La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

1

A więc wojna hybrydowa... Zatem pamiętajmy, że z dniem dzisiejszym wszelkie spory i sprawy schodzą na plan dalszy. Weszliśmy w okres wojny. Cały wysiłek narodu musi iść w jednym kierunku. Wszyscy jesteśmy żołnierzami.
Jeszcze Polska nie zginęła!

0

@Kamilos84 A jesteś byłeś żołnierzem czy tylko tak pitolisz bez sensu?

0

@Gall a uważasz, że wojny hybrydowej nie ma obecnie?

0

@Kamilos84 Przede wszystkim ja nie lubię tego określenia bo to jest tak pojemne stwierdzenie że nie wiem dokładnie o co chodzi.
Praktycznie każda wojna to wojna hybrydowa, bo wojny nie opierają się tylko na wymachiwaniu mieczem i strzelaniu.

Dla mnie to jest zemsta łukaszenki za wspieranie próby obalenia jego rządu.

Gdzie pozostałe sposoby na destabilizowanie Polski oprócz tych które serwuje nam Rosja od momentu jej istnienia?

Dalej nie wiem dlaczego piszesz że wszyscy jesteśmy żołnierzami, bo ja na przykład nie identyfikuje się z tym i ta śmieszna akcja to dar nieba dla pis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?