La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

2

Przecież to jest dramat, kazdy z nas moglby narobić dymu i chlewu a potem wejsc za taka kase do oktagonu, dac sie poobijać 2/3 rundy a potem sie zdyskwalifikować i bez ciężkiego nokautu wrócić sobie do domu…

1

@SinMistico To zacznij robić jakieś dymy w internecie. Sprowokuj jakiegoś sebixa i Fame MMA samo odezwie się do Ciebie ;D

0

@SinMistico myślę, że gdyby to było takie łatwe to właśnie byś wyjeżdżał z tej ergo areny bogatszy o kilkadziesiąt tysięcy złoty za walkę :P

2

@SinMistico Po prostu większość z nas nie zrobi z Siebie idioty na oczach milionów osób dla pieniędzy, a to cieszy.

1

@kuz a mi się wydaje, że tu 9/10 osób gdyby miało propozycje 9minut spędzenia w ringu za taki hajs to jedyne pytanie jakie by zadali to ile mają czasu na przygotowanie, wręcz jestem tego pewny

0

@FCB24 Bez robienia z siebie idioty to tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?