Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever woo ktory niemiec zarabia 3 miliony euro?
2
@Gwyn Zostala dopuszczona warunkowo na 2 lata i nie mozna za skutki uboczne nikogo skarazyc. Tak jest bardzo bezpieczna. Cala moja rodzina przeszla koronowirusa bez zadnych powiklan w tym i ja. Wiec wole sie nie szczepic skoro wiem ze moj organizm sobie bez problemu z nia poradzil.
1
@Criss18Barca Czym sie faszeruja te modelki? Dowowdy nie domysly prosze.
1
@EleanoR 6,7,11
0
@Abominacja Co za debile. Przesadzil z uzyciem sily ale nie nalezala sie za to mu taka smutne to.
Dajecie soba manipulowac.
0
@pepo_barcarzadzi Najgorsze myslenie. przez takich ludzi panstwo bedzie moglo robic coraz wiecej.
0
@Encore Dembele
0
@Songo91 No o jakies 6 lat za pozno
0
@pepo_barcarzadzi Jak bedzie obowiazkowe to dla swietego spokoju zrobie wszystko zeby sie nie zaszczepic.
0
@CzarnyRycerz Tu nie ma co dyskutowac to fakt
0
@arkasath To wiadomo ze skoro nie znasz to nikt nie zmarl!
0
@masq Kazda ulica. Ladna ale nie a tyle y sie napalc na nia..
0
@Sulimo No nie jest taki zly. On jest faalny.
0
@franegpro Religie powinno sie atakowac bo to zwykle fantasy. Wiekszosc osob geje zwyaczajnie brzydza to nie jest ich wina ale nie brzydzi ich samo bycie gejem tylko seks ich.
1
Nie dziwie sie ze leo jeszcze nie oglosil swojej decyzji majac takiego trenera nie dziwne ze ma watpliwosci co do zostania bo wie ze kolejny rok stracony
0
@kaamil1910 Mało znam osob homosekusalnych wiec nie widzialem za to 2 razy podrywal mnie gej nie nachalnie bardzo mily byl jednak jestem hetero wiec nici z podrywow. Ale nie wysmialem go i nie zwyzywlem.
Jednak w szkole powinni sie uczyc to naturalna rzecz choc geje i les mnie brzydza to sa takimi samymi ludzmi i nie ma potrzeby by dzielic sie na obozy wiec gardze calym lgbt.
2
@Abominacja xdddddddddddd
0
@FCMichalo smutne.
0
@HighestInTheRoom Musi zostac i zostanie :)
0
@JANEK777 Akurat racja. Po co dzieciom te fantazje psuc glowy. Jezusa nie bylo i to wszystko fikcja.
0
@macio_944 No faktycznie taki zly jestem ze napisalem ze rzygam tym.
https://ibb.co/bFMQxHS
1
@macio_944 A wlasnie ze nie, nie wykluczaja sie. Rzygam tym lgbt sadze ze wiecej zlego to robi niz dobrego. Nic nie mam do ludzi odmiennej orientacji. Nie tedy droga do normalnosci tworzac dwa obozy.
1
@macio_944 Rzygam tym powinien ktos zdelegalizowac te lgbt. Niech oddaja tecze! I niech kazdy kocha kogo i jak chce ale bez podzialow wszyscy jestesmy ludzi i tyle.
Co to w ogole za debilizm z miesiacem dumy? nie ma sie na to wplywu ja nie czuje dumy ze jestem hetero bo niby czemu?
1
Komentarz usunięty
0
@michaleu Mam podobnie.
Tylko u mnie 0% utrzymam te 0% do konca euro!
1
@FC1899Barca No nie bardzo. w top 30 by sie moze zmiescil.
2
Ja nie jestem, bo juz udowondil ze jest slabym trenerem.
3 miejsce w lidze i 0 pcharow.
Robcie screny.
0
@lucca87 Tez uzywalem wczesniej sokoirowki i tam nie bylo takich malych fragmentow, ogolnie sa male i lekko wyczuwalne wiec to zaden problem tylko chcialem sie dowiedziec czy to we wszystkich modelach wystepuje czy tylko w tych tanszych.
0
@Mario96w nie smieszne i nie pomocne wrecz gliupie wiec nic dziwnego ze plusy sa lapane ;)
2
@Whudi Nie bedzie go brakowac ani odrobine. Niech idzie do usa. Malo ktorymi zawodikami gardze jak nim