Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SiSenior Bo są równi i równiejsi.
Niestety jako biali mozemy duzo mniej.
0
@RobiS problem z tym ze zaden inny producent tak nie klamal i nie wmawial ludziom ze nadchodzi najlepsza gra ever.
Walka to nie wiedzmin 3 ktory i tak byl slaby w tym aspekciea a skyrim.
Nie, jazda autem to nei gta IV tamta gra miala 100x lepsza fizyke.
Tak to jest dobry argument ze fabula jest na 18 godz przy tak dlugim developingu.
To jest rpg akcji bo akcji ale rpg. I takie gry nie mogą byc tak krótkie.
Nie kazdy lubi zadania poboczne i oeczekuje dlugiego wątku głownego.
Głownym problemem redo jest ambicja tak mi sie wydaje.
Nie sa mistrzami kodu co pokazali przy kazdej poprzedniej grze a cyberpunk to ukoronowanie ich nieudolnosci.
Do tego dostali moje pieniadze ktore nie wiem na co poszly bo na to co dostali tego nie widac w grze ;)
0
@marcin62 Tlou2 to max 7/10.
0
@RobiS A jak tam jazda autem? A jak tam iq npc? miasto pelne zombie? Jak tam walka wrecz rodzem ze skyrima? Fabula na 18godz jak na gre tworzona 8 lat to smiech na sali.
Ja na takie rzeczy zwracam uwage bo to gra w koncu i takie aspekty sa wazne.
0
@Moriarty
0
Fajny ten manaeter na ps5. Idealna gra do plusa sam bym raczej nie kupil a tak zagralem i fajnie sie bawie.
0
@Chwytliwy Tak szczerze to nawet nie wiem kim jestes a pare osob tu kojarze. Dziwna ta popopularnosc :)
0
@ddanioofcb Dawaj to cos w spoilery fuj
0
@daniel32778 Chude spoko laski ale brzydota to tutaj jest widoczna. w spoilery takie sie cos daje.
2
@clyde I bardzo dobrze cukier to biala smierc ktora zabija powoli :) Już nie mowiąc o innych rzeczach zawartych w coli :)
0
@Gonzo349 Wykonczeniem dembus sie tez nie popisal gierzman nigdy nie byl demonem szybkosci i juz nie bedzie. Glupie to :)
0
@hazo428 Czego? To nie jego pozycja.
0
@Pogba Ale jestes glupi.
Bez odbioru.
0
@Pogba adblock?
0
@Tomek54321 Xd za malo.
Jestes przyglupem wiec pisac z toba nie bede :)
Nara,
0
@Krystian1588 hahahahahaha :))
2
@Krystian1588 Bzdury i tyle. Raz na jakis czas sie spozni i nagle wielka afera.
2
@Firestone Niech sie nawet godzine spoznia jak bedzie gral jak do tej pory.
Neymar sie czesciej spoznial ale publicznie nikt z tego afery nie robil :)
0
@LuisSalvano Najbardziej irytują mnie wzroty które są niepoprawne.
Więc: Umieć w i dać dla kogoś
Brrr każdy kto tego używa powinien za karę trafić na rok do kamieniołomu.
0
@Zip Dziecko ma wytlumaczenie na swoje zachowanie wy już nie.
0
@clyde Ja mam ps5 wiec nie chce oszukac :D Fotke z krotkim opisem wysylaj na pw :P
0
@ShinobiQWE Obie wersje tworzyli rownoczesnie. Redzi nie potrafia dobrze programwoac potrzebuja mocnego sprzetu zeby ich gry wylgadaly ladnie.
Taka prawda/
2
@ShinobiQWE Gówno prawda. To nie wina obecnej generacji bo otwarty swiat da sie zrobic na ps4. To zwyczajna nieudolnosc redow.
0
@BarcaInfo Wszyscy sie cieszymy ze kopiarka jest za tym zeby go sprzedac.
1
@eydem https://www.playstation.com/pl-pl/cyberpunk-2077-refunds/ Im szybciej tym lepiej. Nie wiadomo jak dlugo beda zwracac.
0
@Jakchcesz Godzine :) To i tak bylo za duzo jak dla mnie ale wystarczylo do oceny tej gry.
0
Polecam.
https://www.playstation.com/pl-pl/cyberpunk-2077-refunds/
0
@Jakchcesz Hahahahahah po czym uznajesz ze jestem frustratem? Po tym ze uwazam ze jest duzo lepszych gier niz cyberpunk? hihihi
0
@macio_944 Strzelanie jest mocno przecietne. Jazda porazka. Walka wrecz fatalna. Do tego swiat i npc na poziomie gier sprzed 15lat. Dostali nasza kase w formaje dotacji od rzadu na nowe technologie których zwyczajnie w tej grze niema tym powinien się ktoś zająć na co poszły te pieniądze.
6/10 to max dla tej gry i tylko fabuła ją ratuje.
0
@Jakchcesz Jest masa lepszych gier niz ta wydmuszka zwana cyberpunk.