Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti Faul byl i karny jak nic :) Chyba slepy jestes :)
5
@Hosh Ale powiedzial prawde. Liga hiszpanska jest lepsza niz niemiecka do tego styl gry to niebo i ziemia :)
1
@MatixPL 0 nie tykam tego swinstwa.
1
Kurde nie ma jeszcze zamieszek "zóltych" ?
Gdzie akcje Yellow lives matter?
Cos przegapilem bo chyba taka akcja nie powinna przejsc bez wiekszego echa!?
0
@Elnuum nie. nie ma powodu :)
0
@mat32 xdddddddddddddd
0
Ktos sie orientuej czy wykupujac dostep do eurosport online bedzie to samo?
0
@Cule007 xddddddddddddddddddddd
0
@macio_944 Mnie martwi ze trzeba isc w lewo albo w prawo.
1
@Szpenser To ty pierdzielisz glupoty. Oczywiste to jest ze chodzilo mu o moment w ktorym przechodzil do barcelony. Nie 10 a 50 bylby wart.
0
Co za przygłup to komentuje? Widać że nie lubi Dembele czepia się tylko jak może go
1
@Nazija dest jest 10x lepszy niz robeto.
0
@lukaszbarca15 No bo te gry sa slabe :)tlou2 to max 7/10 ;)
Wiele blodobrone hzd persona 5. Ff VII remake gow nioh.
Jestes jakims glupim fanatykiem i nie znasz sie na grach.
Nawwet juz nie odczyttam co piszesz bo mi szkoda czasu na ciebie :)
0
@lukaszbarca15 hahaahahahaahahahahahaahhahah
0
@Janas11224 Rockstars na pewno. Guilera games wbili sie dla mnie w top. Oni sa mistrzami kodu to jak wyglada hzd i sama mechanika walk to cos pieknego jak dopracuja dialogi i npc to wiele nie bedzie dalo sie im zarzucic.
Insomniac games tez w kazda ich gre gralo mi sie swietnie!
Mimo wszystko dalej bioware choc to juz nie to samo to licze ze jeszcze pokaza klase.
A no i oczywiscie specialne wyroznienie dla from softare!
Bloodorne to dla mnie gra dekady! A kazde soulsy jak i sekiro trzymaja bardzo wysoki poziom.
0
@Jakchcesz The last of us to uncharted na modacach to nadal liniowa gra z mechanika rodem z ps3 taka jest prawda a 2 juz nawet fabula nie ratuje bo po przejscu tej gry beda mi musieli placic zebym zagral w 3. Stawianie ich i redow obok rockstar to pomyłka, nie ta liga.
0
@Janas11224 Ani redzi ani naughty nie sa w top 5 a co dopiero w top 3.
0
@Messiah10 Też mi sie to wydaje za łatwe...
Skoro taki vega może ich namierzyć bez wiekszego wysilku to taka policja nie powinna też mieć żadnego problemu z tym.
Coś tu jest nie tak...
I po co taki handlarz by mial gadać o tym? Żeby zwrócić na siebie uwage?
I to uratowanie dziecka tej matki ktora chciala sprzedac zeby hejtu na niego nie bylo ze pozwolil sprzedac dziecko do burdelu.
Wszystko grubymi nicmi szyte.
0
Swietne to destruction all star co dzisiaj wlecialo do plusa na ps5!
0
@mr_robot Nie jestem. Dlatego czekam na dane ktore pokaża mi że messi zarabia tyle dla klubu. Nie zobacze ich bo ich nie ma i nie bedzie. Np arugment z koszulkami ze 80% z nich sprzedaje sie mesiego. Oczywiscie gdyby nie bylo mesiego koszulek by sie mniej sprzedalo ale raczej wiekszsc z tych 80% by kupilo kszulke innego pilkarza barcelony.
To juz nie te czasy 10 lat wstecz gdy caly swiat opanowal mesianizm.
0
@barcelonaLM Nie julka to ugolonianie ktore jest strasznie niesprawiedliwe to tez poczucie wlasnej wyzszyosci.
Mniej wiecej tak jakbym powiedzial ze jestes zlodziejem bo jestes z polski bo kazdy polak to zlodziej nie?
3
@Azi No patrząc na to ile klub jest zadluzony mozna miec watpliwosci i uzasadnione podejerzenia odnosnie tych ignoranow w klubie.
0
Ktos sie orientuje czy jak kupie drukarke ze skanerem jedna z tych najtanszych bo drukuje ze tak powiem sporadycznie to ona bedzie juz zaweierala tusz czy trzeba jednak osobno dokupic?
0
@mr_robot Ale ja nadal watpie i nie widze nic co by moglo zmieic moje zdanie :) To ze generuje wiecej niz zarabia ok wierze ale nie ze on sam 300mln generuje :)
0
@BarcaInfo To tak samo ma kazdy z iq powyzej 80 z twoimi postami.
Tzn nie dokladnie tak samo bo mozna przeczytac ale nikt na powaznie twoich wypocin nie bierze :)
0
@barcelonaLM Typowy glupi komeatarz napisales :)
1
@Barca1992 Nie swiat ma sie dobrze, debili nie brak bylo i nie bedzie wiec nic sie nie zmienia :)
0
@!34RC3!_0N4 Dlatego od paru lat nie ogldam tv. Netflix mi wystarcza :)
A co do inofrmacji sa o wiele bardziej rzetelne zrodla i obiketywne.
Dziwie sie ze ktos ponizje 50 nadal oglda tv....
1
@Barca1992 Lenglet jest przereklamowany, mam nadzieje ze odejdzie po sezonie.
0
@kubix05 Nowe zostań.