Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@neeed Nie, bo odszedł.
1
@Martwy No ja się nie zgodzę bo on ma wszystko na papierze by grać również w kombinacyjnej piłce w trójkątach i na małej przestrzeni tylko ktoś musi go do takiej gry ustawić nie wiem czy jest lepszy kandydat niż Xavi. A tak to ogólnie się zgadzam z autobusami nie wykorzysta swojego naturalnego talentu w pełni.
0
@DonMatteo901 Raczej jakiś pasek.
16
Teraz złapać Dembele i dmuchać i chuchać na niego. Tylko nie wiem kto go ma złapać bo sztab medyczny to raczej mu krzywdę zrobi.
0
@clyde A ty co o Dembele pisałaś.
2
Oby wejście Dembele nie skończyło się jak z Lyonem.
0
@FC1899Barca Ale małe transfery też się nie spłacały.
2
@Sau_Ron Ważność 1.2......3 dokładnie w takiej kolejności jak pytania.
0
@neeed Przecież to nic nowego w świecie piłki, jednym z większych kombinatorów jest ojciec Bojana.
1
@klopx Ja mam do niego słabość głównie z powodu że czasami potrafił nie "zauważyć" Messiego i robił swoje rzeczy coś czego reszta zawodników nawet nie rozważała.
0
Ciągle mi się przypominają w takich sytuacjach te neymary i Halandy :)
2
@Wojcio No badania pokazują że jednak nie, bo najwięcej wypadków powodują młodzi mężczyźni z kilkuletnim stażem za kółkiem.
0
@ShinobiQWE Przecież było wyjaśnione dlaczego tam uczy zdrada potem splot nieszczęśliwych wypadków i brak wiary w siebie po nich.
0
@SkN No to skoro przynosił zyski i do tego nieźle kopał gałę to trzeba było zaciągać kredyty sprzedać nazwę stadionu by go zatrzymać to się w ogóle kupy nie trzyma, LL też robiła by wszystko by Messi został.
0
@taris Pep miał kilku wybitnych zawodników w najlepszym wieku, my obecnie tych w najlepszym wieku byśmy za darmo rozdali.
0
@Hawajczyk A po co kupujesz cztery 10 jak w klubie masz najlepszą na świecie?
0
@tomek8756 Jak to powiedział pewien ekspert ruchu, wchodząc na pasy pamiętaj ze zawierzasz komuś swoje zdrowie i życie więc uważaj.
0
@dudek89 No z tą różnicą że Pep miał Xaviego i Iniestę w pomocy i Puyola wraz z Rafą w obronie Eto Henry i Messi to też nie były jakieś chłopinki w większość w najlepszym wieku do tego kilku innych światowej klasy zawodników.
Żaden zawodnik z obecnej Barcy by w tamtej nawet 3 rezerwowym nie był.
Ta drużyna ma albo dzieciaków albo weteranów goście w najlepszym wieku to delikatnie mówiąc porażka, jedynie Depay jako tako wygląda.
0
@BartqRKO w 16. Był kluczowy bo Zubi nie potrafił nikogo kupić przez tyle lat z wyjątkiem kontuzjowanego Vermy. No i kupili go do pomocy gdzie nie wiedział co się dzieje, a w obronie do końca miał manierę idę na raz i nie potrafił utrzymać linii spalonego o wzroście nie wspomnę choć jak dziś pamiętam jego główki widmo z MC.
0
@BartqRKO A którego na ławkę odstawił młodziak z Francji. Zresztą to Pique z tamtych lat był ważniejszym zawodnikiem.
0
@sintesox Ale potwierdzeniem Laporty były słowa że widział kontrakty ze spotkań towarzyskich gdzie występ Messiego był najważniejszy i generował dochód jak się to ma do budżetu klubu i praw do wizerunku to nie rozumiem?
0
@FC1899Barca Nie no kaka nie może być niżej od Dembele, Francuz to był jeszcze dzieciak i tu zawsze jest ryzyko, Brazyliczyk był w top 5 zawodników jak opuszczał Milan.
@RosjaninBut Jak wyżej zestawianie ukształtowanych piłkarzy w najlepszym wieku do dzieciaka.
0
@zodiak_10 Mnie ani na ZP nie zależy, nie znam również prywatnie Messiego by stwierdzić czy naprawdę te trofea go mało obchodzą.
2
@Kurkmen Bill Gates 2017 1600 ton dwutlenku węgla( a to tylko za podróże ), przeciętny Polak ok 9 ton więc nie doceniasz miliarderów :(
1
@cules100pro Uraz łąkotki.
0
@Momals11 Cóż pewnie mi się oberwie ale mam nadzieję że za 2 lata nie będzie nam potrzebny jako piłkarz.
0
@CLionelMessi A to muszę brać cały pakiet czy mogę sobie wybrać, bo przede wszystkim jestem kibicem Barcelony a Messi był zawsze w wśród moich najmniej lubianych zawodników, od tak po prostu zawsze czułem większą sympatię do innych.
Szanuję Messiego z boiska i to bardzo nawet jeśli kierunek uzależnienia drużyny mi nie odpowiadał, resztę zwłaszcza sferę finansową i wpływy jego ojczulka przemilczę.
Zabawne że ocenia kibiców ktoś kto ma tu konto ledwie miesiąc ale pewnie kibicujesz FCB od 200 lat, a na portal zaglądałeś od 50 ale się nie logowałeś.
12
@michal26 "uwzględnieniem.......... umiejętności kierowcy"
No to ci panie powiem że w Polsce są w większości sami mistrzowi kierownicy przynajmniej samozwańczy mistrzowi kierownicy, bo w praktyce to wręcz jest odwrotnie.
0
@Criss18Barca Od którego roku miał taką klauzulę. To jest ten szczegół.
1
@hazo428 A ja uważam że on tu naprawdę chce grać, a na ile posłucha podszeptów agenta to inna sprawa.