Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest pewien problem dominatorów swoich lig, na swoim podwórku prowadzisz grę dyktujesz warunki, w LM trzeba zagrać inaczej i jest problem.
Nie oglądam psg ale jak bym miał ocenić Messiego po tym meczu to wygląda jak ciało obce w tej drużynie, i to nawet nie jest zarzut do Argentyńczyka, najbardziej mnie rozbawiło jak Messie ze środka boiska podaje do Mbappe a ten za kilka sekund wali gałę tam gdzie powinien być PS :)
0
@Przemek2323 Ale on ZP za grę w PSG nie dostanie, jeśli dostanie to za gre w Barcelonie i reprezentacji.
2
@grubiorz No ok ale wypożycza go do kataru a wywiad z 2019 roku a puig 2 lata jest w tym samym miejscu.
0
@Pawlak1992 Tak ja w barcy, puki wystarczy kasy.
1
@Pilka_jest_okragla Nic do niego nie mam, ale już nie mogę patrzeć na kolejne zakupy 10-podobnych zawodników. Miał być crack na razie jest słabiutko.
0
@mmaciass No dla mnie tylko Dembele, albo których z młodych bo oni mogli jeszcze wszystkiego nie pokazać, mogą się też rozwinąć.
19
Panie Nagelsmann może jakieś głębokie rezerwy, przecież o nic nie gracie no i się lubimy cou wam pożyczyliśmy za free.
0
@barcelonista80 No widzisz jaką podjął decyzję Xavi, ale to już przynajmniej trzecia tak decyzja wszystkie kończyły się źle dla zdrowia Dembele
5
Skrzydłowy taki prawdziwy.
0
@Mateonvious Tak w Barcelonie na 9 nie grał zwyczajowo tylko 22 mecze, ale 9 na pewno był.
1
@Barca1992 Tak długo jak złotej gały nie dostanie Sergi Roberto to właściwie zwisam mi kto ją dostanie.
2
@Sulimo Nie daj się sprowokować bo ty wyłapiesz bana nie on.
1
@sintesox Nie za R10 nie był.
3
@barcelonaLM +świetna reprezentacja.
1
@Fantomas Jak craig dostawał tę rolę ja chciałem Hugh Jackmana, teraz chyba jest na to za stary.
Chyba Tom Hiddleston świetny aktor.
0
@Kgorecki2500 To jest pułapka na opozycję, poprą źle nie poprą też pis na górze.
0
@FC1899Barca Czyli politycy nie u władzy 4 lata i do domu bo jedyne co mogą obiecać to to ze będą się starali.
0
@DonAndrzejos A ktoś tu dziś pisał że wygrał niezasłużenie :)
0
@amanter Przed czy po powrocie trumpa do władzy?
0
@masq A na lyon kto się "zpioł" ? i kosztowało go to kontuzje, przynajmniej trzy razy wchodził niedoleczony ratować wynik właśnie jak był potrzebny, mógł spokojnie odmówić za drugim razem. Jak zwykle nie wiem ale się wypowiem.
0
@michal26 To ci wyborcy którzy wedle ciebie głosują na jkm jak małpuje.
0
@michal26 I kilka innych operacji plastycznych.
0
@Arkon Na ile to są jej poglądy a na ile to dla niej szansa by być rozpoznawalną, to jest zawsze dla mnie pytanie.
Jeśli chodzi o jeździectwo w sporcie to wyrok już zapadł i to będzie co najwyżej sport niszowy, spurek to najwyżej się dokleja.
0
@Messibestplayerintheworld Akurat nie tylko pisali ale wiele osób tak uważało od kibiców po trenerów że są zbyt podobni i lepszym pomysłem będzie dać jednemu do pary kogoś o innej charakterystyce, dość dobrze to pamiętam.
0
@Rewolucja123 Wiem że on tak musi mówić ale ale my to mamy może dwóch fajnych CB a nie pięciu.
0
@xVENUMx To jak gość z radia który usuwa słabą piosenkę o kaczyńskim, i wtedy robi się o niej głośno i jest problemem.
2
@michal26 On na pewno powiedział by że umie jeździć szybko.
3
@tomekjd Klauzulę odejścia Kanaryjczyka ustalono na rekordowym poziomie miliarda euro.
https://www.fcbarca.com/102008-oficjalnie-pedri-przedluzyl-kontrakt-z-fc-barcelona.html
1
@norbi77 kłamanie bez zająknięcia i pełna koncentracja by coś się nie wyrwało wymaga wysiłku.
0
@Fabik87 Mnie to już nie dziwi a denerwuje że ludzie go wciąż wklejają.