0

@Dankhog A masz gwarancje że ktoś zostanie sprzedany? Na pewno udało by się sprzedać tych których sprzedawać nikt nie chce.

0

@skubi99 No to może pora się dowiedzieć z kim współpracuje i się zadaje, zamiast nabijać ha ha i xd.

0

@cat_r37 A widziałeś żebym pisał o walczeniu o mistrza? To raczej mokre sny gości ślepo patrzących na nazwiska. Mamy zgrane wielkie nazwiska i dużo dzieciaków a zero liderów w najlepszym wieku. Alves to nie jest nazwisko na kilka lat, napisał przepiękną historię w Barcelonie i wystarczy.


0

@Pedrininho Trochę to dziwne bo pamiętam artykuł ze piłkarze brali posiłki z klubu do domu, a teraz wychodzą dziwne kwiatki które sugerują że coś z ich dietą nie tak to znów stawia klub w niekorzystnym świetle.

0

Oby nie nawet jeśli byłby najlepszym PO w kadrze, to zaczęliśmy iść w dobrym kierunku ,a to były by trzy kroki wstecz.

0

@koksik2700 No jakoś setki topielców nie powodują że nie dobijają kolejnymi pontonami do brzegów Hiszpanii.

0

@skubi99 Co cię śmieszy, czy to forma obronna na fakt że jkm jest powiązany ze środowiskami sympatyzującymi i otrzymującymi od Rosji pieniądze.

1

@Croocers Tak mówił i wszyscy za to go chwaliliśmy :)

0

@Kgorecki2500 Nie jasnowidz tylko osoba powiązana z ludzmi wspieranymi przez Rosję, nie trudno się domyśleć że mógł zostać o tej akcji w jakimś stopniu poinformowany.

1

3

@tbas No i nie ma skrzydeł husarskich.

0

@urbipl No a to jakiś duży koszt dla ambasady by to sobie wydrukować, a może to delegacja z tvp.

0

@ShinobiQWE No przygody z puczami wojskowymi na świecie pokazują że w większości wcale nie jest lepiej jak nie słuchają.

@jeyx77x Brawo dobijały mnie te płacze chłystków którzy może wiatrówkę trzymali w ręce by strzelać do "pasożytów" bo wchodzą na nasze, pewnie ta dumna dzieciarnia zapomniała jak Polacy tułali się po świecie.

2

@norbi77 Dary dla Policji
Dary dla Wojska
Dary dla służby granicznej
(są jeszcze jakieś większe formacje z bronią?)
Fuchy dla ludzi z państwowej komisji wyborczej
No jak zdrowie nie opuści kaczora to nie ma możliwości by te wybory przegrać.

0

@CLionelMessi Ta na pewno są wielkimi patriotami stali by tam pewnie za darmo, raczej na pewno w zawodowym wojsku nie byłeś.

0

@DaPidejpi No ja na przykład się z tobą nie zgodzę jeśli chodzi o Łukaszenkę, to bardzo sprawny polityk który od dwóch dekad sprawnie lawiruje między UE i Rosją, mając świadomość że UE zawsze będzie chciała mieć przedmurze i rozszerzać demokrację a z drugiej strony Putin któremu obecny stan nie odpowiada ale też nie może Białorusi zawłaszczyć, to nie Łukaszenko kozaczył tylko Morawiecki który chciał wprowadzać tam demokrację :) za co zapłacimy my a od dawna płacą rodacy na Białorusi.

0

@Kamilos84 Przede wszystkim ja nie lubię tego określenia bo to jest tak pojemne stwierdzenie że nie wiem dokładnie o co chodzi.
Praktycznie każda wojna to wojna hybrydowa, bo wojny nie opierają się tylko na wymachiwaniu mieczem i strzelaniu.

Dla mnie to jest zemsta łukaszenki za wspieranie próby obalenia jego rządu.

Gdzie pozostałe sposoby na destabilizowanie Polski oprócz tych które serwuje nam Rosja od momentu jej istnienia?

Dalej nie wiem dlaczego piszesz że wszyscy jesteśmy żołnierzami, bo ja na przykład nie identyfikuje się z tym i ta śmieszna akcja to dar nieba dla pis.

