Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@igor69 No jak ktoś patrzy sentymentem to na pewno, nawet biorąc tylko pod uwagę prime to było bliższe ale wciąż dyskusyjne.
0
@Rewolucja123 Ale ja nie piszę że to źle że go krytykowałeś, czy że na krytykę nie zasłużył tylko stwierdzam że to jego obrałeś sobie za cel, nie ma w tym nic złego ja na przykład nie mogę patrzeć na Coutinho
0
@Rewolucja123 Ale to były ataki bo nie tylko Holender zawodził, a koncentrowałeś się głównie na nim, nie widziałem byś poświęcał tak wiele uwagi innym zawodnikom którzy grali również poniżej oczekiwań a Frankkie meczy sam nie przegrywał, a do kilku można było naprawdę się doczepić Holendra tłumaczył w małym stopniu przynajmniej wiek i zmiana środowiska.
0
@arasz1819 No to będzie dla niego trudne jak jego idol będzie stawiał na jego cel ataków.
2
@MesQueUnClub96 Xavi też :)
0
@Rick Jacy debile to jest wszystko zaplanowane, debile to są w pis bo to oni za to odpowiadają.
1
@zombie Oj ja bym to nawet nazwał: Barcelona będzie próbować się go pozbyć by strat nie powiększać, tu o odrabianiu czegokolwiek nie ma już mowy.
0
@karlu105 A to fajnie a ile innych błyszczących nie zagrało w top 5 lig w ogóle?
Demir to też miał być mega talent a na razie są problemy.
2
@FC1899Barca Ja tu widzę tylko jedną statystykę strzelonych goli, nawet nie chce mi się szukać innych bo zaraz będzie deklasacja w drugą stronę.
0
@Umberto No o tym Cou 22-letnim sterling 19-nasto letni, to ze mieli później fajne kariery nie robi z nich gwiazd w tamtym okresie zresztą zerknij sobie na tamten skład szału nie ma, ba tam się egzotyczne nazwiska pojawiają.
3
@BoreekxD 18/19 i 20/21 przecież zagrał więcej niż pół sezonu.
0
@Kidd No tak ale to też był problem dominacji pewnych zawodników gdyby dwóch szło łeb w łeb to do odbioru złotej gały typował bym francuza.
1
Normalnie bym się cieszył ale zielone światło po urazie to w Barcelonie wyrok.
10
@Umberto W życiu Suarez był crackiem gdziekolwiek grał i wcale nie potrzebował do tego Barcy.
0
@Rewolucja123 Co ma znaczyć to całe, bo brzmi trochę umniejszająco, a pamiętasz jak za twojego ulubieńca EV cała pomoc nie notowała kluczowego podania?
0
@tomek8756 Absurdalne podejście, najbardziej śmieszy to fakt że ci sami którzy śmieją się z tvp sami powtarzają info od rządu z granicy którego nie można zweryfikować.
Ja tam wolę inne podejścia nawet kosztem kilku pajaców niż zawierzać morawieckiemu i bandzie pisu.
0
@Kidd I jest Francuzem to też choć ni e powinno pomoże.
1
@MesQueUnClub_87 Akurat w pisie jest tego więcej, ot taka pawłowicz :(
0
@mekston Zawsze patrzę najpierw na to co wygrałeś z drużyną, bo to sport drużynowy, możesz walnąć pięć goli a i tak nic nie wygrasz bo masz obronie nieładnie pisząc paralityków.
1
@Comfortable_ No tak Busquets i Pique to mają lepszą jak dla mnie a jeszcze z 20 bym pewnie znalazł.
2
@KrychaFCB No ja bym tego wygryzieniem nie nazwał bo RK od początku powiedział puigowi by szukał sobie miejsca na wypożyczeniu.
0
Ale Laporta to ma fuksa ze złotym pokoleniem LM, chłop to raczej powinien zbierać baty za "jego wychowanków" a znów będzie zadzierał nosa bo za jego rządów LM znów górą.
1
@Barcelonista94 No to teraz strach żeby odnowił umowę, bo na pewno będą go kusić.
0
@KierownikLucas Laporta na pewno, Xavi nie wiem ale znając jego historię i to jak cierpiał to nie jest trudne do uwierzenia.
0
@Mixtape Rozróby na granicy im sporo podniosły.
3
@Katalonbar W sumie ważne jest zwycięstwo jeśli on je gwarantuje to dlaczego ma nie być bohaterem, to też trzeba umieć.
1
@wawfilip16 Dla mnie dużo lepsza ta z lat wcześniejszych, tam w pomocy i w obronie na każdej pozycji potwory.
1
@AdiKingu96 A to po drugiej stronie masz znajomych czy ci Białorusini i Rosjanie już w Polsce są.
0
@Kamyk37 A to w Europie była wojna w latach 70,80 i 90 czy mnie coś ominęło, a o jakiej skali mówisz bo na granicy nie ma 100,000 imigrantów.
9
@Joe_Pesci Dawaj cywilizowany kraj w którym strzelano do cywilów chcących przedostać się przez granicę?
Chłopie ty na prawdę nie rozumiesz powagi sytuacji, otwarcie do nich ognia to koniec dla Polski.