Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@formentera2017 A co to klub dobroczynności albo jakoś to idzie albo nara, w Barcelonie odpadali goście z dużo większym potencjałem którym Puig w młodzieżowych drużynach mógłby buty nosić.
1
@halfnolife https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131
3
@Criss18Barca A dowody? Bo ostatnio TVN przyjął Szczęsnego który w porównaiu do smoka ma o wiele dłuższą historie współpracy.
0
@barcelonaLM No jak to? Przecież wraz z Amigosem z Brazylii odmówili renegocjacji kontraktów.
0
@Pilka_jest_okragla W tej drużynie nie ma nawet kandydatów (może oprócz depaya) na liderów w najlepszym piłkarsko wieku którzy powinni pociagnąć ten projekt. Wiec pesymizm jest jak najbardziej zrozumiały bo czyszczenie tej stajni Augiasza potrwa co najmniej 3-4 lata, a znikoma część kibiców wytrzyma tyle bez trofeów.
0
@ACRAB95 Fabregas też tylko że i tak wyszli na plus, tu pensja dla Xaviego chyba nie będzie tak korzystna.
1
@zibiku Nie no nie przesadzimy z cierpliwością, na kolejnego trenera zwyczajnie nie ma już kasy.
0
@Pitinho https://www.fcbarca.com/102291-barcelona-ma-wszystko-w-swoich-rekach-w-walce-o-awans-do-1-8-finalu-ligi-mistrzow.html
0
Xavi taki inteligentny a jeszcze nie załapał że jak chce do Barcy to musi dołożyć ze swoich :)
0
@Sulimo Ja to mam wrażenie że o to dokładnie Laporcie od początku chodzi:(
0
@TheNekro94 Ostatnie dwa przypadki to Ferrer i van Gall, co zabawniejsze w obydwóch ostatnich meczach grupowych zagrali obecny i przyszły trener Barcy :)
Z tego co na szybko patrzyłem jeśli już graliśmy w fazie grupowej to nie wyszliśmy tylko 3 razy.
0
@Mixtape No tu właściwie podobna historia jak z Dembele i Mbappe, Queresma uchodził za tego bardziej utalentowanego za młodu.
0
@Pawel13sz EV był panem cantery, tak dla przypomnienia.
2
na tvp 2 Tolkien. Film biograficzny za trzy minuty.
@Sulimo
0
@LukaszUH A co teraz znaczy zgoda od tych ludzi, nic. Zresztą ile razy był wprowadzany za wczas bo ciągle w tym klubie są problemy.
0
@clyde Gdyby to było takie proste i każdy kowalski miałby mięśnie afrykańskich sprinterów.
0
@Momals11 Inni nie są nazywani najlepszym w dziejach to taka subtelna różnica.
1
@DaPidejpi Zestawiasz ukształtowanego zawodnika i gwiazdę PL z dzieciakiem z Bundesligi kiepski ci wynik wyszedł.
6
@Herato Oficjalnie bo Neymar kosztował Barcelonę dużo dużo więcej.
0
@Rewolucja123 Ale to jeszcze bardziej działa na niekorzyść Xaviego i ostałych "amigosów". To miało by sens jakbyś to zestawiał z pierwszym sezonem Pique i Busiego to wtedy ok bo podobna specyfika wieku czy hierarchia szatni, z każdym kolejnym rokiem to się gwałtownie rozjeżdża,.
A jeszcze masz reprezentacje gdzie Xavi się z pepem się rozminął wiec kolejne zgrupowania i treningi razem.
0
@ElKamil Masz tu chyba błąd logiczny bo sam piszesz że są różni a potem chcesz ich porównywać statystykami, zresztą w ajkiej poza golami Lewy jest lepszy, oprócz jakiś egzotycznych czyli główki, czy spalone?
0
@LukaszUH Przecież masz jak byk napisane że powinien zagrać 10 a zagrał 30.
0
@agrad0 Nie miał żadnych kontuzji.
0
@ElKamil W czym jest lepszy, jeśli rozbijesz piłkarza tak jak robią to gry to w wielu kategoriach będzie lepszy od Lewego i ogólnie też piłkarsko jest lepszy.
Złota gała ma ten problem że tam są celowe niedopowiedzenia, bo co to znaczy najlepszy jeśli chodzi o cechy piłkarskie to Messi z pewnością wciąż jest najlepszy, ale dla niektórych najważniejsze są inne kryteria.
Dlatego tak gardzę to nagrodą raz że jej kryteria są celowo niesprecyzowane, dwa to ocena subiektywna wśród ludzi którzy często się niektórymi ligami nie interesują, trzy nagrody indywidualne w sportach drużynowych to idiotyzm.
0
@headhuntersFCB Dla pewnych osób Puig jest młody więc jeśli by tak go traktować to on.
0
@Nihas Rozumiem że wedle ciebie on nie ma żadnego wkładu w to co mamy obecnie.
1
@Rewolucja123 Sprawdzałem to do dyskusji o tym że Pep też trenował kolegów, choć tam oczywiści relacje były zupełnie inne
Pep z Xavim razem niby 31 spotkań ale w praktyce 1.100 minut
Pep z Puyolem razem 33 spotkania minut 2000
a teraz Xavi
Xavi z Busquetsem razem 314 spotkań minut 21 tysięcy.
Xavi z Pique razem 312 spotkań 22 tysiące minut.
2
@Maker0 No największe talenty Ajaxu ostatnich lat szału w Europie nie robią.
0
@Kinginiesta Jeśli chodzi o Fernando to na pewno nie jest to prawdą, chyba że w biografii zapomniał o tym napisać :)
0
@kkbarca Dlatego praktycznie cały skład Live jaki przejął wymienił za grube pieniądze. No w Barcelonie się tego obecnie nie da zrobić.