1

@MESSIah16 Wmanewrował to się pis chcąc obalić Łukaszenkę, a nie Amerykanie., z którymi zresztą jesteśmy w cichym konflikcie.

0

@Seledynowy Bo zamiast marnować na nich fundusze trzeba było dozbrajać to upadłe wojsko, jakby Polskie wojsko miało normalne ćwiczenia to ten teren powinni znac jak swoją kieszeń.

1

@Joe_Pesci I co z tego a pis kiedykolwiek kogokolwiek słuchał? Co ty się z choinki urwałeś, zapoznaj się ze stanowiskiem Pis odnośnie ekspertów.

0

@Joe_Pesci No ale dowaliłeś rozumiem że wedle ciebie osoby odpowiedzialne za polskie wojskie czyli Błaszczak to ludzie kompetentni.

0

@Kamilos84 A jesteś byłeś żołnierzem czy tylko tak pitolisz bez sensu?

0

@KrychaFCB Co za stek bzdur przyjmowanie uchodźców wcale nie wiąże się z zwiększeniem przestępczości przynajmniej wedle statystyk.

2

@Ksavix mamy wystarczająco żołnierzy zawodowych by nie musieć posiłkować się tą bandą zwaną OT, to tylko i wyłącznie decyzja polityczna która ma usprawiedliwiać utrzymywanie tych klaunów.

0

@Piernik No to zależy czy celebryci robią to bo w to wierzą czy chcą żeby o nich pisano, ja uważam że ta druga opcja jest bliższa prawdzie.

4

@Joe_Pesci Akurat najnowsze badania pokazują że trzecie pokolenia muzułmańskich imigrantów również porzucają religię przodków.

1

@Kurkmen Powinienem doprecyzować Pisowi chodzi o to by wyglądało że jesteśmy na krawędzi ale oni nas uratują, odwracając uwagę od drożyzny i inflacji, bo Polskie państwo nie powinno mieć żadnych problemów z taką ich liczbą.

0

Nie powinno ale trochę mnie to śmieszy, tabuny najeżdżające południe Europy od lat, Polska: Co nas to obchodzi.
Końcówka 2021: o nie kilka setek imigrantów paraliżuje nasz kraj pomocy(nie patrzcie na drożyznę i inflację tylko na granicę)

Tu nie ma dobrych rozwiązań wpuścić ich nie można bo pojawią się nowi, to jest patowa sytuacja ale to Pis sobie to wyczarował bo zachciało mu się demokracji na Białorusi, ale najgorsze jest to że wył o to w pierwszym rzędzie zapłacimy za to wszyscy a najbardziej rodacy w Białorusi.

0

@MACIEK 22 Sorry gość który był najdroższym transferem i zarabiał najwięcej po Messim a okazał się kompletnym fiaskiem musi się liczyć z dezaprobatą kibiców
a skoro zawodzi i jeszcze prowokuje to nie będzie tu szczęśliwego zakończenia.
Do tego dochodzą problemy pozasportowe Coutinho sam sobie rzepkę skrobie.


Nie gwizdy z trybun nie robią z ciebie wykolejeńca robią z ciebie akcje jak z atakiem na koemana, jako kibic masz prawo gwizdać bo to jedyna forma jaką możesz pokazać swoje niezadowolenie, a teksty że kibic ma tylko dopingować zwłaszcza odnośnie ludzi którzy są socio jest absurdalna.


0

@MACIEK 22 Nie no nie zestawiaj bandy dzieciaków z tego portalu z kibicami z trybun bo ci drudzy są dużo bardziej wyrozumiali i pisze o kibicach nie o wykolejeńcach , a powinny być jakieś świętości bo jak dla mnie nie, po dobrym meczu należą się brawa po złym krytyka a stwierdzenie że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz jest już oczywistością, za to biorą kupę siana by się z problemami piłkarskimi móc uporać a jak nie dajesz rady to pora zmienić zawód a nie być papierowym crackiem.

A i nie zrozumiałeś to Coutinho prowokował trybuny nie odwrotnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?