FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii ja nie napisałem, że nie zasłużył. Ale od niedzieli jest narracja na ten stronie jakby tam był Messi i 10 zawodników na poziomie Radomiaka. Wgl się nie docenia pozostałych
1
@GeraltzKatalonii no ale dziwne by napastnik nie miał więcej goli czy asyst od pomocnika
1
@Cotutajsiedzieje dla mnie Mac Allister MVP. Chłop trochę racji ma że połowa goli z karnych...tak wiem, karne też trzeba umieć strzelać. Ale jednak od lidera zespołu musisz tego oczekiwać że to strzeli, a Mac Allister rozegrał fenomenalny turniej. Gdyby taki turniej zagrał Bruno, KdB czy Modric to by już uznawali go za top 10 piłkarzy w historii
2
@Ronin47 że niesłusznie, że bez powodu, że Kulesza uległ ludziom, że fryzjer, że dobry człowiek
2
@Medium ja to nie wiem jak można mówić że Wieniawa to zła du*** znaczy się nie ładna kobieta :D
1
Super, ważny zmiennik.....dla drużyny walczącej o utrzymanie
0
@DonMatteo901 chłopaki fajnie zaczęli z kanałem ale ostatnio coraz gorzej.
0
@Kalipso to już wolę kogoś z rezerw. On już na tle Elche czy Mallorca wypada bardzo słabo.
0
@Azi w tym sezonie to zakładam że z 10gdyby ter Stegen nie bronił sytuacji sam na sam, bo takie prowokuje
1
@bartekvisca a co zyskamy gdy tu zostanie?
1
@macio_944 wychodzisz w 10 zawodników i już jest łatwiej zastąpić Busquetsa bo nie ma gościa który 3x w jednej połowie straci piłkę przed własnym polem karnym
0
ma ktoś wideo z finały gdzie skierowana kamera była na lawkę podczas karnych i reakcję zawodników i sztabu? czy to Francji czy Argentyny
4
@Ojciec5tkidzieci brak najlepszego piłkarza premier league w top15 to żart, a brak jego w top 50 to brak słów. Oczywiscie mowa o potężnym Henry. Czemu on jest tak niedoceniany
1
@koziar no wiadomo, że pewności nie ma, po prostu takie przeczucie :D
0
@barcelonaLM śmiać się z Mbappe który sam doprowadził finał do karnych to głupota. Już prędzej z jakiego Dembele a najlepiej cieszyć się z własnego sukcesu a nie porażki innych
5
@koziar raczej Mbappe, ale np dla takiego City który lubi klepać to bardziej Haaland
1
@Tomek_TF jestem pewny na 100% że większość nie mówiła tego w formie zartu
0
@Colon szkoda, że zdrowia mu starczyło na tak krótko. Jako jedyny mógł rywalizować z big 3 za ich najlepszych lat
2
@Danny Gaucho no ale wszędzie się znajdzie jakieś rodzynki odnośnie futbolu, niezależnie czy to się dotyczy Messiego, Ronaldo czy np Bruno czy Mullera
3
@don'T.R.I.P.e najlepszym przykładem byli ludzie, którzy pisali, że Dembele wynagrodził w finale to co zepsuł w LM przeciwko Liverpoolowi
0
@Sensible chłopie ale o jakim docieraniu argumentów Ty gadasz jak żadnego nie podałeś xd powodzenia
0
@Sensible no pewnie usunęli bo oznaczyłeś moderatora w dyskusji i się poskarżyłeś; bo sam nie wiedziałeś co napisać i zamiast przedstawić swoje argumenty to chcesz by inni rozwiązali problem usuwając posta xD
0
@Sensible dzięki za dobry argument. Argentyńczycy zachowują się jak chamy i to prawda, ale ze tu nic złego o nich nie można powiedzieć to nagle usuwają wpis. Przypominam, że żadnego Argentyńczyka już u nas nie ma w klubie.
0
@Sensible ciekawe za co xd chociaż redakcja już usunęła jeden wpis w tej dyskusji za nic więc nic mnie nie zdziwi
0
@mekston no w tej kadrze obecnie jest więcej chamów i prostaków niż zwykłych typków więc tak
1
Komentarz usunięty
0
oprócz de Jonga i Alby to ciężko cokolwiek powiedzieć. Mam nadzieję, że dacie też ankietę o to kto wypadł najgorzej, bo wtedy wybór bylby duzy :D
0
@Encore Kounde dwie oceny wyżej niż Theo??
13
jeśli Xavi go uważa za kluczowego do swojego projektu, to ten projekt jest gorszy niż projekt Wisły Kraków
0
@Gaz ale brednie. Co ma Argentyna wapolnefo z Barceloną.