0

@Rewolucja123 Szkoda na niego minut dużo większy pożytek będzie z dania ich Gaviemu albo Nico.

0

@martin3131 Lekki update
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10748365#comment-10748365

EDIT:A widzę że dementi było, znowu barcainfo puścił fejka.

2

@marko111122 Czemu tylko niezaszczepieni, ci co mają problemy z kieliszkiem, ci którzy mogą przenosić groźne choroby, dyletanci elektrycy, mechanicy strażacy policjanci itd.

0

@igor69 To trochę się kupy nie trzyma jak coś co jest równe ich kilkugodzinnym zarobkom ma być niby synonimem luksusu, nawet plecak za 6 k takim by nie był.

0

@CuttingHead O tak absurdalnej teorii spiskowej dawno nie słyszałem.

0

@TheNekro94 No to nie był by problem. Niestety rzeczywistość w Barcelonie jest gorsza niż niektórzy pesymiści uważają.

0

@KapiFCB Żaden z ww nie jest realnym następcą Koemana .

0

@macio_944 Myślę że miks głośnego nazwiska i niskich wymagań finansowych oraz pozbycie się Holendra to odpowiedź.

0

@Coutinho007 Ale jak piszesz o klubie to nie pisz czegoś co dotyczy tylko pierwszej drużyny.

1

@Kurkmen Mnie najbardziej ciekawi jak będzie wyglądała utylizacja tego za te 15+ lat.

1

@Joe_Pesci No już prosiłem o mapkę wód gruntowych, mogę też podać wywiad z profesorem który twierdzi że od dawna było widomo że będą problemy z wodą.

0

@AmigoBlancos Nie zgubiłeś tam jakiś zer przy tym plecaku?

0

@Rewolucja123 Już pomijając "białych" guti to był czołowy pyskacz wobec Barcelony.

0

@Emhyr W Niemczech ograniczenia jeszcze surowsze z tego co mi wiadomo.

0

@martin3131 A jak często się pojawiają, no właśnie to sport i wszystko jest możliwe może warto też zapytać się dlaczego wielkie marki oddały swoje miejsce tym ekipom i kto za to odpowiada.

1

@Seba_89_ Nie zbyt bogatym tylko funduszom które lokują majątek w lokalach i normalnych ludzi PRACUJACYCH nigdy na te lokale stać nie będzie.A czynsze są sztucznie podnoszone.
Teraz tylko zastanawiam się czy jesteś źle doinformowany czy specjalnie wymyślasz bzdury.

2

Cóż na LR jest sporo osób które są fanami wejścia do szatni i złapania amigosów za mordy, więc im punkt nr. 1 nie powinien przeszkadzać.

0

0

@Hrzan Dobrze że siostra już 18 ma bo od 6 roku jej życia jeździłem tam z nią co kwartał no i była tam z twa-trzy razy na dłużej. Ogólnie placówka z super personelem.

1

@Mat97 Ja bym zaczął od tego że po tylu wpadkach pozwolenie na grę od sztabu medycznego trzeba oceniać surowiej, a na dzieciaki dmuchać podwójnie.

0

@Emhyr To to będzie droga zapchajdziura, ale w wojnach zawsze ktoś traci tu traci klub.

1

@tytanowyrysiek I Suareza na ostatnie 10 spotkań.

0

@Barcaa12 Ale nie mówimy o teraz tylko o całym Suarezie bo nawet jak mieliśmy silną drużynę to jego statystyki w LM to tragedia.

0

@VbamboeB @R-Dinho Jeśli grupa ludzi mieszcząca się do dużego busa paraliżuje blisko 40 mln państwo to tylko pokazuje jak trudna jest sytuacja, wystarczyło tylko nie wojować o demokrację na Białorusi samemu ją łamiąc u siebie i nie było by problemu, a tak łukaszenko ograł ich jak małe dzieci bo nieważne co zrobią to przegrali a że ich narracja to atak na uchodźców to przegrali podwójnie.

No jak na granicy byli by dziennikarze i mógłbym dowiedzieć się więcej to wiedziałbym czy jest tam potrzebne wojsko :) Z tego co widziałem z inforamcji z początków to absolutnie nie buyyło potrzebne.

A tak to muszę wierzyć albo łukaszence albo rządowi a im wierzyć nie zamierzam.

0

@Emhyr Prawdopodobnie to że to zarówno głośne nazwisko i tani trener.

1

@Criss18Barca Konfa za wolnością tylko jak im to odpowiada.

3

@Pawel13sz No ale nie zapominajmy o jednym z czynników dlaczego były do niego pretensje.
LM 8 spotkań 1 gol

0

@taris @Coutinho007 A macie szansę i przede wszystkim pieniądze na trenera z topu ze ciągle jedno i to samo piszecie.

1

@AllBundy bo ludzie popełniają błąd patrząc tylko na nazwisko albo sugerując się 2-3 najlepszymi, drużyna jest tak silna jak jej najsłabsze ogniwa a większość kadry nie pograła by w najlepszych klubach, do tego to gołowąsy.

0

@Jeremi Nie do końca się zgadzały bo po to były wymiany Clinseen-Neto by w księgowości się zgadzał.
To dość proste, jeśli pamiętasz jak chwalił się 1 mld i milczał że miliard wydaje to skoro nagle zamknięto stadion, muzea i stadionowe sklepy to nie trzeba geniusza by przewidzieć co się stanie, Bartomeu był wielokrotnie ostrzegany że funkcjonowanie na granicy limitu może skończyć się tragicznie, znów wymiana Atrhur-pjanić to kolejny przykład kreatywnej księgowości, no i okazało się że nie tylko pensja Antka ma rosnąć już po zakończeniu się kadencji Bartomeu bo dotyczy to kilku zawodników, więc wcale nie był czarodziejem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?