0

@Piernik Było podawane ale nie pamiętam chyba gdzieś ok 4000 osób oficjalnie :)
A pegasus idzie do lamusa bo nie podoba się usa.

0

@CuttingHead Pierwszy to dla mnie zakup niezrozumiały skoro masz w składzie Messeigo drugi jest nękany przez urazy, obydwaj przepłaceni przez dzbana.

Kto był gwiazdami Barcelony prze ostatnie lata to był Denis i Gomes czy Neymar i Suarez?

Młode talenty z ligi też tak średnio Barcy wychodzą niektórzy nawet nie zdążą zadebiutować a już ich nie ma w klubie.

0

@Bartas7VeB Puig czeka wreszcie na trenera który wie jak powinien grać pomocnik w Barcelonie....a nie czekaj.

4

@Nightingale Ok tylko że w Barcelonie półśrodki słabo wychodzą, z tym się chyba spierać nie będziesz, zawsze jest ten pierwszy raz ale jak masz 20 mln na transfery to trzeba monetę z każdej strony obejrzeć.

0

@Emhyr Miał słabiutki sezon w BB ale z racji perszeronów RK go powoływał a LR dopominała się o niego, więc jak chcesz być pewien to raczej sam musisz z kilka spotkań obejrzeć.

0

@jedrek7000 No wanda wyzywała jakość panienkę bo Icardi ją zostawił a użyła takich słów które głównie ją skompromitowały, i chyba się zeszli ale nie wiem bo nie śledzę.

0

@Encore @Rust_Cohle @Janiama i to jest panowie kłopot złotej gały, puchary czy ogólne wrażenie, za co jest ta nagroda, co to znaczy najlepszy.

0

@kulek22 Była by sprawiedliwsza gdyby wiadomo było za co się ja dostaje, albo co rozumieją przez :najlepszy:

0

@kkbarca A takie pitolenie ile ma Chelsea ile mają MC czy PSG wobec swoich właścicieli ale wszyscy uczepili się tej Bacelony bo rządził nią dzban a oni wszyscy mają potworny kompleks na punkcie Barcy.

No i najważniejsze gdyby najfajniejsze młode nazwiska z LL odpalały w Barcy jak to się dzieje jak Bayern okrada konkurencję w swojej lidze to syf byłby mniejszy.

2

@Kgorecki2500 Psgasus zaraz zniknie bo usa uważają go za narzędzie właśnie dla krajów autorytarnych :)

1

@FCMichalo No to jest ciekawy przypadek, bo piłkarze zarabiają te absurdalne kwoty by nie musieć myśleć o niczym tylko o piłce a w tym momencie nie gra.

Co myślę jeśli nie chce niech nie gra ale pensja też mu się nie należy.

0

Rozumiem że jedzie tam odbierać złotego chłopca tak?

0

@Danny Gaucho Danny nie porównuj normalnych dyskusji do tych świrów walących 30 komentarzy dziennie o tym samym.

0

No jeśli Xavi musiał sam się wykupić, to nic dziwnego że większe wymagania finansowe zaskoczyły tych geniuszy z klubu :)

0

@MesQueUnClub_87 Przynajmniej trzy razy wracał do gry niedoleczony, to też swoje żniwo zbiera, w ogóle to należało by zacząć od jego startu w Barcelonie jakim prawem grał od początku to już pytanie go geniusza Ernesto, to nie przypadek że w tylko w Barcelonie łapał kontuzje i nie wszystko można zrzucić na granie na konsoli po nocach.

0

@Nieznajomy Ja absolutnie mu potencjału nie ujmuję, ba pamiętam te lata w oczekiwaniu na ŚO którego nie potrafił kupić zubi i męczenie buły z mascherano, Umtiti trafił się barcy trochę fartem.

Ja tylko przywołuję sytuację ze są dość podobne , co do oceny to masz racje zdrowotnie powinni go oceniać specjaliści ze sztabu medycznego tylko że nie z Barcelony bo tam specjalistów brakuje.

0

@MichuPlayPL No jeśli chodzi ci o Atletico to raczej nigdy nie dostanie już trzech defensywnych pomocników do asekuracji, przynajmniej mam taką nadzieję że tak nisko Barca nie upadnie.

0

@masq @kaamil1910 mega technikiem nie był ale przy araujo na takiego wygląda.

2

@DaPidejpi Nie wiem czy kierowców ale "drogowców" na pewno.

2

Tak się zastanawiam czy jak( tak wiecie o kim mowa) wkleicie kolejny setny twit w tym tygodniu z Messim albo z Lewym odnośnie jego zwycięstwa bądź statystyk to zwiększa to jego szanse na złotą gałę czy po prostu macie problemy psychiczne?

0

@DonAndrzejos Mieli też na pewno nie ryzykować z wcześniejszymi powrotami.....po czym wystawili Dembele na Benifike.

1

@Ojciec5tkidzieci Pewnie nawet nie są oparte na tym tysiącu. Nie, na pewno nie ma sondażu który dotarł by do 50% Polaków :)

2

Pewnie mi się dostanie ale podobna sytuacja z Umtitim.

Gość marzył o Barcy Aulas dotrzymał słowa więc Francuz przyszedł za grosze, dostał idiotyczną klauzulę, a że miał talent to zaraz na gwałt trzeba było kontrakt poprawiać, też były głosy kibiców że oczywiście kontrakt trzeba poprawiać, resztę już znacie.

0

@Kurkmen W MSN Neymar też interesował się grą obronną.

1

@A4ron Aktualna dyspozycja nie ma nic do tej nagrody bo głosowanie już się odbyło, nawet nie wiem po co to piszesz.

1

@Grrrr Ok a w jego czasach jednym z najlepszych był gość z jedną krótszą nogą.

0

@Rust_Cohle Problem ze złotą gałą jest taki że nie wiadomo dokładnie za co jest, bo bynajmniej nie jest dla najlepszego, ani dla najbardziej utytułowanego, a medialność odgrywa w niej zbyt dużą rolę.

0

@Vebrol Cou i Umtiti, może nawet zerwanie kontraktów wejdzie w życie gdyby LM była poza zasięgiem.

0

@Gomess Bayern mój drogi wchodzi na murawę każdego stadionu i gra to co chce jak najlepsze zespoły, mnie chodzi raczej o dominatorów swoich lig które tego w LM zrobić nie mogą, klubów z Francji Holandii czy Portugali, może trzeba było to uściślić. Kilka lat temu również Bayern miał ten problem.

0

@Worny Jak zobaczyłem jakiś czas temu atak Neymar-Mbappe-Messi-Di Maria to już wiedziałem że będą tu problemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?