@kulka Najwieksza robote robił jego głos a ten został podłożony przez innego aktora
0
@kakusus Messi to powinien dostac 25% obecnego kontraktu jak nie to droga wolna.
Medialnie juz tyle nie daje bo pilkasrko jest slabo
0
@MarFan Fastfood zwykly a jarasz sie jakby to cos niezwyklego bylo.
4
@chosenone To dziwna żona :) Moja ps5 pieknie sie prezentuje obok tv nie slychać jej w ogole pad to cudo a demon's souls wymiata :) Prawdziwa nowa generacja :))
1
@NaFazieHitman Ale to jest słabe.
2
@Kettger Drogo ale ona razem z zamrażarka?