1

@barcelonaLM No jak to jest definicja to dość nieprecyzyjna.

0

@patry295 Najbardziej w takich chwilach śmieszy korwin który drwił z ugrupowania kukiza że pół posłów głosuje za a pół przeciw więc jaki z nich pożytek. Jakby janusz polityki nie zauważał że u niego jest podobnie.

0

@Rust_Cohle Gość który pierwszy bez echa obniżył pensje nagle jest chytry na odprawę, trochę się to kupy nie trzyma.

0

@adaminhoo Jakbyś był patronem to musiał byś tylko 17 razy kliknąć X, przemyśl to.

0

@ShinobiQWE jeśli chodzi o neymarOne teraz już na pewno, to ma bana.

0

@Momals11 No aż strach pomyśleć co zrobi Alba jak na niego pogwizdają.

0

@Azi No jest jeszcze kwestia spekulacji, bo na giełdzie handluje się emisjami.

0

@david89 Urbana kojarzysz?

0

@lucca87 No dla mnie to puste przykłady były też ekipy z LL które urywały punkty maszynie Pepa a uciekały przed spadkiem, to sport.

0

@lucca87 No będę uważnie obserwował YBB i Brugię tobie też polecam na ile im paliwa wystarczy, bo śmieszy mnie ta narracja i dawanie ich za przykład.

2

@ProMILs @Jakchcesz To że jest gorzej to również skutek tego że wieczny kręgosłup drużyny jest coraz starszy, ogólnie kadra też jest coraz gorsza.

0

@Survier No wiele mozna zarzucić Koemanowi ale braku mentalu to nie. Kolega wyżej juz podał przykłady ale ja to rozwinę z mentalnych wraków jakimi są niektórzy zawodnicy nie łatwo odbudować, zwłaszcza po tylu kompromitacjach.

0

@Huck No a nie pamiętasz widocznego Cou jak spacerował ze spuszczoną głową tego trudno było nie zauważyć.

0

@Waslak12 U to może pora zająć się swoimi pociechami bo bliżej im do socjalisty.

4

@Chakalaka A ile czegoś na wzór podstaw ekonomi? Tu też jest dramat.

0

@AmigoBlancos Tenis i F1

0

@Bykunn No ja bym powiedział że jednak pary hetero na + albo inaczej.
Parom hetero jest łatwiej a zwłaszcza w Polsce.
http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_1_2009/Iniewicz%20s77_Psychiatria%20Polska%201_2009.pdf

0

@lucca87 No my za to mamy wielkie nazwiska które nie grają na wysokim poziomie od lat.

1

@amanter Jesteś uczniem, co kartkówkę dostajesz gałę ale z religii dostałeś 5 czy to oznacza że jesteś dobrym uczniem?

0

@Bogan No tak tylko że EV przychodził do barcy z opinią gościa który na młodych stawia, na powitanie dostał tu od redakcji tytuł "pana cantery" :)
EV też poniekąd postawił na Ansu z przymusu oczywiście mógł wybrać kogoś innego z BB ale to samo można napisać o Koemanie.

1

@Bykunn Nie ma trenera któremu nie można czegoś zarzucić czy to bycia za pewnym siebie czy bycia płaczkiem po porażkach albo bajkopisarzem.

0

@Bogan No przez trzy lata to trochę słabo.

0

@ściah Trochę mnie zaskoczyła informacja o pensji w 2007 roku, nie mile zaskoczyła.
No Messi piękna kariera której zakończenie pozostawia niesmak zwłaszcza pewien legendarny faks.

Mnie najbardziej rozbawiły wtedy tłumaczenia: Bartomeu mnie oszukał.
To mnie dobiło i wtedy uznałem że albo Messi uważał się za kogoś kilka klas lepszego kto rządzi klubem albo on i jego otoczenie jest po prostu głupie, kto(poza hardkorowymi fanboyami) kupuje tekst że ktoś jest oszukany gdy oszust wyciera sobie mordę wieloletnim przyjacielem domniemanego oszukanego(vie Puyol) i oszukuje wszystkich wszędzie, i dotyczy to też reszty bliskich gości z szatni Messiego.

Ciekawi mnie ile zgarnęli za same podpisy prze te kilkanaście lat.

@masq O to ci chodzi https://www.fcbarca.com/25402-messi-nigdy-nie-odejde-z-barcy-to-jest-moj-dom.html

1

@masq W obecnym futbolu teksty o mądrym staniu mnie rozbrajają, na najwyższym poziomie goście głupio biegający to margines któremu się to wybacza bo dają coś ekstra.

0

@FC1899Barca Gajos musi być w top 3, Seweryn chyba też.

0

@l0Messini No na pewno miał lepsze.

0

@osa91 No niezłe niezłe zerknij sobie na goblin slayera i demon slayera(Kimetsu no Yaiba)

3

@Woland10 No jak top 5 asystent w LL i LM ma przeciętne statystyki to ten soccer musi się niesamowicie rozwijać.

0

@JohnA Nie o poziom medialności klubu chodzi ale o sam fakt zmiany klubu do tego specyfika i kierunek też mają znaczenie tu chodzi o to że fakt zmiany klubu spowodował że nazwisko Argentyńczyka pojawiło się wszędzie nie ma porównania z normalnym jego funkcjonowaniem w mediach które ma znaczenie.

0

@JohnA Ma i to bardzo dużo, złota gała to też medialność dla wielu. Może to być dla ciebie szok ale wielu mających głos rzadko ogląda najważniejsze mecze o czym świadczą ich kandydatury.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?