0

@Cule1234 mam dziwne wrażenie, że to będzie duży niewypał.

0

@Serek najgorszy mundial 2014. MVP zdecydowanie nazwisko. Gdyby nie obrona to Argentyna pewnie by odpadla już z Szwajcaria

3

Jak Messi chce udowodnić że jest najlepszy w historii niech pójdzie do Tottenhamu i wygra jakiś puchar

0

Magia świąt - pierwszy dobry traf w tej Fifie. Sancho zimowy. Szkoda że nie wymienny i gram 4-4-2 i tak trochę ciężko go zmieścić :D

2

@Volk tym bardziej że strzał leciał tuż przy słupku i był w miarę mocny. Jedna z najlepszych i najważniejszych interwencji w historii mundialu

0

@takisobiektos szkoda tylko że w Indianie :P

1

@kempnou jak to zrobi to będzie zwykłym bucem. Pojechać na jakikolwiek inny stadion poza tymi w Argentynie to słabe zagranie.

0

@MesQueUnClub_87 eee tam, zwykły Vinicius i Mendy to lepsze niz Carlosy itp xs

0

@MesQueUnClub_87 w tych 3x84x20 najlepszy traf to Donnaruma....4msc po premierze gry a ja dalej gram 7zawodnikami złotymi

1

Dobra ta FIFA....człowiek jak gra w weekendowa ligę to zawsze wbija 14w czasem 16w a i tak trafia totalne gówno. Z paczki hero zawsze Crouch, a o ikonę jakieś Cassilas czy Vieri

0

@michal26 no na pewno w mniejszej niż teraz.

2

@Kgorecki2500 wiele kart tych zimowych to jakis kosmos

0

@Borry dla mnie trochę bezsensu. WIadomo, grać w kraju gdzie piłka jest religią jako mistrz świata to niesamowite przeżycie, ale gdyby teraz skonczył karierę w kadrze to by odszedł w chwale

1

@Michu94 ciekawe skąd ten Lewandowski.

2

@DonCarletto ja to myślałem, że on od 3 lat już nie gra

0

@Malibu no był, ale grał bardzo mało przez kontuzje. I jednak pamiętam co mówił Tuchel, że on lubi często mieć obsrane gacie przed ważnymi meczami :D

0

@RosjaninBut z czego Araujo i Kounde tylko uznanej klasy. Christensen jednak półka niżej, a pozostała dwójka to trochę zart

0

Którą część Uncharted uważacie za najlepszą? Nie chodzi o grafikę itp tylko czysto o "historię"

2

@Rust_Cohle no z tym, że Błaszczykowski umiał sam pociągnąć zespół czasami. A Lewandowski bez podania to nic nie zrobi

0

@Mixtape wydaje mi się, że nie ma piłkarza który nie chciałby tam iść. To tak jakby ktoś nie chciał przyjąć do Barcelony w latach 2008-2012. Nie dość że jeden z 2-3 największych klubów w historii to jeszcze ciągle odnoszący sukces w ostatnich latach

3

@Antimadridista_WR po Wilshere chyba największy talent w pomocy Anglików który nie wypalił, tylko Wilshere przez kontuzje a Alli przez głowę

0

@AllBundy Araujo to bestia w szpitalu chyba

0

Nunez top xd

1

Mahrez co za przyjęcie. Naszym skrzydłowym piłka by odskoczyła na 10 metrów

0

@konrad1661 rewanże chyba tylko w półfinale

0

@czółkovsky nie lubię Houston, ale nie życzę im takiego zgniłego jabłka

0

@arsenallondyn0 kiedyś udało mi się znaleźć na internecie pierwsze dwa odcinki i genialne. Niestety nie mam HBO i dalej nie mogłem oglądać bo go nie znalazłem

2

@Kondziubarca to są żarty chyba. Xavi to pijany jest odką tu jest bo gada i robi takie rzeczy, że aż głowa boli

4

@Nano22 a gdyby słońce świeciło w nocy, a księżyc za dnia to wtedy księżyc byłby słońcem, a słońce księżycem?

0

@Encore na plus to jedynie z Francją :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?