0

To jest pewien problem dominatorów swoich lig, na swoim podwórku prowadzisz grę dyktujesz warunki, w LM trzeba zagrać inaczej i jest problem.

Nie oglądam psg ale jak bym miał ocenić Messiego po tym meczu to wygląda jak ciało obce w tej drużynie, i to nawet nie jest zarzut do Argentyńczyka, najbardziej mnie rozbawiło jak Messie ze środka boiska podaje do Mbappe a ten za kilka sekund wali gałę tam gdzie powinien być PS :)

0

@Przemek2323 Ale on ZP za grę w PSG nie dostanie, jeśli dostanie to za gre w Barcelonie i reprezentacji.

2

@grubiorz No ok ale wypożycza go do kataru a wywiad z 2019 roku a puig 2 lata jest w tym samym miejscu.

0

@Pawlak1992 Tak ja w barcy, puki wystarczy kasy.

1

@Pilka_jest_okragla Nic do niego nie mam, ale już nie mogę patrzeć na kolejne zakupy 10-podobnych zawodników. Miał być crack na razie jest słabiutko.

0

@mmaciass No dla mnie tylko Dembele, albo których z młodych bo oni mogli jeszcze wszystkiego nie pokazać, mogą się też rozwinąć.

19

Panie Nagelsmann może jakieś głębokie rezerwy, przecież o nic nie gracie no i się lubimy cou wam pożyczyliśmy za free.

0

@barcelonista80 No widzisz jaką podjął decyzję Xavi, ale to już przynajmniej trzecia tak decyzja wszystkie kończyły się źle dla zdrowia Dembele

5

Skrzydłowy taki prawdziwy.

0

@Mateonvious Tak w Barcelonie na 9 nie grał zwyczajowo tylko 22 mecze, ale 9 na pewno był.

1

@Barca1992 Tak długo jak złotej gały nie dostanie Sergi Roberto to właściwie zwisam mi kto ją dostanie.

2

@Sulimo Nie daj się sprowokować bo ty wyłapiesz bana nie on.

1

@sintesox Nie za R10 nie był.

3

@barcelonaLM +świetna reprezentacja.

1

@Fantomas Jak craig dostawał tę rolę ja chciałem Hugh Jackmana, teraz chyba jest na to za stary.

Chyba Tom Hiddleston świetny aktor.


0

@Kgorecki2500 To jest pułapka na opozycję, poprą źle nie poprą też pis na górze.

0

@FC1899Barca Czyli politycy nie u władzy 4 lata i do domu bo jedyne co mogą obiecać to to ze będą się starali.

0

@DonAndrzejos A ktoś tu dziś pisał że wygrał niezasłużenie :)

0

@amanter Przed czy po powrocie trumpa do władzy?

0

@masq A na lyon kto się "zpioł" ? i kosztowało go to kontuzje, przynajmniej trzy razy wchodził niedoleczony ratować wynik właśnie jak był potrzebny, mógł spokojnie odmówić za drugim razem. Jak zwykle nie wiem ale się wypowiem.

0

@michal26 To ci wyborcy którzy wedle ciebie głosują na jkm jak małpuje.

0

@michal26 I kilka innych operacji plastycznych.

0

@Arkon Na ile to są jej poglądy a na ile to dla niej szansa by być rozpoznawalną, to jest zawsze dla mnie pytanie.

Jeśli chodzi o jeździectwo w sporcie to wyrok już zapadł i to będzie co najwyżej sport niszowy, spurek to najwyżej się dokleja.

0

@Messibestplayerintheworld Akurat nie tylko pisali ale wiele osób tak uważało od kibiców po trenerów że są zbyt podobni i lepszym pomysłem będzie dać jednemu do pary kogoś o innej charakterystyce, dość dobrze to pamiętam.

0

@Rewolucja123 Wiem że on tak musi mówić ale ale my to mamy może dwóch fajnych CB a nie pięciu.

0

@xVENUMx To jak gość z radia który usuwa słabą piosenkę o kaczyńskim, i wtedy robi się o niej głośno i jest problemem.

2

@michal26 On na pewno powiedział by że umie jeździć szybko.

3

@tomekjd Klauzulę odejścia Kanaryjczyka ustalono na rekordowym poziomie miliarda euro.
https://www.fcbarca.com/102008-oficjalnie-pedri-przedluzyl-kontrakt-z-fc-barcelona.html

1

@norbi77 kłamanie bez zająknięcia i pełna koncentracja by coś się nie wyrwało wymaga wysiłku.

0

@Fabik87 Mnie to już nie dziwi a denerwuje że ludzie go wciąż wklejają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?