0

@Odcinkowy Oj tak pomyliłem się ale nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przypuszczałem że w Październiku będziemy poza pierwsza 5.

0

@El dominatore Klasyk mówi że takich ludzi nie ma, choć pozbycie się ich wygeneruje poważne problemy.
Busquets to chyba najlepszy obecnie zawodnik Barcelony.
Abla na słabszych rywali to wciąż światny zawodnik.
Pique to chyba najlepsza opcja z posiadanych na doświadczonego ŚO.
A wszystkich ich łączy brak klasowych zastępców, na teraz bo w młodych potencjał jest, chyba najbardziej to było by bolesne w obronie, nie wiem czy to nie samobójstwo wystawić
Balde-Arujo-Garcie-Desta.

0

@Wojcio A co za darmo miał pracować? Do tego on był jednym z pierwszych który obniżył pensję kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.

0

@ShawnC Ile dołożysz od siebie na pensję?

0

@Encore No akurat to nie jest wyjątek wielu bogaczy nie dzieli się z dziećmi kasą tyle że opłaca ich szkoły a samo nazwisko daje im potężny start.

1

@Ojciec5tkidzieci No niektórzy po ostatnim meczu pisali że Cou się już odbudował :)

0

W ogóle jak wygląda sytuacja z opłacaniem trenerów z tego co pamiętam to EV niby z części kasy się zrzekł ale nie pamiętam czy jest już z klubem rozliczony, z Sentienem się sądzą o kasę, chyba Lapcio oprócz tego że nie ma szału na rynku to boi się opłacania 3(4) trenerów.

0

@equwesta Piszesz o tej pomocy z tym dramatycznym Coutinho który na pomocnika w Barcelońskim 433 się absolutnie nie nadaje?

0

@marcin62 No jak prześledzisz sobie co się dzieje jak w partiach Polsce nadchodzi wymiana pokoleniowa to nie zdziwi cię to ze w Polsce rządzą dziadki :)

0

@Zxcvb1 Suarez bo jego prime przypadał w słabszym Liverpoolu.

2

Jakby miał 28+ lat to trzeba by go było wypychać a że nie ma to jest nie na sprzedaż.

0

@koksik2700 No myślę same najgorsze rzeczy ale w sumie ich lubię jak ktoś przywołuje potrzebę dowolnego dostępu do broni to zawsze mogę podać jako kontrę to co wyrabiają ci cudacy.

0

@AllBundy Nie nigdy top nie był bardzo dobry trener aż i tylko, ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

@Gogonatra Grał tak super że nie zagrał ani minuty z Bayernem w LM.

0

@Rielan No podałem ci minuty bo twój przykład z Guardiola podchodzi pod żart gdy porównujesz to z latami jakie łączą Xaviego z weteranami Barcelony, Pep był dla Xaviego i Puyola czymś w rodzaju starszego brata idola, Xavi dla Busquetsa i Pique to przyjaciel od lat.A graczy którzy dzielili z nim szatnię jest więcej.

No problem jest taki że obydwaj mają pewny pierwszy skład a Busquets jest prawdopodobnie najlepszym obecnie piłkarzem Barcelony.

A sztab Xaviego zgodzi się na niskie wynagrodzenia mając eldorado w katarze, bo o tym mało kto pisze.

0

@Krokiet Fati w młodszych kategoriach był ŚN a jako że Depay to kolejna pół 10 w ostatnich latach takie ustawienie nie jest jakieś oburzające.

0

@arkasath No możesz przegrać 20 spotkań w lidze ale wygrać z Realem.

0

@Rielan No a ja mogę łatwo obalić twój przykład bo jest tylko w teorii podobny a naprawdę jest naciągany.
Pep z Xavim razem niby 31 spotkań ale w praktyce 1.100 minut
Pep z Puyolem razem 33 spotkania minut 2000

a teraz Xavi
Xavi z Busquetsem razem 314 spotkań minut 21 tysięcy.
Xavi z Pique razem 312 spotkań 22 tysiące minut.

To nie ma porównania Pep się z nimi praktycznie rozminął a Xavi z Busquetsem i Pique spędzili 10 lat razem.

