Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Akurat przeciwników zajadłych szczepionki to dziwić nie powinno sami w końcu mówili że to grypa :)
1
@VirtuoZ Skoro wielka Lechia i Polska istnieją już prawie 5000 lat to tytuł Polaka 1000-lecia jest niewystarczający, i uważał bym z tymi postami żeby cię kamiński nie zgarnął za umniejszanie najwybitniejszemu Polakowi.
0
@Comfortable_ jak chcesz staty porównać to chyba najlepsza nie płatna to https://www.squawka.com/en/comparison-matrix/
0
@BorzyKrzys No bo tak powinno się stać.
8
@Herbert No można mu wiele rzeczy zarzucić ale na pewno nie brak zmysłu taktycznego.
3
@doc Jak nie ma parcia na wielką kasę, a chce się rozwijać i grać to Barcelona nie jest złą opcją. Zresztą piłkarze coraz częściej zarabiają wielkie pieniądze poza klubem więc samo bycie w Barcelonie przekłada się na kasę.
0
@Kengo No fajnie zielona energia i te sprawy, a ile brudnej energii muszą w to włożyć by to miasto powstało, ile lat będzie osiągało neutralność ekologiczną jeśli w ogóle można o tym pisać.
4
@masq No Ilias to raczej nie pokazał tych atutów skrzydłowego jakie wymieniasz.
1
@Barca_Big_Moment Ciebie za to nie chciał bym znać.
0
@TR3YWAY Nie wiem kto to jest.
0
@Kosteq73 Jeśli wygrana w LE nadal daje miejsce w LM a w LE wylądujemy to na pewno będzie ciśnięcie w tych rozgrywkach bo to może być łatwiejsza droga do LM.
1
@sintesox Guardiola miał super skład, chyba że wierzysz że Xavi odbuduje Umtitiego Cou Dembele Luuka i wszyscy będą mieli życiówki.
Zerknij sobie tylko na ŚO jaki zastał Pep a jaki zastał Xavi.
0
@kuz Przecież od dawana to tak masz piłkarze aktorzy piosenkarze sprzedający swoje gadżety zapraszający do swoich restauracji i proponujący ci "ich " ubrania.
0
@FCB24 Bez robienia z siebie idioty to tak.
0
@Przemek2323 A to fajnie, mnie na przykład fascynują tylko tacy którzy chcą go zagłaskać na śmierć, poszedł do słabszej ligi do zespołu który przerasta tą ligę kilkakrotnie i nie ma fajerwerków, czy to dziwne że ludzie go krytykują, czy łatka najlepszego na świecie daje mu immunitet.
1
@krefi10 Obydwaj to ŚO którzy z braku laku grają na PO.
0
@patry295 No tak masz rację ale jak ten duet się rozstał to już fajnie nie było, z jakiegoś powodu nikt nie dał mu szansy od 2013 roku ani w wielkim klubie ani nawet w mniejszym ale z ambicjami.
@Azrik Czy ja wiem czy nieoczywiste, Rafa był jednym z najfajniejszych obrońców w L1 a w Barcelonie konkurencja tyłka nie urywała, Deco przychodził jako wielka gwiazda i playmaker, Giuly też fajny zawodnik z Francji. Txiki Begiristain
robił świetną robotę chyba jeden z najlepszych fachowców jacy zrobili karierę poza kopaniem w Barcy, a bardzo niedoceniany.
2
@patry295 Nie wiem na ile to była prawda ale były zarzuty właściwie podobne do RK że on nie za bardzo potrafi taktycznie ustawić zespół i całą robotę odwala Henk ten Cate.
1
@Borneo No wróci Dest i o zgrozo SR ale on i tak lepszy niż Minqueza, a dziś najwięcej problemów właśnie z prawej strony.
2
To jak teraz wygląda sytuacja z Collado można go będzie zarejestrować z powodu tego co spotkało Aguero?
3
@kkbarca Nie no to przesada z tym jednym meczem, Demble miał fajne mecze, miał też takie które dawały ważne zwycięstwa a nawet puchary.
4
Busquets z piłką przy nodze jak nie robi akurat firmowego sabotażu co raz na mecz mu się zdarza to gość trzy klasy lepszy niż reszta kadry.
2
@Firestone Czeka aż trenerem zostanie gość który wie jak powinien grać pomocnik w Barcelonie... a nie czekaj.
1
@kiper09 Wprowadzili chaos.
0
@ForcaMilosz Bo mecz z Benificą ważniejszy.
0
@Kamiloza91 Spokojnie, pamiętasz demira.
0
@FCB24 Jak dla mnie za łatwo odcina mu prąd na ŚO, może na niższym poziomie.
0
@Davvd W Liverpoolu, w Barcy to na palcach jednej ręki można policzyć fajne strzały z których kiedyś słynął.
0
@Rewolucja123 Oznacz mnie jak będzie wyliczał de Jonga, poważnie piszę i bez uszczypliwości bo to dziwny mecz Holendra.
0
@Woland10 Niżej widziałem że pisałeś że derby rządzą się innymi prawami, teraz wyciągasz beniaminka możesz zmienić klub?