0

@clyde Fabuła fabuła ale gra ani przez chwilę nudna nie była. Walki są niesamowite polecam najwyższy poziom trudnośći.
Platyna wbita na premiere.

0

@kuz haahahahhaa
nie

0

@Kielakowy Bayernowi bo polak? hahaha
A bayernu nigdy nie lubilem i zawsze chce by przegrali no chyba ze graja z realem.
barcelonie kibicuje ponad 25 lat i juz tak zostanie :)

0

@tristan87 On już dawno powienien odejsc.

0

@Rewolucja123 Masa, komean jest fatalny.

0

@masa11 Nawet jak zdobedzie to nie. Marzy mi sie wybitny trener a nie byly pikarz.

4

Lenglet roberto i komean out po sezonie. Z tej maki chleba nie bedzie.

Komean nie ma zadnych pozytywow, bo dal grac pedriemu i araujo? To by kazdy trener uczynil.
Przegral wszystkie mecze wazne, taktycznie zero jego plan gdy druzyna przegrywa to wpuscic co jest na lawce i ma nogi zdolne do gry. Nie bez powodu nie odnisol sukcesow z zadna poprzednia druzyna i nie bez powodu pilkarze chca jego odejscia.

4

@Magicc89PL Bezczelny? hahahaa bezczelna to jest uefa. Nie wiem jak mozna ich bronic. Mam nadzieje ze superliga powstanie.

21

Chore.
Mam nadzieje że superliga się uda w końcu i uwonlnia sie od tej mafi.

0

@paweldunajecfcb donnie darko

0

@msmsms Argumentów jest pare, gra barcelony i wyniki w lidze mistrzow ;)
Tu wiecej nie ma co dodawac. Ale na szczescie nawet druzyna ma go dosc i odejdzie :)

0

@Deeespacito Musi odejsc nie wazne czy wygraja jakims cudem mistrzostwo.

0

@MaziFCB O kogo chodzi?

1

@Kgorecki2500 A ja tak. Wiara w boga to tak naprawde wiara w slonce wystarczy poszukac i poczytac o tym. Tylko wiekszosc tego nie przyswaja ;)

2

@JANEK777 Piekny kraj szczerze chcialbym tam mieszkac! 21 wiek a ludzie nadal wierza w glupoty ktore ktos wymyslil wieki temu i jest niczym innym a kultem słońca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucas/catalan Fuuujjj

0

@Volcano Żadna cola nie jest zdrowa i kazda jest szkodliwa.

0

@BarcaSupporter Dobry trener z taka kadra by wygral wszystko ;)

1

@bady48 nie. komean powinien odejsc.

0

@patrickjacob Najlepsza i oby tak sie stalo!

2

Komean to nie trener na barce.
Wszystkie wazne mecze przegrywa poza pucharem ale to przeciwnkik tam rozlozyl nogi bardziej.
Nie widze go w ogole w nastepnym sezonie.

0

Ale prima aprilisi juz byl!
Zbyt pazerni jestescie ;)

0

@Ghazul3293 No najlepiej z ławki niech się nie rusza :)

0

@Herbert Akurat totenham w ostanich latahc gra dosc regularnie ;) Jak juz to arsenal lepszym przykladem jest.
Obie formy rogrywek sa zrobione dla kasy tylko w superlidze kluby dostaja jej wiecej.

0

@Magicc89PL Idealnie opisales lige mistrzow :)

0

@Herbert Rok temu była inna sytuacja.

0

@godlike hahahahahahahahahahahahah ahhahahaha haxd xd x d
Nara

2

@tomono Jaki mniejszy klub wybil sie w ciagu ostanich 30 lat? Liga mistrzow od lat to te same zespoły z malymi niespodziankami.
Jestem za superliga to o wiele bardziej atrakcyjna forma.

8

@godlike Suche.
Podowpoiem ci cos. Niestety wszystko wokól kasy sie kreci na tym swiecie. W pilce noznej jest tak samo poczynajac od pilkarzy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?