0

@taris @Coutinho007 A macie szansę i przede wszystkim pieniądze na trenera z topu ze ciągle jedno i to samo piszecie.

1

@AllBundy bo ludzie popełniają błąd patrząc tylko na nazwisko albo sugerując się 2-3 najlepszymi, drużyna jest tak silna jak jej najsłabsze ogniwa a większość kadry nie pograła by w najlepszych klubach, do tego to gołowąsy.

0

@Jeremi Nie do końca się zgadzały bo po to były wymiany Clinseen-Neto by w księgowości się zgadzał.
To dość proste, jeśli pamiętasz jak chwalił się 1 mld i milczał że miliard wydaje to skoro nagle zamknięto stadion, muzea i stadionowe sklepy to nie trzeba geniusza by przewidzieć co się stanie, Bartomeu był wielokrotnie ostrzegany że funkcjonowanie na granicy limitu może skończyć się tragicznie, znów wymiana Atrhur-pjanić to kolejny przykład kreatywnej księgowości, no i okazało się że nie tylko pensja Antka ma rosnąć już po zakończeniu się kadencji Bartomeu bo dotyczy to kilku zawodników, więc wcale nie był czarodziejem.

0

@Roobo No i dalej podtrzymujesz wersję z Fatim, bo dziś słabiutko, skoro oceniałeś po parunastu minutach to dziś powinieneś wyciągnąć jeszcze więcej wniosków.

0

@barcelonaLM I co ma ten Szeryf pokazywać bo nie rozumiem.

0

@Mati90fcb I po 5 minutach go już w klubie nie będzie.

0

@Uukasz_93 Nie za dziesięć. Zabrania ci ktoś go krytykować czy co, bo nie rozumiem tego bólu czterech liter.

0

@Barca1992 A Aborygenów tez gnębią? Poważnie pytam.

0

@masq Cou i Neto się nie zgodzili, więc jedyny odpada.

0

@Kidd Jakie tytuły tak poważnie, LL no nic wykluczyć nie można ale tu też trzeba liczyć że kluby z Madrytu sfrajerzą sezon.
LM no to była by niesamowita historia ale to bliżej fantastyki ne wiem co by się musiało dziać by barca do klekotała się do ćwierćfinału.
PK no to już jest w zasięgu jak najbardziej.

No i meritum sprawy jak oni rozumieją granie o tytuły, dla mnie to to co podałem w LM w LL to było by matematyczne szanse na tytuł do 2-3 ostatnich kolejek. Bo teoretycznie to każdy zespół walczy we wrześniu o tytuły.

0

@ShinobiQWE To tzw efekt salami mogą wypierać się jak chcą ale celem jest zrównanie się ze wszystkimi prawami z "normalnym" małżeństwem łącznie z tak rozpalającym ludzi adoptowaniem( tylko że tu trzeba zaznaczyć że dla tradycyjnych par adopcja to trudny proces, z tego co widziałem statystki par homo to pewnie na adopcje załapało by się jakieś 1% par)

0

@macio_944 @Rajek99 no nie do końca bo próba użycia tej klauzuli była by niebezpieczna to fuszerka brata Messiego.

0

Raczej nikt go nie wyśle na murawę jak nie miał presezonu to dość oczywiste.

0

@AlwaysBlaugrana Jak dla mnie zmienia dużo, są młode chłopaki i każde zwycięstwo i dobry mecz daje im bardzo dużo.

0

@DonMatteo901 Raczej inni wyciągnęli wnioski po dembele i nie dają grać młodym bez pre-sezonu.

1

@macio_944 Dla mnie nagroda indywidualna w sporcie drużynowym to głupota.
Osobiście uważam że kryteria odnośnie złotej gały są celowo nieprecyzyjne.
Jeśli to nagroda stricte dla najlepszego to Messi jest najlepszy, nawet jak ma słabszą formę to i tak to dla wielu nieosiągalny sufit umiejętności a ja na pewno nie należę do jego fanboyów.

0

@kamyk_23 Ta Baryła to legenda klubu dzieciaki mnie nie dziwią ale żeby tak go tytułował ktoś kto podobno kibicuje Barcy ponad 40 lat to trudne do uwierzenia.

0

@kamiVeB To wygrał dziś jakieś puchary?

0

@kamyk_23 A ostatnio to kto go wpuszczał Laporta?

1

@szymon6847 (nie oglądałem Dorohedoro)
Z ich propozycji zerknij na:
Kimetsu no Yaiba
Tokyo Ghoul
Jojo Fullmetal Alchemist czy Black Lagoon też mogą ci podejść

1

@Pilka_jest_okragla Co za bzdury, kluczowy to on będzie jak trenerem będzie jego agent, a bycie lepszym od Coutinho to taka słaba rekomendacja.

1

@michal26 Kto rządzi prokuraturą, kto powołuje komisje? Akcja dla show nic więcej, no chyba że celem jest znienawidzona unia i jej organy.

3

@Kamilos84 Ja nie wiem jak ktokolwiek może zestawić Garcie z Puyolem więcej ich dzieli jako obrońców niż łączy całkowicie odmienne style a i chyba temperament i charyzma nie ta, choć młodego krótko obserwuję.

1

@Messiasz2 Świetni może 3-4 to prawda ale w Barcelonie powinni grać na większości pozycji grać wybitni zawodnicy.

1

@MrCental Raczej nie potrzebuje sił na więcej niż 90 min, formy to on od dawna nie ma.

0

Trzeba mieć naprawdę dużo miłości w serduszku by do Coutinho czuć sympatię.

0

@sendesara Uwielbiam Xaviego ale nie znoszę wypowiedzi w stylu "straciliśmy Akrama, który jest najlepszym graczem w Azji, lecz to nie może być wymówką." bo to jest wymówka.

0

@zTx To nie jest trudne pytanie Francuz jak tylko był zdrowy sadzał Brazola na ławce, co wszystko mówi o karierze tego drugiego w Barcelonie.

0

@Ronmes A to jest jakiś punt regulaminu zabraniający mi odnosić się do jednego zdania z twojego wywodu? Odniosłem się do niego bo absolutnie się z tym zdaniem nie zgadzam, i naprawdę ciężko mi się czyta takie opinie.

0

@Barca1992 Może to pokazówki by mniej Azjatów ich tam najeżdżało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?