Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Ale zdajesz sobie sprawę że ktoś może i to podważyć bo dokonania realu z lat 56-60 jak najbardziej uprawniają do tego by napisać że to tamta drużyna była najlepszą i najładniej grająca i wyjątkową.
0
@SkilledHydra16 Bo w młodzikach to był napastnik.
4
@SzahMatt Sufit może spaść ci na głowę :)
2
@JustBarca Ale zaczynali z podobnego pułapu i Pedri od razu dostawał szanse a Puig nie, Gavi dostał kilka minut i Lucho się zakochał, a w Puigu się nie zakochał, od taka subtelna różnica. Puig nie przekonał do siebie żadnego trenera czy to Barcy czy reprezentacji.
0
@kaamil1910 A ja nie bo chciałbym by Barca wygrała.
0
@barcowy1899 Jović jest trochę tych kozaków co po wyjeździe z Niemiec potracili nogi.
0
@BarcaSupporter I co z tego wynika? Busquets i Gavi schowali pomoc Włochów i Francuzów do kieszeni.
0
@amanter Przecież jeśli dostanie to dostanie za okres gdy był jeszcze graczem Barcy.
0
@Herato No jak największa gwiazda i najlepszy zawodnik LL jest solidny to ta liga upadla potwornie :)
0
@DaPidejpi No ogólnie te gwiazdy z bvb to raczej tyłka nie urywają, musiał bym uważniej się przyjrzeć ale po opuszczeniu Dortmundu to tylko nieliczni dalej błyszczeli.
0
@mmaciass Nie, jeśli dobrze pamiętam to Maxi był takim starszym bratem i zaopiekował się Icardim a Icardi był częstym gościem w ich domu dlatego była o to afera. Podejrzewam że to było jak obaj byli w Hiszpanii.
1
@grzesiu21 Przybliż mi te regularne powołania bo to blado wygląda a do tego oznaczało by to że gwiazda BB dostawała tylko powołania i nie grała.
Natomiast fakty są takie że ma 4 spotkania w u-21 debiut 03.03.2020 i to by było na tyle jeśli chodzi o "karierę" w reprezentacji.
0
@Kismeth U to jak Iniesta zaczął na poważnie grać w wieku 24 to Puig chyba nigdy nie zacznie.
0
@Mr8lack To Polska i nie takie rzeczy się tu działy.
No jak dla mnie dalej obejrzenie na żywo z wysokości trybun to dużo lepsza opcja niż katowanie meczu kilkanaście razy by uchwycić to co widział by z trybun, zresztą od tego są analitycy.
Wielokrotnie trenerzy wypowiadali się że oglądanie z trybun (z powodu kar) dużo im dało, a przecież też mają dostęp do nagrań.
0
@Mr8lack No ze stadionu widzisz sporo więcej no chyba że on ma dostęp do materiałów z wielu kamer choć wątpię.
0
@Messibestplayerintheworld Przecież Big chances missed to 11 powinna być złota a nie 21 :)
0
@CuttingHead To określenie wymyślili dziennikarze wojsko inaczej te działania nazywa.
0
@CuttingHead Ponieważ to określenie jest potoczne i nie występuje w żargonie wojskowym.
0
@Triv44 I dlatego jak wrócił to sondaże poszybowały w górę.
1
@Kgorecki2500 To tragedia bo oznacza że poza wiedzą większości coś ważnego się dzieje i znów odwracają uwagę.
0
@CuttingHead Nie wiem czy ktoś zawodowo zajmujący się tym pisał by o "wojnie hybrydowej" chyba że celowo tak to nazywasz by prosty lud zrozumiał.
0
@anxted Bo za jego czasów to pokolenie starsze jego pokolenie nazywało mięczakami :) i tak to się kręci.
0
@paweuwarrior Tak tysiąc pompek i dwa tysiące brzuszków.
0
@Sau_Ron Dlaczego będzie miał słabsze? Wliczasz dzielenie się z Mbappe i Neyem czy raczej formę i wiek.
1
@kaamil1910 Bierzesz pod uwagę tylko te 7 walk w XXI wieku jak mniemam.
0
@kkbarca Czytałem wywiad z historykiem specjalizującym się w Piłsudzkim i tamtym okresie i on twierdzi że marszałek tych słów nie wypowiedział.
0
@burza1982 No ja uważam że nie zwłaszcza po tych przeprawach ze zdrowiem .
0
@barcelonaLM Już widzę jak ziobro i konfa ogrywają kaczyńskiego.
1
@masik86 Barcelona nie miała z nich pociechy to jest najważniejsze a poza tym to straciliśmy bo płacono im pensje i inne bonusy.
0
@Lucassito Hola hola to nowy kraj inaczej trzeba dogadać kwestie wizerunkowe inaczej podatki od pensji bonusów premii, inaczej kwestię adidas-nike tego się nie da zrobić w tak krótkim czasie.