0

2

@BOSSS85 Przede wszystkim mieliśmy zawodników w najlepszym wieku na najwyższym poziomie. Teraz mamy zaciąg wypalonych weteranów, dzieciarnię i czarną dziurę potencjalnych liderów w najlepszym piłkarskim wieku, którzy ta drużynę powinni napędzać.

(celowo pomijam nowe transfery)
Puyol Millito Marquez do tego weteran Sylvinho i Abidal, gdzie naszej obecnej obronie do tych gości, liderem powinien być w tym momencie ....Umtiti

Xavi Toure do tego 24 letni Iniesta teraz liderem (wedle niektórych to pomocnik ) powinien być coutinho hahahah albo co nawet śmieszniejsze SR

Atak Henry i Eto'o gdzie tu ich porównywać nawet, a tu na złość Depay to jedyny rozsądny kandydat na lidera :)

Takim zestawieniem łatwo pokazać że porównania z Pepem to raczej myslenie życzeniowe bo obecna kadra to o wiele mniej jakości talentu czy potencjału, wyniki porównywalne to byłby jakiś cud.

3

@PJ777 Ok ale może oni wiedza coś więcej i dlatego szybko zrywają kontakty, co jeśli rzeczywiście ma miejsce jest dobrym posunięciem.

14

Jemu i Lucho życie ostatnio dało w kość.

3

@JimMorrisonFCB Oskarżyła o gwałt wicepremiera i zniknęła. Niezbyt to było rozsądne a przynajmniej powrót do Chin.

2

@FC1899Barca Orze, słownik ci pomoże.

0

@arasz1819 A to już osobna kwestia jak widać problemy z inteligencją boiskową nie biorą się znikąd, bo poza boiskiem też jak widać ma braki.

1

@tomek8756 O jak ja się na WW wynudziłem strasznie mi było czasu szkoda poświęconego na ten film, co po części jest też winą Gadot.

0

@kuz A ja nie, mingueza to dzban żaden starszy zawodnik nie będzie atakował Holendra, bo tak się zazwyczaj nie robi jeśli nie jesteś w nim z konflikcie.

1

@AmigoBlancos Sporo już ograniczyłem, wcześniej oglądałem wiele lig i meczy teraz praktycznie tylko Barcę i LM.

Prawdopodobnie nigdy nie porzucę, jedyną opcja to taka że wprowadzą jakieś absurdalne zmiany.

Ja na przykład nie lubię najazdu na kibiców sezonowych, czy tekstów o tym że kibicem się nie bywa, niektórzy zapominają że ten sport ma sprawiać przyjemność przy oglądaniu i jeśli piłkarzom się za grube miliony nie chce to nie dziwię się że kibicom też tym bardziej że musza za to płacić.

3

@FC1899Barca Nie mam z tym najmniejszych problemów.

3

No to błąd takie wypowiedzi może lubi gawiedź ale nie trenerzy.

0

@MesQueUnClub_87 Ale tego łacha zastąpi zaraz następny, a znając kadry pis to po niedzielskim będziesz jeszcze płakał ;)

1

@Kgorecki2500 Widzę że będę osamotniony z jabłkami, truskawkami czy jagodami.

0

@arasz1819 Z drugiej strony ta akcja pokazała że po odejściu wcale nie ma cudów.

0

@MesQueUnClub_87 Ale co to zmieni?

0

@konrad1661 Cóż można podbić sobie PR.

28

@Deeespacito Bo miał problemy z barto, był wypalony i część kibiców też to widziała za co go krytykowano.

1

@klopx Brak uprawnienia do gry - Wszystkie rozgrywki

do 31 gru 2021

0

Znając życie skończy się tak że Dembele wejdzie na mus bo trzeba będzie ratować wynik i po meczu znów szpital tak jak było z Lyonem czy ostatnio z Dynamem.

0

@kkbarca No to jest problem jechania na nostalgii(i nie chodzi tylko o Xaviego) jak pierdolnie to ze zdwojoną siłą.

0

@DaPidejpi Andorze łatwiej nastukać goli, to takie porównanie jakie tu czytam odnośnie innego wybitnego strzelca.

3

@bartekvisca Sezon 08/09 grał z 20.

0

@Encore Pokazujący że ludzie nie znają realiów, taki trener nie wysyła Kapitana na trybuny a tym bardziej takiego piłkarza bez konsultacji z nim.

0

@KrychaFCB Widzisz to jest ten problem z łukaszenką i powód tego że od ponad dwóch dekad sprytnie lawiruje, jako UE nie możesz go wepchnąć w łapy Putina i on o tym doskonale wie więc tu przytuli euro tam Putina tu zaatakuje UE tam sprowokuje Putina i tak mu leci.

1

@ShinobiQWE No patrząc na wyniki to ciężko mi sobie wyobrazić że nagle pokonają ekipę silniejszą od siebie. Możliwe ale mało prawdopodobne.

0

@socha No tak ale mnie chodzi o ostatnie 2-3 lata kiepsko to wygląda, dlatego brazylijski skrzydłowy z Ajaxu(Antony) o którym teraz sporo osób pisze nie rozpala mojej wyobraźni jak u innych a raczej budzi pewne obawy.

0

@baartekk97 Trafne będzie przywołanie metzena i pobierania przez niego 500+

0

@Ojciec5tkidzieci Tak patrzę na te nazwiska i gwiazdy Ajaxu to średnio sobie radzą po transferach.

2

@SuperPatsonFCB No to był by potężny bat na tych wszystkich którzy produkowali wręcz posty jak to Robert się super prowadzi tak jakby miał 37 lat :).

Nie rozumiem dlaczego miałby kończyć karierę znudził się czy co, nagle gra z orzełkiem to już nie honor, w wymówki że nie da reprezentacji aż tyle też nikt nie uwierzy z oczywistych powodów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?