Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zuang1995 Sądzę że to plebiscyt gdzie ludzie głosują subiektywnie, a kryteria są niesprecyzowane.
0
@Wizz777 Może mają sposób na zwiększenie budżetu płacowego bez sprzedaży.
1
@Barca1992 No w Chinach mówią że cyfrowy pieniądz służy do kontroli społeczeństwa, zarówno jeśli chodzi o banalnie łatwe zbieranie informacji a kończąc na łatwym odcięciu nielubianych od kasy więc podejrzewam że pisiorom tez to się marzy.
Różnica jest taka że Chińczycy zablokowali u nich inne wirtualne pieniądze, czy w Polsce to możliwe.
0
@escarabajo A jak przyjdzie i dupy z ławki nie podniesie to też będzie lepszy.
1
@Herbert Oj tak, bo tych głośniejszych nazwisk jest dość sporo, a pisarczykom fantazji nie brakuje.
0
@masq Jeśli komuś siadła narracja to tobie, bo nie masz żadnych dowodów na swój pierwszy "argument" z tej kiepskiej wyliczanki, sylwetka ha ha.....
0
@maroon Dlaczego bo to lek z jeszcze dłuższą lista powikłań niz szczepionki razem wzięte.
@ferdas_rawa Ok jeden gość podawał lek na inną chorobę i katalogował i ty stawiasz jego katalogowanie wyżej niż szczepionki w które wpompowano mld dolarów i pracowało nad nimi setki jak nie tysiące naukowców, dobrze rozumiem.
1
@macio_944 No na pewno wyskok ma dużo dużo lepszy niż Messi. Karne.
0
@MarFan Nie bo jest ich kilku którzy sobie bardzo słabo radzą
adzili w ostatnim czasie, jak podasz 5 odpowiedników lukaku czy Messich to wtedy można wyciągać wnioski.
Jović Werner André Silva, Havertz radzi sobie w nieźle a oczekiwania były ogromne, możesz jadona też dopisać. Wszyscy młodzi i piekielnie zdolni błyszczeli tylko na niemieckiej ziemi.
0
@ferdas_rawa A jakim sposobem doszedł? Jak doszedł i dlaczego podawał ludziom coś czego nie powinnien.
0
@patryk1995991 No w Barcy to nie zagrał ani jednego meczu na poziomie na DM.
0
@daniel32778 Zaryzykował bym z Chelsea Tuchel się o nim wypowiadał w samych superlatywach więc to nie było by dziwne.
0
@lucca87 No ok to dla mnie zrozumiałe ale zawsze próbujesz jesli grajek ma talent, ja nie śledzę za bardzo tej sytuacji ale nawet mnie powinno się obić o "uszy" ze próbują go przekonać.
0
@MarFan Weryfikują napastników, myślałem że to zrozumiałe. Jović, Werner to tylko pierwsze z brzegu przykłady.
0
@MarFan No pisałeś ale to że piłkarz chce odejść nie znaczy że klub musi go puścić, odnosisz się chyba nie do pytania bo pytanie było czemu MC go puszcza i nie walczy o niego.
9
@TheNekro94 Nie wychylaj się bo może ma kwity i na ciebie....
3
@MesQueUnClub96 No na pewno nie ma wielu kandydatów ale trudno nie zauważyć ze Bundesliga ostatnimi czasy to raj dla napastników, a późniejsze kluby ich boleśnie weryfikują, i nie nie pije do Lewego on broni się w LM.
0
@masq Nie bo piszesz bzdury jak to że nie ma diety na co nie masz dowodów i te twoje wymyślone bajeczki mają potęgować kierunek gniewu jaki kierujesz teraz w Dembele a ostatnio w.......
0
@A_Gomesinho_21 Zaraz zaraz czy to oznacza że skoro mu nie idzie w Chelsea to tak samo kopał by się po czole w Barcelonie, skąd to prawidło jakiś wzór.
Mogę ci wymienić kilku czołowych piłkarzy w historii tej dyscypliny którzy w jednym klubie zawodzili a w innym pisali historię, ot pierwszy z brzegu nawet w Barcy kopał Thierry Henry znasz?
0
@masq Ostatnio masz chyba jakieś problemy bo gdzie nie zerknę tam robisz gównoburze.
5
Czy to właśnie jeden z łutów szczęścia jakie ostatnimi czasy omijały Barcelonę.
1
@PatrychoO tylko On ma wywalone czy będzie na niego hejt z bayernu też nikt na niego nie naskoczy.
2
Ale o co chodzi ktoś musiał był ostatni, a nie widzę informacji by był spóźniony, ale niektórym i to wystarczy.
0
@badurraf jaki tier.
1
@Sau_Ron A dzięki , nie spodziewałem się takich fikołków logicznych w kontekście wirusa.
0
@Pilka_jest_okragla Wague od stycznia powinien być zdrowy tylko w ramach przypomnienia bo fanem nie jestem.
0
@Emhyr Dlaczego?
0
@Pilka_jest_okragla Ponawiam pytanie po co zgodził się wchodzi na mecz z Benifiką niedoleczony?
0
@masq Ciarki.... jakby to jakieś craki były.
3
@sopelinho Uważam moje czytanie ze zrozumieniem jest na wysokim poziomie, ale pierwszego zdania nie rozumiem.