Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc Ale żeby kogoś ocenić należy dać mu szansę pokazania się.
Padrodysta komean to tez zaden autorytet ;)
0
No to adios mister.
0
@BarcaInfo A kysz.
0
@macio_944 Zwolnienie komeana to bedzie najlepsza decyzja bledem bedzie zostaiwienie tego parodysty na stanowisku trenera.
0
@dzagos Gdyby chcial zeby zostal to juz teraz by to powiedzial :) Odejdzie na 99%
0
@Herbert Nie ma zadnego walku wszystko jest klarowne i jasne
0
@mati10333 Własnie coraz mniej :) I bardzo dobrze ze odejdzie :)
1
@vangoor Bzdury nie poparte żadnymi dowodami. Inne druzyny bez messiego maja wieksze wplywy od sponsorow.
A ten belkot o wiekszych wplywach z reklam niz koszty kontraktu jest tylko po to by uciszyc wszystkich ktorzy slusznie zwracaja uwage na wysokosc pensji mesiego.
0
@Nano22 Nie robił swietnej roboty :) On jest fatalny caly sezon.
17
Tacy ludzie jak komean mnie rozwalaja...
Nie byl to wybor laporty sama gra barcelony slaba, decyzje personalne fatalne. Za dobry mecz lawka za slabe staly sklad. Do tego sami zawodnicy nie rozumieja jego zmian, taktyka to wiedza tajemna dla niego.
No i on sie czuje rozczarowany!?
0
@Messiah10 A mnie tak srednio w ciagnelo czekalem na patch na ps5 i pogralem pare godzin i juz raczej wracac nie bede choc lubie tego typu gry.
0
@AmigoBlancos Komean to poziom bardzo niski jeszcze nizszy niz slaby zidane.
To sa trenerzy ktorzy nie odniosa sukcesow i innych druzynach.
2
@masq Dobry taktyk zidane wybierz jedno.
1
@Katalonbar Valverde za dobry ja bym im komeana wyslal
1
@neeed Całe zero.
0
@Mow_mi_Douglas Jak mozna byc przekonanym do kogos kto jest fatalny? To jeden z najgorszych trenerow w barceloie, gdyby nie to ze gral kiedys dla barcelony nigdy by nie dostal nawet szansy na trenowenie.
Nie kazdy to Guardiiola ;)
0
@barteggg08 Dać im komeana hehehe
1
@borys602 No i to nie bajka a film animowany. Moze kiedys ludzie zaczna rozrózniać poprawne znaczenie slow.
0
@LambiPL No i z tego wypada ze ty masz gusick ;))) Virtua to swietna bijatyka.
Bez odbioru.
0
@LambiPL 20 zł to i tak wiecej niz plus miesieczie nie narzekam kazda gre sprawdze i pogram :)
0
@MesQueUnClub_87 Ja nie wiem czego ty oczekujesz po 15 zl za miesiac ale juz w tym roku byly bardzo fajne produkcje. Control, abe itp
0
@LambiPL A dla mie super miesiac. Kazda gre sprawdze chetnie
0
@RobiS Mięso fuj, nie ma sie co truc.
0
@Joe_Pesci To jeszcze istnieje?
1
@Tales_Omletu Czy grales w tlou czy nie wybor jest tylko jeden.
Ghosts Of Tshushima
Duuuuuuzo lepsza gra :)
0
@Bocheno1 Tak mysle w przeciwienstwie do ciebie amebo :)
Tak trener odejdzie z waznym kontraktem rezygnujac z milinow i placac milony kary :) Max 14 lat ci daje.
0
@dzefrej234 Komean na 99% nie zostanie. Gdyby miał zostac to już by to oglosili. Teraz szukaja zastepcy gdy beda dogadani koeman oficialnie odejdzie :)
0
@RobiS No słaby to mało powiedziane on jest fatalny,
1
@vangoor Komean jest slaby. Trzeba nie miec pojecia o pilce zeby nazwac go dobrym trenerem
2
Ten swiat jest chory skoro mial negatywny wynik to po co w ogole sa te testy skoro nie maja zadnego znaczenia!?