0

@dafik85 Odchodzi rakitic messi ani slowa odchodzi semedo messi nic odchodzi amigos messi staje sie aktywny. Gdyby mesiemu pozowolili odejsc to by slowa nie powiedzial zlego. A ludzie dalej sie ludza ze to dla dobra klubu robi.

3

@AlwaysBlaugrana Jak maly chlopczyk sie msci bo nie pozwolili mu odejsc za darmo a ludzie mysla ze to dla dobra klubu.

0

@VirtuoZ Taaaaaaj jaaaasne.

0

@Chakalaka the truth is out there
Na pewno nie znajdziesz jej w mediach : )

0

@macio_944 Wy nie widzicie ze to zemsta za nie puszczenie go i dodatkowo proba wybielenia sie?
Skoro bylo zle od tylu lat to dlaczego messi dopiero teraz otwarcie krytuje zarzad?

0

Komentarz usunięty

0

@CuttingHead No wszytko :) Jak juz to zrobisz podziel sie wynikami :)

0

@CuttingHead Kup mikroskop, zaraz sie koronowirusem kichnij zbadaj.

3

@Pogba Nie spotkalem sie zeby ktos napisal ze wirus nie istnieje.
Takich glupich komeatarzy jak twoj za to widzialem sporo.

Wirus istnieje ale wiecej zlego robi cala ta sytuacja rozdmuchana przez media.

0

@Vebrol Z prezesami jest tak samo jak z pilkarzami, kibicie beda sie wzajemnie obrzucac łajnem a pilkarze podadza sobie reke po meczu bo wiedza jaki wysilek trzeba wlozyc zeby dojsc do takiego poziomu :))

0

@max1982 Jedyne buraki jakie lubie to takei zasmaane dobrze przyprawione z cebula to bym nie zjadl nigdy...

5

@Mizander Fuj buraczki z cebula fuj fuj ktos tak je?

0

Komentarz usunięty

1

@Coutinho007 tylko w canal + tfu na ta stacje.

4

@filipVeB Proste ze suarez.

0

@Dani13 Hahahahahahah dobra idz juz.

6

@Dani13 Nic nie pokazujesz. To bylo zalosne co napisales.

0

@socha Morata mial renome w angli i byl mlody. Co wy bierzecie ze takie glupoty piszecie

0

4

@KataloniaMyLive Ok przenalizujmy dokonania pereza.
Bale ponad 100mln-odchodzi za darmo
James ponad 75 mln - odchodzi za darmo
Jovic 60mln nie osiagnal nic w klubie idzie na wypozyczenie z ktorego pewnie juz nie wroci.

Faktycznie perez to by suareza za 75mln sprzedal.
Perez nie jest zadnym geniuszem.

3

@Danger204 Roberto jest 1 do odsrzalu uzytecznosc zerowa.

0

@Rust_Cohle Ja bym bral bez zastanowienia ps5 kazda gra z ps4 pojdzie do tego demon souls! No i wczytywanie gier w sekunde. Na ps4 wlasnie to mnie najbardziej wkurza dlugie doczytywanie.

7

@Survier Roberto to ja bym widzial w innym klubie.
Przestancie go wpychac do srodka pomocy mial swoje szanse i zadnen trener go tam bez pwoodu nie wrzucal.

0

@Jakchcesz Jak to zabawne nie bylo. Pierwszy i ostani raz to obejrzalem.

0

@ToshyFCB Nowe.
Zostan

0

@4drian0 Ja nie mam dzieci a nie mam pojecia co to hejt park i ten paris :D

0

@gontex Taki 5.5/10 klimat fajnny na poczatku ale jakos tak z kazdym odcinkiem ulatuje. No i do tego zwiaki les tfu juz rzygam tym.

0

@MESSIah16 A co to w ogole za ustawa? Nie interesuje sie polityka wiec kurde nie wiem

0

@Chakalaka Ale to jest debilne i tyle zielonych taka glupota ma....

5

@KmN Podrobka to podrobka nigdy nie kupie. Jak mnie nie stac na oryginał to nie kupuje w ogole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?