Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herbert xdddddddddddddddddddddddd
1
@Herbert No trzea splacic dlugi i madrze zarzadzac. Nic wiecej sienie da zrobic
0
@JarekS Nie zajmie bo jak? Zaplacili kase wszystko odbylo sie legalnie.
1
@NaFazieHitman Nie charakter jest potrzebny a madre zarzadzanie kolego.
2
@SergioTomas Jako kibic barcelony mam nadzieje ze okaze sie niewinny i kolejny szum wokól barcelony bedzie wywowałany jej sukcesami sportowymi.
To co sie teraz dzieje nie jest dobre dla klubu a tym sie kieruje jako jej kibic.
2
Komentarz usunięty
1
@Bykunn Nie, nie ma zadnych jaszczurów. Zagrożenie jest tu na ziemi.
Jesteś idealnym przykładem łykasz wszystko a jak ktoś ci pokazuje jak jest to piszesz o jakis smiesznych jaszczurach.
1
@Bykunn Jedna ci podam.
Jestes kontrolowany.
Im mniej praw masz tym lepiej dla nich. Dzieki covidowi w wielu krajach przeszly ustawy ktore by nigdy wczesniej nie przeszly podopnie bylo po atakach terrorystycznych.
5
Ja bym wolał ludzi którzy znaja sie na tym co robia wybitnych eksperotow a nie znane i lubiane nazwisko!
8
@BarcaInfo Zgloszony za fejk mam nadzieje ze dostaniesz bana jak kazdy inny.
0
Szkoda że w przypadku busquetsa tego nie robi.
0
@VanBarca Lenglet byl zawsze przereklamowany. Musi odejsc, pisalem to 2 lata temu i pisze to nadal.
1
@bady48 Lenglet to sredni obronca co wiele razy pokazywal. To ze mu zaley nie sprawi ze bedzie lepszy pilkarsko.
Niech odejdzie po sezonie.
0
@Pioter Za wysokie progi dla niego. Juz nie nie pierwcszy taki jego blad i nie nauczyl sie nic na nich. Oby po sezonie odszedl.
1
Sprzedać jak najszybciej.
0
@Quavosk Max 4/10
Irytuje mnie to ze zatrudnia sie bylych pilkarzy zamiast trenerow z sukcesami potem to wyglada jak wyglada.
Druzyna nie ma stylu ostani raz widzałem go gdy trenerem byl luis enrique.
Jak dla mnie to do wylotu pierwszy razem z busquetsem, couthinio, roberto i legnletem.
0
@clyde Tylko pes a nie jakas tfu fifa.
1
@Qexi No nas nie stac ale barcelone moze stac. My nic nie kupimyn co najwzyej piwo w zabce.
0
@ricardo0705 xd
0
@TheNekro94 Nie ogladalem kazdego ale te uwazane za najlepsze i zawiodlem sie strasznie. Wszystko przewidywalne niektore watki i decyzje glupie do tego sam serial bazuje na stereotypach.
0
@TheNekro94 6/10
0
@Fake69 To chyba nie ogladales tego meczu i poprzedniego bo dembele coraz bardziej angarzuje sie w gre obronna i coraz lepiej mu to wychodzi.
1
@Quavosk Nie :OOOO
9
@Gaz No zima dostaja +1000 do statystyk.
0
@izabella Prozycja nowego konraktu z podywzka.
0
@Brashearr Adblock?
0
@Janas11224
No porównuje bo wiedzialem co konsola potrafi i widze jak wyglada gra na ps5 zadna gra z ps4 nie stala obok demon souls.
Jak masz widziec roznice? to sa gry ze wstecznej wiec poza szybkoscia wczytywania i lepszymi fpsami wygladaja identycznie.
No aż muszę xd
0
@Janas11224 Hahaha bo mialem ps4pro i wiem co potrafi i widze jak wyglada demons souls na ps5?
Czasami rece opadaja same jak sie czyta takie glupoty.
Tak wyglada gra :) Jak kiedys zagrasz to wtedy zobaczysz ze graficznie to widac roznice generacji.
0
@Ghotti No remake i co z tego? cieszy jak nowa gra do tego na nowym silniku wiec te xd to wiesz gdzie se mozesz wsadzic :)
0
@lukaszmatusiewicz Przez sekunde. Typowa manipulacja.