0

@Herbert xdddddddddddddddddddddddd

1

@Herbert No trzea splacic dlugi i madrze zarzadzac. Nic wiecej sienie da zrobic

0

@JarekS Nie zajmie bo jak? Zaplacili kase wszystko odbylo sie legalnie.

1

@NaFazieHitman Nie charakter jest potrzebny a madre zarzadzanie kolego.

2

@SergioTomas Jako kibic barcelony mam nadzieje ze okaze sie niewinny i kolejny szum wokól barcelony bedzie wywowałany jej sukcesami sportowymi.
To co sie teraz dzieje nie jest dobre dla klubu a tym sie kieruje jako jej kibic.

2

Komentarz usunięty

1

@Bykunn Nie, nie ma zadnych jaszczurów. Zagrożenie jest tu na ziemi.
Jesteś idealnym przykładem łykasz wszystko a jak ktoś ci pokazuje jak jest to piszesz o jakis smiesznych jaszczurach.

1

@Bykunn Jedna ci podam.
Jestes kontrolowany.
Im mniej praw masz tym lepiej dla nich. Dzieki covidowi w wielu krajach przeszly ustawy ktore by nigdy wczesniej nie przeszly podopnie bylo po atakach terrorystycznych.

5

Ja bym wolał ludzi którzy znaja sie na tym co robia wybitnych eksperotow a nie znane i lubiane nazwisko!

8

@BarcaInfo Zgloszony za fejk mam nadzieje ze dostaniesz bana jak kazdy inny.

0

Szkoda że w przypadku busquetsa tego nie robi.

0

@VanBarca Lenglet byl zawsze przereklamowany. Musi odejsc, pisalem to 2 lata temu i pisze to nadal.

1

@bady48 Lenglet to sredni obronca co wiele razy pokazywal. To ze mu zaley nie sprawi ze bedzie lepszy pilkarsko.
Niech odejdzie po sezonie.

0

@Pioter Za wysokie progi dla niego. Juz nie nie pierwcszy taki jego blad i nie nauczyl sie nic na nich. Oby po sezonie odszedl.

1

Sprzedać jak najszybciej.

0

@Quavosk Max 4/10
Irytuje mnie to ze zatrudnia sie bylych pilkarzy zamiast trenerow z sukcesami potem to wyglada jak wyglada.

Druzyna nie ma stylu ostani raz widzałem go gdy trenerem byl luis enrique.

Jak dla mnie to do wylotu pierwszy razem z busquetsem, couthinio, roberto i legnletem.

0

@clyde Tylko pes a nie jakas tfu fifa.

1

@Qexi No nas nie stac ale barcelone moze stac. My nic nie kupimyn co najwzyej piwo w zabce.

0

0

@TheNekro94 Nie ogladalem kazdego ale te uwazane za najlepsze i zawiodlem sie strasznie. Wszystko przewidywalne niektore watki i decyzje glupie do tego sam serial bazuje na stereotypach.

0

0

@Fake69 To chyba nie ogladales tego meczu i poprzedniego bo dembele coraz bardziej angarzuje sie w gre obronna i coraz lepiej mu to wychodzi.

1

@Quavosk Nie :OOOO

9

@Gaz No zima dostaja +1000 do statystyk.

0

@izabella Prozycja nowego konraktu z podywzka.

0

@Brashearr Adblock?

0

@Janas11224
No porównuje bo wiedzialem co konsola potrafi i widze jak wyglada gra na ps5 zadna gra z ps4 nie stala obok demon souls.

Jak masz widziec roznice? to sa gry ze wstecznej wiec poza szybkoscia wczytywania i lepszymi fpsami wygladaja identycznie.
No aż muszę xd

0

@Janas11224 Hahaha bo mialem ps4pro i wiem co potrafi i widze jak wyglada demons souls na ps5?
Czasami rece opadaja same jak sie czyta takie glupoty.


Tak wyglada gra :) Jak kiedys zagrasz to wtedy zobaczysz ze graficznie to widac roznice generacji.

0

@Ghotti No remake i co z tego? cieszy jak nowa gra do tego na nowym silniku wiec te xd to wiesz gdzie se mozesz wsadzic :)

0

@lukaszmatusiewicz Przez sekunde. Typowa manipulacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?