1

@Batys A powinno pomóc? Ja zawsze jak czytam o takich sytuacjach to zastanawia mnie odwoływanie się zawsze do miast i ich pomocy.

0

@Comfortable_ A jak oni mieli ją zdobyć jak Argentyńczyk był z nich najlepszy?

0

@arasz1819 Obejrzyj serię z brudnym Harrym ile tam jest najazdów kamery na jego facjatę i lufę to samo w wielu westernach, to oczywiście jest możliwe ale mało prawdopodobne.

A o teoria o wzięciu giwery i zabawie raczej odpada raz to nie jakiś debiutant który podniecił się że trzyma w ręku broń bo facet ma setki filmów na koncie a nawet jeśli to ktoś bierze pieniądze za to by ta broń nikomu nie zrobiła krzywdy i nie jest nią Baldwin.

2

Pierwsza myśl, który zawodnik po transferze do barcy w ostatnich latach się rozwinął? Dużo łatwiej i to seriami można wymieniać zawodników którzy po założeniu koszulki Barcy zaliczyli regres.

3

@arasz1819 Przecież w ujęciach broń nie zawsze jest skierowana w innego aktora.

5

@MesQueUnClub96 Z prawej obrony będzie ciężko więc tylko trzy ale zostanie za nie już w Barcy na zawsze.

0

@Colon Największy problem z Koreankami jest taki że tam mało która młoda dziewczyna jest nie robiona, a zwykli młodzi mężczyźni swoją cerą wpędzili by większość Polskich ekspertek od wyglądu w kompleksy, kult piękna który trochę idzie w złą stronę.

Może masz rację że ma trochę europejskie rysy ogólnie to preferuję taki typ azjatyckiej urody
https://ilarge.lisimg.com/image/20530751/1118full-fumika-baba.jpg
https://www.japanesebeauties.net/japanese/anna-konno/44/anna-konno-3.jpg

1

@Colon A ja jestem wielkim fanem azjatek i dla mnie to ona jest mało atrakcyjna.
na przykład przy niej nawet nie stała
https://iv1.lisimg.com/image/15572575/639full-angela-baby.jpg

0

@monsterrize No ja również, o ile nie mogę zaprzeczyć zasięgowi czy wypływowi to zwłaszcza ten drugi jest przeszacowany jeśli chodzi o ogół społeczeństwa.
LR nie jest dobrym przekładem bo sporo tu fanatyków jkm bez dowodu ale pokazuje że gdyby wybory były tylko wśród tych korzystających z Internetu to pis stracił by połowę swojego elektoratu a konfa miała by jakieś 25 procent.

Zerknij sobie jakie są różnice względem metody sondaży i to samo w sobie sporo ci powie, wielkie skandale o których co dzień czytasz w Internecie są poza żelaznym elektoratem pisu, a nawet jak im je pokazesz to ich to nie interesuje bo mogą kłamać(moje życie).

@FC1899Barca No dla mnie bardziej wiarygodne jest jednak pokolenie starsze bo to trochę brzmi jakby 36 latkom ubywało IQ a jeśli chodzi o oddanie głosu to raczej sugerował bym się podpowiedziom 40 latka niż osiemnastki którą łatwiutko manipulować.

Coś w tym jest z tym wiekiem(osobiste doświadczenie) ale skoro 75+ nie powinien głosować to tym bardziej nie powinien móc być posłem.

No i widzę poważny problem już pomijając że to przeczy demokracji, a mianowiecie zobacz jak pis dba o seniorów zabierz im prawo głosu i nikt z polityków nawet na nich nie spojrzy a w ich wieku trudno iść na warszawę palic gumy jak górnicy, więc zostali by skazani na wymarcie w coraz gorszych warunkach.


0

@monsterrize Internet to potęga? Ha dobre więc sprawdź w Internecie piramidę wieku obywateli z prawem głosu, uwaga to może być szok!!!

0

@Nazio87 Ja to raczej tak myślałem jak oglądałem Schweinsteiger'a przy nim Muller to przystojny chłopak.

0

@amanter Barca skończyła tak źle bo właśnie Bartomeu się po kolei uginał a skończył na tym że każdy kto zapukał dostawał podwyżkę, i efektem były cuda pokroju SR z pensją na poziomie gwiazd PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?