Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@michal26 "uwzględnieniem.......... umiejętności kierowcy"
No to ci panie powiem że w Polsce są w większości sami mistrzowi kierownicy przynajmniej samozwańczy mistrzowi kierownicy, bo w praktyce to wręcz jest odwrotnie.
0
@Criss18Barca Od którego roku miał taką klauzulę. To jest ten szczegół.
1
@hazo428 A ja uważam że on tu naprawdę chce grać, a na ile posłucha podszeptów agenta to inna sprawa.
1
@totalcrack dlatego napisałem[ tak zwane ] bo wszędzie podają że ktoś tam obniżył a w większości to są po prostu odroczenia, a czemu tak piszą nie mam pojęcia.
2
@BarcaFan17 I pierwszy zgodził się na tzw obniżki gdzie kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.
1
@MesQueUnClub96 Suarez bo część ludzi spojrzy też na osiągnięcia z reprezentacją, czy ogólną klasę w różnych ligach czy klubach. To nie może być tak że lepszy będzie ten co strzeli 100 bramek więcej.
0
@norbi77 Ale kto im da takie gwarancje, ok fajnie wyglądają u nas w ww klubach byli by 5- 6 do gry bo jednak wiele im brakuje.
0
@El dominatore O ile zmiana klubu to nie dramat to już wybór reprezentacji zastanawiający, niech lepiej szuka miejsca gdzie indziej.
0
@norbi77 Gavi i NIco 17 i 19 lat wiec nie wiem czy tak odejdą.
0
@messi564 Na spokojnie Jeden ma 17 drugi 19 więc można ich rozważnie wprowadzać, o Puigu to się przekonamy po 2 miesiącach współpracy bo z boku to wiadomo że Xavi wychowanków wspiera.
0
@Persyfl W Angorze masz co tydzień artykuł o tym jak kolejne dziecko zostajezostało warzywem(najczęściej Chwyt Kristellera) ja już właściwie tego nie czytam bo szkoda nerwów.
0
@Pawlak1992 Wszystkie i to poważnie piszę.
6
@Keson Przecież to Coutinho pisze :) Szuka wsparcia a ty go dobijasz.
0
@MarianoItalianoVero No na pewno dostał na biurko raport medyczny Ramosa a że jego organizm znają od lat to był to raport szczegółowy a czy Perez się nim kierował to już tylko gdybania.
1
@against_modern_football Wiesz o ile okazali się szrotem to jednak były przesłanki by tego Arthura kupić tak samo z Firpo a że z jakiegoś powodu nawet transfery które wydają się racjonalne kończą się słabo to już zagwozdka dla ludzi w klubie.
Nie wiem dlaczego do LM wpisujesz Araujo i Pedriego.
To co pisze @tbas dlaczego te super talenty nie podbijają Europy, choć należy napisać że Barca szkoli trochę pod siebie.
A z Minquezą mam problem odcina mu prąd i to nawet nie będzie poziom Bartry ale obym się mylił.
2
@jakub1906 Raczej nie wróg numer jeden ale szybko skończy się taryfa ulgowa a niektórzy po dwóch miesiącach będą chcieli ekipy Guardioli :)
Przykład Abidala daje dużo do myślenia.
3
@Azi Wiem że podobną miał Romario że miał strzelić dwa czy trzy gole i mógł jechać na imprezę.
2
@damiano996 To fajny z ciebie kibic skoro masz satysfakcję że jest gorzej, nie pozdrawiam
0
@AlwaysBlaugrana No miał w Bayernie a i tak efekty były mizerne.
1
I po co mu oddawać wolnego, rozumiem że niektórych zawodników się tak podbudowuje ale nie takich którzy od 3 lat są w dołku.
0
@hayek Cieszmy się może jako tako zagra i ktoś nieogarnięty go wykupi.
0
@Mareeek2050 A i tak dostały by coś pomiędzy 5 a 10.
0
@macio_944 Ale to że sztab medyczny jest tragiczny to już wiadomo od jakiś 2 lat.
0
@Rewolucja123 Frank Lampard IQ 150, braku charyzmy też mu nikt nie odmówi jako piłkarz.
0
@LukaszFan Oczywiście że może, ale patrząc na poprzedni sezon dystrybucje piłki psg i styl gry tej druzyny to mało prawdopodobne a w 8 goli w trzech meczach to raczej trzeba zapomnieć.
0
@QuaReL No nie istniejemy bo od prawie pięciu lat wszystko było pod niego ustawione i praktycznie każdy miał tylko jeden pomysł na murawie: podam do Messiego.
0
@Janiama No dla nich L1 to raczej w większości składa się z słabych ekip więc jak nie zmienią podejścia to o mistrzostwie mogą zapomnieć.
0
@amanter Ciebie skoro ciągle wklejasz tu jego statystyki w kontekście tej durnej złotej gały, a kogo obchodzą subiektywne tytuły MotM?
0
@arkasath No widzisz a dla mnie na przykład jej głos jest daleki od bycia miłym, pisząc brzydko brzmi dla mnie trochę jak koza.
0
No akurat tu nie powinno być zdziwienia :)