Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Alistar74 hahahhahahahahaha
0
@Iwan567 Dostał żółtą.
3
@Mroziu Akurat to oni tutaj się popisali nieudolym zarządem skoro trzymali zawodnika bez profesionalnego kontraktu.
0
@Gomess Że zgodnie z przepisami sprowadzili piłkarza bez profesionalnego kontraku za darmo?
0
@Damian11 Ból dupy o to że zagrał salby mecz i uwazam ze zdrowy umtiti byl zwyczajnie duzo od niego lepszy?
0
Langlet to 3 najgorszy zawodnik na boisku.
Ile ja bym dal za zdrowego umtitiego :(
0
Jeden z nich lubi bardzo gierzmana a nie lubi dembele troche slabo sie to slucha
1
@BarcaInfo Żółtą jak już "geniuszu"
0
@Janas11224 Raczej o demons souls ;3
2
Dasz rade dembuś!
Szkoda też gierzmana chlop powinien odpaczac po tylu meczach. Najlepiej na pare meczów na wygodnej ławce!
9
@IronSanHybrid Przez ta jej twarz bede mial koszamry. Fuj
1
@MesQueUnClub_87 Ehh myslalem ze tylk oludzie 65+ ogladaja tv jak jest netflix ;p
2
@fcbarcafan19 Zapewnij kolege że wszystkie korporacje juz dawno maja jego dane :)
0
@Borneo Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj prosze. Idz tam ogladac tv dalej.
0
@mcsarna Panika w mediach byla od 1 dnia.
2
@VamosGirl Hahaha polecam odstawienie tv.
6
@clyde za duzo tv
0
@msmsms Maski sa jak wiara. Kazdy inteligenty wie ze nie maja sensu ale maja poprawic samopoczucie i wiare w bezpieczenstwo.
0
@Bogan Mówi się tyle o tych którzy mówią że wirus w ogóle nie istnieje ale jeszcze nigdy na żadnego nie trafilem kurde.
1
@Bogan Takie slowa przejda bez echa a ludzie nadal beda ogladac tv gdzie tylko strasza ludzi a rzetelnych informacji tam za duzo nie ma.
4
@Drozdu7 Jak poczytasz jak to dziala to jestes w stanie to uwierzyc.
Np przy grypie gdy umrze ktos na wywolanym grypa zapaleniem płuc lub ma raka czy ma problemy ze sercem to przyczyna smierci jest wpisywana dana choroba.
Przy covidzie nie wazne jakie inne masz choroby to i tak zostanie wpisana przyczyna smierci jako koronowirus.
Nie wiem kto i dlaczego ale ktoś ma w tym interes żeby straszyc ludzi. Ogólnie polecam nie oglądać tv a wiedze czerpac od niezaleznych ekspertow w danej dziedzinie.
0
@barpol11 Jego wypowiedzi nei sa ciekawe jak nie robi kopiuj wklej to sie mozna za glowe zlapac jakei glupoty pisze.
Dobra bedziesz go i tak bronil choc nie wiem dlaczego hahaha bez odbioru.
0
@MarFan Mam ps4 pro do sprzedania gwarancja 2 pady stan idealny :P
0
@barpol11 O to ze kazdy powinien byc równo traktowany.
Gdy idziesz do restauracji zazdroscisz kelenrowai ze ci jedzenie przyniosl?
Tak samo jest z nim dostarcza wiadomosci wiec czego ma mu ktos zazdroscic?
0
@barpol11 Jakiej zazdrosci? hahahahahahahahahhaahaha
0
@masq Gdyby nie on to wkleil to kto inny by to wrzucil on ma jakas misje bycia najszybyszm a mi to zwisa kto wrzuca rozne newsy. Do tego nie jest najinteligentniejsza osoba na tej stronie.
Jeżeli zasluzyl na bana powinien go dostac i tyle.
1
@BartqRKO No i? Sam gralem troche w tego futa i my club duzo sie nie rozni.
To fifa niczym nie przyciaga poza reklama :)
Pes zjada marna fife tym co najwazniejsze w takich grach gameplayem :)
Dziekuje bez odbioru dobranoc.
3
@BartqRKO Jak to nie ma konkurencji? Pes jest o wiele lepsza gra tylko nie maja tyle pieniedzy na reklame. Pod wzgledem gameplay to pes nie ma konkurencji :))
1
@Maciek069 Co do roberto sie zgodze ale umtiti to kozak.
3
@kibicsportu Ja wybieram Eleven tfu na canal +