12

@michal26 "uwzględnieniem.......... umiejętności kierowcy"
No to ci panie powiem że w Polsce są w większości sami mistrzowi kierownicy przynajmniej samozwańczy mistrzowi kierownicy, bo w praktyce to wręcz jest odwrotnie.

0

@Criss18Barca Od którego roku miał taką klauzulę. To jest ten szczegół.

1

@hazo428 A ja uważam że on tu naprawdę chce grać, a na ile posłucha podszeptów agenta to inna sprawa.

1

@totalcrack dlatego napisałem[ tak zwane ] bo wszędzie podają że ktoś tam obniżył a w większości to są po prostu odroczenia, a czemu tak piszą nie mam pojęcia.

2

@BarcaFan17 I pierwszy zgodził się na tzw obniżki gdzie kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.

1

@MesQueUnClub96 Suarez bo część ludzi spojrzy też na osiągnięcia z reprezentacją, czy ogólną klasę w różnych ligach czy klubach. To nie może być tak że lepszy będzie ten co strzeli 100 bramek więcej.

0

@norbi77 Ale kto im da takie gwarancje, ok fajnie wyglądają u nas w ww klubach byli by 5- 6 do gry bo jednak wiele im brakuje.

0

@El dominatore O ile zmiana klubu to nie dramat to już wybór reprezentacji zastanawiający, niech lepiej szuka miejsca gdzie indziej.

0

@norbi77 Gavi i NIco 17 i 19 lat wiec nie wiem czy tak odejdą.

0

@messi564 Na spokojnie Jeden ma 17 drugi 19 więc można ich rozważnie wprowadzać, o Puigu to się przekonamy po 2 miesiącach współpracy bo z boku to wiadomo że Xavi wychowanków wspiera.

0

@Persyfl W Angorze masz co tydzień artykuł o tym jak kolejne dziecko zostajezostało warzywem(najczęściej Chwyt Kristellera) ja już właściwie tego nie czytam bo szkoda nerwów.

0

@Pawlak1992 Wszystkie i to poważnie piszę.

6

@Keson Przecież to Coutinho pisze :) Szuka wsparcia a ty go dobijasz.

0

@MarianoItalianoVero No na pewno dostał na biurko raport medyczny Ramosa a że jego organizm znają od lat to był to raport szczegółowy a czy Perez się nim kierował to już tylko gdybania.

1

@against_modern_football Wiesz o ile okazali się szrotem to jednak były przesłanki by tego Arthura kupić tak samo z Firpo a że z jakiegoś powodu nawet transfery które wydają się racjonalne kończą się słabo to już zagwozdka dla ludzi w klubie.

Nie wiem dlaczego do LM wpisujesz Araujo i Pedriego.

To co pisze @tbas dlaczego te super talenty nie podbijają Europy, choć należy napisać że Barca szkoli trochę pod siebie.

A z Minquezą mam problem odcina mu prąd i to nawet nie będzie poziom Bartry ale obym się mylił.

2

@jakub1906 Raczej nie wróg numer jeden ale szybko skończy się taryfa ulgowa a niektórzy po dwóch miesiącach będą chcieli ekipy Guardioli :)
Przykład Abidala daje dużo do myślenia.

3

@Azi Wiem że podobną miał Romario że miał strzelić dwa czy trzy gole i mógł jechać na imprezę.

2

@damiano996 To fajny z ciebie kibic skoro masz satysfakcję że jest gorzej, nie pozdrawiam

0

@AlwaysBlaugrana No miał w Bayernie a i tak efekty były mizerne.

1

I po co mu oddawać wolnego, rozumiem że niektórych zawodników się tak podbudowuje ale nie takich którzy od 3 lat są w dołku.

0

@hayek Cieszmy się może jako tako zagra i ktoś nieogarnięty go wykupi.

0

@Mareeek2050 A i tak dostały by coś pomiędzy 5 a 10.

0

@macio_944 Ale to że sztab medyczny jest tragiczny to już wiadomo od jakiś 2 lat.

0

@Rewolucja123 Frank Lampard IQ 150, braku charyzmy też mu nikt nie odmówi jako piłkarz.

0

@LukaszFan Oczywiście że może, ale patrząc na poprzedni sezon dystrybucje piłki psg i styl gry tej druzyny to mało prawdopodobne a w 8 goli w trzech meczach to raczej trzeba zapomnieć.

0

@QuaReL No nie istniejemy bo od prawie pięciu lat wszystko było pod niego ustawione i praktycznie każdy miał tylko jeden pomysł na murawie: podam do Messiego.

0

@Janiama No dla nich L1 to raczej w większości składa się z słabych ekip więc jak nie zmienią podejścia to o mistrzostwie mogą zapomnieć.

0

@amanter Ciebie skoro ciągle wklejasz tu jego statystyki w kontekście tej durnej złotej gały, a kogo obchodzą subiektywne tytuły MotM?

0

@arkasath No widzisz a dla mnie na przykład jej głos jest daleki od bycia miłym, pisząc brzydko brzmi dla mnie trochę jak koza.

0

No akurat tu nie powinno być zdziwienia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?