FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co oni zrobili z Rodowicz xddd ale Doda zawsze top 10/10
0
@Rewolucja123 żałosne gadanie. Dzis nie wypatrzył wyniku
0
@Messibestplayerintheworld które niby sytuację?
0
No ale nie winmy Lahoza za tą stratę punktów. Był gwiazdą, ale karny słuszny i kartki równo rozdawał za nic. Nie wypatrzył wyniku
1
Villareal vs Valencia 40sekunda i Moreno kiks roku chyba xe z 3m do pustej nie trafia
0
Ale szczerze mówiąc niespodziewalem się dziś oglądać komedii, ale to jest lepsze niż Americano Pie
0
Lahoz lahozem ale tak to jest jak się myśli o balu sylwestrowym o 15 i się gra byle jak z Espanyilem.
2
Xddddddddd za rok kupię sobie koszulkę Lahoza na święta
0
Z chęcią bym zobaczył gdyby zeszli z boiska. Walkower i 3pkt dla Espanyolu przeżyje, ale może ten debil by wkoncu zostal jakoś ukarany
1
Karny jak najbardziej słuszny
4
Tak to jest jak się nie strzela na 2-0 z tak słabym rywalem
2
@Firestone no ale w pierwszej minucie to chyba on stracił. Nie skończyło się straconym golem ale warto pamiętać
2
Jakie kurna zgranie Lewandowskiego.... Xd źle trafił a nie zgranie. Lizanie mu tyłka zaczęte
0
@Tasde zagra w następnej kolejce
0
@Rust_Cohle faktycznie dobrze, że Canal Plus sport znowu pokazał mecz Liverpoolu. Warto było zobaczyć przełamanie przyszłego goata
2
@mrboom a może ona też chce tylko jest nieśmiała
2
@PatrychoO no i po co to śmianie? Jakby tak robił to bardzo dobrze. Znaczy że nie ignoruje rywali. To śmianie z CR jest trochę glupie
0
Tego Treay Younga z Hawks to się nie da lubić. Taki frajer trochę z zagrywek i zachowania
0
@Colin94 nie mam takiej playlisty to po tym jak napisałeś napewno by było :D
1
Poraz kolejny Liverpool na Canal Plus sport. Trochę lipa że prawie co kolejkę ich puszczają
0
@Rust_Cohle chłop odkąd przyszedł do City gra gorzej niż Raphinha u nas a o to ciężko by grać gorzej :D
1
@MesQueUnClub96 no to wtedy wpuścić. Chodziło o to, by zacząć taka 11 jaką zaplanował
1
@Emhyr ja na miejscu Xaviego bym postawił na taki skład jaki miałem w planach, bez Lewego
7
@tristan87 no ciężko się z nimi nie zgodzić. Miesiąc się przygotowują do meczu z myślą że go nie będzie, a teraz nagle jest. Tym bardziej, że nie miał prawa zagrać za czerwoną kartkę
7
Ale to że Lewandowski może jutro zagrać to jakiś żart. Czerwona kartka z Osasuna w 100% słuszna a i tak teraz zagra
0
Jaki serial na netflxiie polecacie? Najlepiej nie więcej niż 4 sezony. Poza Peaky blinders, Narcos, dom z papieru, wikingowie, wednesday, Lucyfer i w sumie tyle :D myślałem nad ozark ale może ktoś coś podrzuci lepszego
0
@Firestone bo mamy lepszych sportowców. Jeśli Lewandowski jest to powinno być na przykład 3 siatkarzy Zaksy. Potrójna korona klubowa i wicemistrzostwo świata
1
@escarabajo no ale taki Szczęsny czy Zieliński zakładam że od Zmarzlika czy Semeniuka jest bardziej znany. Świątek odłożmy może na bok w ten dyskusji bo w tym sezonie odstawili wszystkich o 3poziomy. Stoch z podwójnym złotem olimpijskim by z nią tylko wygrał
0
@escarabajo ale to jest ranking najlepszych czy najpopularniejszych? Bo w takim razie dajmy do top10 z 6 pilkarzy. Szczęsny, Zieliński, Milik, Lewandowski, Frankowski i np Glika
1
Ja to nie wiem dlaczego Lewandowski jest tak uwielbiany przez polskie media i wciskany na top2 sportowca Polski w 2022, a niektórzy nawet przed Świątek go dają. Jego w top 10 nie powinno być. I ten cały argument że reprezentuje najbardziej popularny sport na świecie. No właśnie - na świecie, a to jest ranking w Polsce gdzie lekkoatletyka, siatkówka, skoki czy żużel też są bardzo popularne.