Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Dlatego już raz pisałem do moderacji że konta z stażem krótszym niż 3 miesiące powinny być jakoś oznaczane w dyskusjach.
3
@Przemek2323 Daj żyć psychiatrom temu nic nie pomoże. Choć patrząc na jego związki z Rosją to gość może być jakimś niezłym ananasem i tylko rżnie głupa.
0
Dla was kurna wszystko jest możliwe.
0
@patrykzmc2000 A po co Jurgenowi Coutinho, tym bardziej że przecieki mówiły że pozwolił mu odejść bo nie do końca mu Brazylijczyk pasował do koncepcji.
0
@doc Lyon niczego nie nauczył zrobili powtórkę która widocznie też niczego nie nauczyła.
0
@Ptasior Tak dlatego on i jej kolesie chcą żeby tytułować ją profesorem a nim nie jest.
0
@Pruto Naprawdę trzeba mieć genialne oko by przewidywać czy dwunastolatek zrobi mega karierę, tam odsiew jest niesamowity.
0
@jeyx77x Ale Busquetsa i Pique mają praktycznie identyczny staż bo obydwaj zadebiutowali 13.09.2008 czyli drugiej kolejce, no i nie wiem jak to liczysz ale Alves to ani większa legenda ani nie ma dłuższego stażu jest wręcz odwrotnie.
1
@Kamyk37 A do Polaków strzelali jak przekradali się do Niemiec czy państw skandynawskich?
0
@Danny Gaucho Patrzę gdzie kurna van Basten sprawdzam i lekkie niedowierzanie tylko 24 bramki a to była jedna z lepszych Holandii, choć w sumie zaliczył tylko 85 spotkań.
0
@JANEK777 Dawaj jeszcze informacje jak z jego zdrowiem bo życie niestety życiu nie równe.
0
@Emhyr Oj tak przydało by się 2-3 gości w wieku 27-30 lat bo mamy wypalonych weteranów, fajne dzieciaki i klopsy transferowe.
0
@PatrykBarca A rzeczywiści jakieś omamy miałem przepraszam.
0
O to do poniedziałku jeszcze będzie zdrowy.
0
@PatrykBarca Ja bym Thiago gwiazdą Barcelony nie nazwał. Ja Daniemu oczywiście będę kibicował ale tak jak @arasz1819 nastawiałem się na nową Barcelonę i byłem gotowy czekać te 3-4 lata, a tak to widzę trochę nepotyzm i sentymentalizm.
1
@mokrychlopiec Siostra to po szczepieniu wrak człowieka, ok zawsze ktoś będzie tym 1 na xxxx kto będzie miał komplikacje, ale od ilu lekarzy się odbiła którzy tak się gimnastykowali że to na pewno nie po szczepieniu że to wręcz niemożliwe, dobrze że lekarka rodzinna u której nie była 20 lat się wyłamała i przepisała antyzawałowe bo kto wie co by się wydarzyło.
1
@Stagiryta Fajnie fajnie tylko powoływanie się na wyjątki jest zawsze bliższe wróżeniu z fusów niż powoływanie się na średnią.
0
@Lucassito No dekadę temu to na pewno nie był za słaby bo był czołowym zawodnikiem na świecie.
2
Stało się, Tebas spuchł.
0
@Mixtape Nie ma takiej możliwości już niedługo wybory a bastiony pis są akurat tam gdzie wszczepienie jest najsłabsze. Chyba że lokalnie to wprowadzi ktoś ale też cięzko w to uwierzyć.
2
@wilu9054 " jeszcze wierzysz że jakikolwiek profesjonalny zawodnik gra dla danego klubu z miłości????? Romantyczny futbol umarł w momencie gdy Carles Puyol przestał grać. Teraz dla każdego piłkarza to musi zgadzać się hajs bo mają swoje interesy, biznesy itd. Chcą wyciągnąć jak najwięcej i jednocześnie zagwarantować sobie spokojne życie na 3 pokolenia do przodu."
"żaden prezydent nie zrezygnuje z Messiego. Powód jest bardzo prosty. Barca potrzebuje kasy a Messi generuje z obecnej kadry najwięcej."
Mam tak dalej udowadniać ci że też się nie znasz?
0
@amanter Biden ma większy potencjał niż Trump.
0
@GeneralXavi Poświęciłem się i przeczytałem tytuł trochę clickbaitowy jak wszędzie, ale treść artykułu to kieruje czytającego w innym kierunku niż chciały by pewne środowiska.
0
@taris I Miquel Soler. Dokładnie dwóch.
0
@MesQueUnClub96 to złotą piłkę obchodzą tylko gole? To ogólnie ta nagroda dla napastników więc po co złoty but. Ach jak ja uwielbiam te kłótnie o złotą gałę nagrodę indywidualną w sporcie drużynowym z niejasnymi kryteriami.
0
@Coutinho007 Nie nie dla tego, powodem jest to że Hiszpanie uważali Katalończyków za zdrajców i niewdzięczników tak samo jak przedstawiały Polaków na świat media Rosyjskie, i stąd to przedziwne powiązanie.
0
@skubi99 To nie żadna wiedza tajemna wystarczy poszukać xd ha ha ha.
0
@Dankhog No ok tylko że jak założenie nie wyjdzie to chłopak traci kolejne pół roku a Barcelona kasę.
1
@kamyk_23 Piszesz że nie będziesz miał problemu z przyznaniem się do błędu odnośnie puiga ale ciągle atakujesz ludzi którzy mają inne zdanie niż ty, więc łatwo przewidzieć jak przyznasz się do błędu.
0
@Catalanian1991 A ilu jest takich piłkarzy, no ja właśnie uwielbiam takie komentarze jak twoje gdzie ktoś pomija średnią i wyciąga wyjątki.