1

Co oni zrobili z Rodowicz xddd ale Doda zawsze top 10/10

0

@Rewolucja123 żałosne gadanie. Dzis nie wypatrzył wyniku

0

@Messibestplayerintheworld które niby sytuację?

0

No ale nie winmy Lahoza za tą stratę punktów. Był gwiazdą, ale karny słuszny i kartki równo rozdawał za nic. Nie wypatrzył wyniku

1

Villareal vs Valencia 40sekunda i Moreno kiks roku chyba xe z 3m do pustej nie trafia

0

Ale szczerze mówiąc niespodziewalem się dziś oglądać komedii, ale to jest lepsze niż Americano Pie

0

Lahoz lahozem ale tak to jest jak się myśli o balu sylwestrowym o 15 i się gra byle jak z Espanyilem.

2

Xddddddddd za rok kupię sobie koszulkę Lahoza na święta

0

Z chęcią bym zobaczył gdyby zeszli z boiska. Walkower i 3pkt dla Espanyolu przeżyje, ale może ten debil by wkoncu zostal jakoś ukarany

1

Karny jak najbardziej słuszny

4

Tak to jest jak się nie strzela na 2-0 z tak słabym rywalem

2

@Firestone no ale w pierwszej minucie to chyba on stracił. Nie skończyło się straconym golem ale warto pamiętać

2

Jakie kurna zgranie Lewandowskiego.... Xd źle trafił a nie zgranie. Lizanie mu tyłka zaczęte

0

@Tasde zagra w następnej kolejce

0

@Rust_Cohle faktycznie dobrze, że Canal Plus sport znowu pokazał mecz Liverpoolu. Warto było zobaczyć przełamanie przyszłego goata

2

@mrboom a może ona też chce tylko jest nieśmiała

2

@PatrychoO no i po co to śmianie? Jakby tak robił to bardzo dobrze. Znaczy że nie ignoruje rywali. To śmianie z CR jest trochę glupie

0

Tego Treay Younga z Hawks to się nie da lubić. Taki frajer trochę z zagrywek i zachowania

0

@Colin94 nie mam takiej playlisty to po tym jak napisałeś napewno by było :D

1

Poraz kolejny Liverpool na Canal Plus sport. Trochę lipa że prawie co kolejkę ich puszczają

0

@Rust_Cohle chłop odkąd przyszedł do City gra gorzej niż Raphinha u nas a o to ciężko by grać gorzej :D

1

@MesQueUnClub96 no to wtedy wpuścić. Chodziło o to, by zacząć taka 11 jaką zaplanował

1

@Emhyr ja na miejscu Xaviego bym postawił na taki skład jaki miałem w planach, bez Lewego

7

@tristan87 no ciężko się z nimi nie zgodzić. Miesiąc się przygotowują do meczu z myślą że go nie będzie, a teraz nagle jest. Tym bardziej, że nie miał prawa zagrać za czerwoną kartkę

7

Ale to że Lewandowski może jutro zagrać to jakiś żart. Czerwona kartka z Osasuna w 100% słuszna a i tak teraz zagra

0

Jaki serial na netflxiie polecacie? Najlepiej nie więcej niż 4 sezony. Poza Peaky blinders, Narcos, dom z papieru, wikingowie, wednesday, Lucyfer i w sumie tyle :D myślałem nad ozark ale może ktoś coś podrzuci lepszego

0

@Firestone bo mamy lepszych sportowców. Jeśli Lewandowski jest to powinno być na przykład 3 siatkarzy Zaksy. Potrójna korona klubowa i wicemistrzostwo świata

1

@escarabajo no ale taki Szczęsny czy Zieliński zakładam że od Zmarzlika czy Semeniuka jest bardziej znany. Świątek odłożmy może na bok w ten dyskusji bo w tym sezonie odstawili wszystkich o 3poziomy. Stoch z podwójnym złotem olimpijskim by z nią tylko wygrał

0

@escarabajo ale to jest ranking najlepszych czy najpopularniejszych? Bo w takim razie dajmy do top10 z 6 pilkarzy. Szczęsny, Zieliński, Milik, Lewandowski, Frankowski i np Glika

1

Ja to nie wiem dlaczego Lewandowski jest tak uwielbiany przez polskie media i wciskany na top2 sportowca Polski w 2022, a niektórzy nawet przed Świątek go dają. Jego w top 10 nie powinno być. I ten cały argument że reprezentuje najbardziej popularny sport na świecie. No właśnie - na świecie, a to jest ranking w Polsce gdzie lekkoatletyka, siatkówka, skoki czy żużel też są bardzo popularne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?