Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FiFi_FF
EEee nie do końca
Sam odzywianiem zacząłem się interesowac dosc dawno temu można powiedzieć przypadkiem bo był to okres gdy bardziej na powaznie potraktowałem temat siłowni i na jakimś forum toczyłą sie debata z czym lepiej pic odyzwki z mlekiem czy woda. Sam też bylem tego ciekaw i zacząłem szukac informacji, natrafiłęm na badnia ktore wskazywaly że picie mleka jest szkodliwe i zamias dostarczac wapni to wlasnie mleko go wypłukuje z kosci. Zdziwiony bylem bardo bo to byl okres kampani na rzecz picia mleka i jakie to ono zdorwe nie jest.
Wtedy zrozumialem ze to co jest nam sugerowane nie jest najlepsze dla nas tylko dla ich portfela.
Kieydś racja mieso spozywane zima + to co dalo sie utrzymac w piwnicach czyli glownie ziemniaki, buraki czy cebula i marchew. Ale to zaden argument bo dieta byla tragiczna i srednia wieku zycia o wiele nizsza niz obecnie i ludzie nie wiedzili jak szkodliwe jest mieso.
Blednie tez sugerujesz jakoby przejscie na diete weganska bez dobrego dietetyka mogla prowdzic do zlych skutków i lepiej sie trzymac juz miesa. A to nie prawda zreszta pewnie ponad 95% ludzi ma źle zoptymaizlowana diete. Kazdy organizm ktory przejdzie na diete weganska bedzie dzialal lepiej takie sa fakty, mieso nie ma zadnych skladnikow ktore jest na niezbene i nie jest zastapione. Jasne profesionala porada zawsze jest zalecana ale wystarczy posiweciec troche czasu zeby miec odpowiednia wiedze jaka dieta bedzie dla nas zdrowa i na pewno nie szkodliwa.
Spozywanie miesa ma katastrofalne skutki dla naszego organizmu i srodowiska. Nie pamietam dokladnie czasu ale sugeruje sie za okolo 80 lat nie bedzie juz mozliwe wyrzywic spoleczenstwa miesem. Zwyczajnie ludzi bedzie tyle nie starczy pól uprawnych zeby wyzywic wszyskie zwierzeta. Do tego takie lasy deszczowe... Głownym powodem wycniania ich jest chodowla miesa. Kazdego dnia gina kolejne gatunki zeby tylko ludzie mogli zjesc miesko ktore jest szkodliwe.
Ludzie od dziecka sa doktrynowani, reklamy z kfc czy maca kierowane sa glownie do mlodych bo to oni beda kolejne lata ich klinetnami, na starszych juz szkoda czau i tak predzej czy pozniej skoncza z miesem albo skoczy sie ich zycie przedwczesnie.
Korporacjom nie zalezy na nasyzm zdrowiu tylko na swoim portfelu a hodowla jajek czy miesa to jest gigantyczny rynek jeden wielki ekosystem zaelzny od siebie. ponad 70% antybiotywko jest produkowanych z mysla o podaniu ich zwierzetom hodowlanym. To jest taka machina ze juz sie jej nie zatryma niestety.
No i potem przyjdzie taki jak tutaj na forum i hehe powiedziales rodzicom ze jestes gejem? hehe jedzenie warzyw ma byc zdrowe hehe glupi hhehe.
0
@Kamyk37 Zeby sobie żyly? Koty i psy tez mozesz jesc ale teg nie robisz?
Slonia tez nie jesz mase zwierzat rowniez. To jest glupie myslenie po co nam... Jakysmy to my byli 1 na ziemi i wszystko istnialo tylko dla nas.
Nawet nie wiesz jakie szkoday powoduje jedzenie miesa.
A swinek to mi najbardziej szkoda swiadome sa swego losu i duzo bardziej inteligentne niz psy.
0
@maroon Bo jest. Takie sa fakty :) Nie masz zadnej rzetelnej wiedzy na ten temat.
Jedyne czego moze brakowac z produktow miesnych to witamina b12 ale jej w miesie tez nie ma wielkiej ilosci. No i mozna zjesc raz na paer miescy mieso jezeli nie chce sie jej suplementowac. Watraba nadal bedzie ja dawkowala przez kolejne miesiace.
