Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dani od stycznia może i gdzie na styczeń się wykuruje Wague oraz SR a przede wszystkim Dest pozostaje czekać, bo mingueza gra tak mądrze jak udziela wywiadów.
0
@BulaKG Jako color to jak kogoś ciekawią cytaty, wywiady i biografie oraz proste wnioski to pewnie jest dobry. Ogólnie jako komentator jest słaby bardzo mało widzi co się dzieje na boisku tylko nie wiem czy przez to że gada o czym napisałem wyżej czy dla tego że słabo czyta grę.
0
@Gronek Jak nie zagra puig to niektórym wystarczy.
0
@Odcinkowy Raz ja uważam że ona to robi by było o niej przede wszystkim głośno.
Dwa to już się dzieje bo z Pięcioboju nowoczesnego znikają konie.
0
@busquets5 Dobrze jest marzyć :) Oddać i zapomnieć.
1
@Jakchcesz Tak też twierdzili obrońcy puiga , myślę że niebawem zmienią narrację.
0
@Drzymala94 Tia a kogo w kontrze krytykują bo nie pamiętam, po prostu brniesz dalej w swoje dziwne wizje.
0
@Drzymala94 Dlatego wszyscy od Barcelony po reprezentację chwalą go za dojrzałość ale przez monitor go wyczułeś.
0
@jeyx77x Rozumiem ze ty w kwestiach prawa wierzysz Pawłowicz i Piotrowiczowi.
0
@DaPidejpi To inne państwa ciągnęły by wojenki, np tacy japońcy to byli kilka razy gorsi niż naziści i komuchy razem wzięci.
0
@Ghotti A kto by chciał te tuskie pieniądze, phi polskie lepsze jeszcze jaką piękną nazwę mają, złoty jak to brzmi nie jakieś euro.
1
@Pawel13sz Kiedyś spotkałem taką czarną ścianę na żywo niesamowite jak przelatywały koło mnie w odległości kilkunastu metrów.
1
@El dominatore No i pewnie grali tylko nie na takim poziomie :) Ot taka wcale nie subtelna różnica.
0
@jeyx77x Nie bo był sprytny i uciekł do Niemiec, za to żółw ninja poznał w kanale pytona.
1
@Bykunn Spoko jak zaliczą falstart to ci co najgłośniej pieją z zachwytu będą najgłośniej szczekać na Xaviego.
0
@kuz Na ile to wiara a na ile gadka do mediów/ informacje zmyślone.
0
@Rewolucja123 Co to znaczy rosną oczekiwanie, ma wrócić do swojej najlepszej wersji w Barcelonie czy grać jeszcze lepiej?
2
Carles Naval? To błąd czy zbieżność imienia i nazwiska?
4
@trolownik Napiszę inaczej niż koledzy wyżej, bo tak się nie robi to imponuje gawiedzi ale każdy trener to zapamięta bo skoro raz znalazł kozła ofiarnego w postaci trenera to ja(teraz xavi) mogę być następny.
0
@Ptasior No mnie na przykład nie podszedł w ogóle i CR to był ostatni bond jakiego oglądałem.
1
@kryhaa Pewnie bym przyklasnął ale nie mając pieniędzy nie kupuje się zawodników pod sprawdzenie, teraz to transfer musi wypalić bo będzie katastrofa.
0
@Kondziubarca Dla niektórych jak polsat to nawet ten sam kraj.
0
@tomek8756 Ok fajnie tylko co z petentami :)
0
@kaamil1910 Złota gała jest za trofea, to ważniejsze ma Messi, no i kiedy kończy się głosowanie bo chyba wliczasz gole po jego zakończeniu.
0
@macio_944 Ja wciąż czekam na Amantadyne, ile jeszcze @amanter
1
@Kgorecki2500 Na poważnie w celu zajęcia Ukrainy? Jeśli tak to żadnych jak wyżej kilka dni i po fakcie.
0
@Dankhog Dlaczego oni nie potrzebują pieniędzy, więc stać ich na to.
0
@Remi70 Uuu ktoś chyba przegapił że to głównie elektorat pis jest niezaszczepiony, na pewno pozwolą im wymrzeć.
0
@Janas11224 Co to znaczy świetny? Świetny to on może jest dla Gaviego i Nico bo mogą się ogrywać ale jak ktoś chce trofeów to w Barcy trzeba na nie poczekać kilka lat.
0
@Messibestplayerintheworld Jak tylko będzie zdrowy z czym są ostatnio problemy.