Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I pewnie kontrakt co dwa lata, trzeba będzie odnowić to jest tylko opcja dla szejków.
0
@Rhaan Oj obawiam się nagle akcji z Més que un club.
0
@Piernik Dlaczego mam się reflektować nad subiektywną opinią(a często wręcz sympatią) 180 osób ten plebiscyt ma celowo nie sprecyzowane kryteria mimo iż wielu ludzi twierdzi że tak nie jest.
Wygrał najlepszy jeśli dobrze rozumiem słowo najlepszy.
To że strzeliłem najwięcej bramek ≠ jestem najlepszy.
A i powoływanie się na Argentyńskie media to też nie jest najlepszy pomysł.
2
To by było przedziwne wejść na murawę z niezaleczoną kontuzją by za miesiąc straszyć zmianą klubu, chyba jest rozdźwięk między Dembele a tymi którzy z niego żyją.
1
@urbipl No z wieloma argentyńskimi Messi ma kosę więc wcale mnie to nie dziwi.
1
@AllBundy To nie uszczypliwe pytanie, jacy poza konotacjami realowymi, bayernowymi i bvb piłkarze tak mówią?
8
@Corr Niebawem przekonasz się o tym że jednak zdrowie ponad wszystko ;(
0
@urbipl Nie chce mi się tego szukać za bardzo, ale jakiś czas temu widziałem badania że jednak uchodźcy nie odgrywają w wielu przestępstwach aż tak znaczącej roli jak pewne grupy to przedstawiają.
1
@Sensible No wreszcie ktoś to napisał, Bundesliga to liga wyjątkowo mila dla napastników, którzy jak ją opuszczają to już tak nie błyszczą (ps fanatycy to nie jest w kierunki RL on klasę dowodzi w LM)
0
@Peciak Moim zdaniem cały pion skautingu powinien poszukać nowych wyzwań, bo to nie tylko Bartomeu wybierał sobie zawodników w FM, ktoś to opiniował ktoś oglądał tych firpo emersonów gomesów denisów mine. itkd.
0
@Rewolucja123 Ta 11 to jak proszenie się o wpier... Tyle się człowiek naczyta jaki pochetino to dzban jak wystawia swoją 4 w ataku ale jeszcze wyższy poziom składu z fify.
0
@urbipl A to w Hiszpanii migrantów nie ma czy ciepłe powietrze ich zaspokaja?
0
@Ghotti Znając życie to konkurencję likwidują, bo mają układy z ludźmi od banasia.
0
@R10marquez Suarez robił za tłumacza, bo mbappe pewnie coś po angielsku duka.
0
@RobiS BB i Boston Legal.
0
@amanter Daj jeszcze co sam Johan o tej nagrodzie myślał.
0
@tomek8756 No ja się nie zgodzę "futbol i historia nieznacznie u Messiego" Toż to absurd zwłaszcza jeśli chodzi o historię.
0
@koksik2700 Nie bo byli lepsi na początku jego kariery.
0
@Schoogs Z jednym się nie zgodzę bo może i część rzeczywiście by takiego ciśnienia nie narzucała ale reszta jeszcze większe bo było by parcie by Robert miał dwie.
1
@daniel32778 A na przestrzeni 40 będą, nawet za rok ktoś może rozpocząć swój marsz po tą nagrodę,nawet 10 lat temu nikt by nie uwierzył że jeden będzie miał 7 drugi 5 gdzie rekordem było 3 ostatni raz na początku lat 90, a tu nagle dwóch kolesi zgarnia 12 a powinni mieć i 13. Nie powiedział ale będzie mu niezwykle trudno, ja obstawiam że to jego ostatnia ale kłócić się o to nie zamierzam.
0
@Fenelon Czemu ma się na FCB mścić niech tam psg wystrzela.
0
@Burza_Barca No ja bym kluczowym pytaniem które zadaje w kontekście złotej gały to ile gość z ocenii czy bukina faso itd obejrzał meczów LM i RL, swego czasu czytałem sporo informacji że dla odległych zakątków globu to w większości wróżenie z fusów, wiele lat będę pamiętał wypowiedź jakiegoś araba który z rozbrajającą szczerością przyznał że Xabi Alonso gra w Barcelonie a ta dużo wygrał i głosował na niego.
0
@DaPidejpi Nie dużo, popatrz sobie na aukcje jakie właśnie miały miejsce w Argentynie bo Diego zostawił 30 mln euro długu, i wyprzedają jego pamiątki.
A tak trochę zbaczając to nie zsiwiałbym się że zp wystawić na takiej aukcji nie można, jak i wielu innych.
0
@tristan87 Niektórzy dziennikarze aspirują by być kolegami Lewego zwłaszcza polscy :)
0
@adasko1998 No wybacz dla mnie "postawa na boisku" daje taką swobodę wyboru że nie określił bym tego przejrzystym.
4
@Ysiek A za co dostał jak nie za końcówkę w Barcy i CA, bo przecież nie za grę w PSG.
1
@Kwiatek67 Okradziony? Raczej miał gigantycznego pecha, bo był jednym z faworytów ale nikt nie ma pewności że by wygrał, chyba ze ty masz.
0
@adasko1998 Jasne? Tylko że laureaci temu zaprzeczają, raz najważniejsza liczba bramek, w innym roku MŚ a jeszcze w Innym LM.
0
Od wielu lat podśmiechuję się już ze złotej gały a dokładnej ze słabo sprecyzowanych kryteriów i coraz bardziej utwierdzam się że są niesprecyzowane celowo.
Ale dziś w radiu to był hit gadka o zp i gość wymienia za co jest:
Trofea indywidualne(nie wiem czemu nie nagrody) Trofea drużynowe, wpływ na drużynę, fair play i na końcu hit ......................cała dotychczasowa kariera, nie no nie wiem czy oni to sobie wymyślili czy tak gdzieś to rzeczywiście jest podane.
1
Już mając problemy na innych pozycjach w obronie to nie dziwię się męczenie były z Albą*a raczej braku oszczędzania go.