Nie ma w miesie niczego czego nie mozna zastapic roslinami. Na dodatek mieso prowdzi do chorob takich jak cukrzyca (gdy napiszesz ze to wina cukru parskne smiechem) rak czy choroby serca. To sa fakty nie mity.
Dziekuje dobranoc.
0
@koksik2700 Woooody.
Jedyne co pozostaje miesozercom to takie suche zarty bo argumentów nie mają żadnych :)
Co do rodziców to namówiłem mame na diete weganskia. Przez wiele lat miałą problemy z cisnieniem bo przejsciu na diete weganska przestala brac tabletki na nadscienienie bo zwyzcajnie juz ich nie potrzebowala.
0
@VenoM Prawdę, poswieć poltrej godziny na wath the health dostepny na netfliksie. I znajdz mi jedna rzecz ktora nie jest prawdizwa w tym dokumencie.
Sam jestem od prwaie roku na diecie weganskiej tak dobrze jeszcze nigdy sie nie czulem :)
0
@maroon Skoro cie rozbawila to sie nie znasz i dyskusja z takim kims jak ty nie ma najmniejszego sensu :) Narka :)
Ludzie to jednak debile hahah
0
@AlexDark00 Nie jesteśmy drapieznikami. Jesteśmy roślinożercami. Polecam zgłębić temat. Bo wasza wiedza jest znikoma i opieracies sie na utartych schematach.
Z dieta jest jak z religia kazdemu trudno wyjsc ze strefy kompfortu i dalej brna w bledzie przez cale zycie.
0
@maroon No tak :) zero pojecia a sie wypowies polecam dokument waht the health dostepny na netflixie.
0
@VenoM Typowa wypowedzic czlowieka ktory na niczym sie nie zna :)
2
@AssisMoreira Bzdura. Weganizm to najlepsz mozliwa dieta,
0
@malicinho kolejny geniusz i tlou2 xddddd jak tlou 2 to gra na 6/10
0
@macio_944 jezeli gtales w tylko jedna gre to tak moze byc :) Ja gralem w znacznie wiecej i w sumie masz racje nie ma o czym dyskutowac bo rdr2 nie jest najlepsza gra ;)
0
@Kgorecki2500 Wiedzimina w top 20 bym nie umiescil ale poslak gra to trzeba sie jarac a jest slaba i nudna.
0
@Kgorecki2500 hHHHAAHHAHAHHAAHAHA NIE : )
Bloodborne i cisza :)
0
@BorzyKrzys Jak ja nim gardze tfu!
1
@45M4R Komeana niech wezma w pakiecie razem z roberto
0
Szkoda angilkow zasluli a tffu na wlochow!
1
Roberto to dopiero zrobi wielka luke jak bedzie gral :)
0
@MILOSZ_F22 Mnie juz dawno przekonali. Zasluzyli na wygrana.
0
Brawo anglia! Dacie rade!
1
@Lisek Gdybym mial tyle na koncie co messi to tez bym to zrobil.
To sa pieniadze ktorych nawet jeog pra pra wnukowie nie wydadza.
Najghupszy teks swiata hehe idz so szefa niech ci da obiznke w ogole nie ma nic wspolnego z obecna sytuacja w jakiej jest messi.
0
@kuz hahahahaha nie, to fatalny trener. Barcelona nic nie wyra w tym sezonie.
0
ja jestem zaniepkojony ze on kolejny rok trenerem bedzie!
0
@Tales_Omletu Co prawda to prawda zasluzyli na wygrana i sie ciesze ze wygrali :)
0
@Danger204 A czemu ma nie byc hbo niby?
6
Wszyscy maja burze a ja nadal czekam!
0
@Kz1234 No wiadomo ze anglia!
0
@Wiktoria13 takich "wzmocnien" moga mniec mam nadzieje o wiele wiele wiecej!
0
@tadzik447 nie, nie jest lepszy. To popierdolka ktora sie szybko nudzi. Ehh trolowac to tez trzeba umiec!
0
@macio_944 cybercrapa bronic xd juz wiedzmin wyszedl im przecietnie