Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derlysy1979 Ja coraz bardziej myśle ze to cos z barcelona jest nie tak a nie samymi zawodnikami.
Wielu z nich gwiazdy w lidze znakomite statystyki - przejscie do barcelony i nagle zjazd formy i liczb.
Najwieksza wina to trenerzy od czasow lusia enrique barcelona nie ma tego stylu a kazdy kolejny trener okazywal sie gorszy z komeanem na czele.
0
@tadzik447 Ja to nawet nie wiem co to za ludzie hahaha
0
@myscooter Jakie 150? mi zajeli jakies 60 godzin meczenia sie wraz z dodatkami.
4
@Eto'o9 R10 Samo usa jest tez terrorysta. Ludzie robia raban bo pedofil zabił jedneo dziecko a takie usa ma na swoim koncie w ostanich latach dziesiątki tysiecy dzieci.
1 śmierć to tragedia 10 tysiecy to juz statystyka.
3
Najpierw zajda zastepce potem zwolnia tego slabego trenera!
2
@SinMistico To są darmowe transfery a tylko na takie obcenie stac barcelone. WIec na szczczescie nic to nie oznacza i miejmy nadzieje komean odejdzie.
0
@kapi267 Bardziej wode toaletowoa perfum męskich jest bardzo malo.
Ale sam polecam jezeli chodzi o slodki zapach hugo boss soul.
0
@Yosemite Koemana to co najwyżej można porónac do franka smudy.
1
@ferdas_rawa Gorszego raczej nie da rady.
0
@Janas11224 wtf jak mozna nie uzywac adblocka na tej stronie,
0
@cat_r37 No to byl nie wypał ale wielu wróżyło mu wspaniala kariere liczby tez wykrecal dobre nie ma co porównywać do takiego fernandeza.
8
Ja dalej w niego wierzę zdrowy i formie to topowy obrońca.
0
@cat_r37 Tylko wtedy taki keirrsom był ściagany jako potencialna gwiazda, nie udalo sie bo nigdy nie ma pewnosci ze jakis pilkarz odniesie sukces a nie przestanie sie rozwijac.
0
@S20th No nie bardzo: )))
0
@clyde Oczywiscie ze przeciw, wiezienie do konca zycia.
2
Pa pa komean, taki sam poziom co setien. Za słaby trener na barcelone
1
@JANEK777 On ma coś jednak z głową nie chodzi mu o zdrowie obywateli tylko o kontrole całkowitą.
2
@Encore Nikt nie bedzie stawial na mlodego zawodnika ktory po sezonie odchodzi za darmo.
2
@Pablit To fakt nie opinia. Umtiti w formie jest zwyczajnie 2 razy lepszy niz lenglet.
0
Bzdury a jeżeli jakimś cudem to prawda to trudno :)
0
@Explode ???? Skąd takie wnioski? Bo nic takiego nie zasugerowałem to tylko twoj jakis dziwny wymysł,
0
@BulaKG No i? Moja opinia nie jest pierwszą taką coś w tym jednak musi być ;)
1
@Comentateiro Hmm
Zdrowe odzywianie - lepiej dziala organizm i lepsza odporonosc?
1
@Zolwigrajek hehehhehe
2
@barcanawieki Trudny wybór na pewno nie rdr2. Ale na pewno najlepsza gra dekady uznaje bloodborne.
0
Powiem wam że sam nie wiem co myśleć o koronowirusie.
Zachorowałem ja ojciec i mama.
Najgorzej przeszedł ojciec 10 dni gorączki do 40 stopni kaszel ból gardłą problemy ze stawaniem po covidzie ponad 2 tyg osłabienia ma cukrzyce.
Mama przez 5 dni w łóżku gorączki brak kaszel tylko. Ma astme, arytmie i nadcisnienie.
Ja 2-3 dni czułem sie jakbym miał lekkie przeziebienię i na 2 dni straciłem węch i smak i tyle.
Nie oglądam tv więc jakoś specialnię covida sie nie obawiałem bardziej o rodziców jak już bo są starsi i z chorobami.
Sądzę że też odżywaianie może mieć wpływ na to jak przechodzimy chorobę zdecyowanie najgorzej przechodził ojciec je mięso sery jajka itp do tego pali od wielu lat.
Mama duożo lepiej sie odzywia nie jada miesa i wiecje owoców i warzyw i nie pali ona też znacznie lepiej przeszła mimo dużo powazniejszych chorób.
No i ja który prawie w ogóle nie odczułem choroby wegan, zdrowo staram sie jesc od paru lat. Niemal kazdego dnia smoothie 0 slodyczy i alkoholu (no może 3-4 razy do roku)
Morał z tego taki że żeby nie bac sie koronowirus odzywiajmy sie zdrowo i nie jedzmy miesa :)
1
@Messibestplayerintheworld Na pewno lepsza niz the last of us :)
3
@UncleDrew Komean to sam sie zwolnil brakiem umijetnosci trenerskich.
0
@kamyk_23 Wypowedzi a rzeczywisty stan to zupelnie 2 rozne rzeczy.
Prezes do ostaniego meczu bedzie wspieral trenera tak samo pilkarze oficialnie.
Bylo sporo plotek o tym ze druzna nie rozumie decyzji trenera.
Nikt nie bedzie gral dla trenera którega uwaza za slabego.
2
@Tomek_TF No ostani mecz komeana powinien byc przegrany idealne podsumowanie jego umiejetnosci.