0

@GeraltzKatalonii ja nie napisałem, że nie zasłużył. Ale od niedzieli jest narracja na ten stronie jakby tam był Messi i 10 zawodników na poziomie Radomiaka. Wgl się nie docenia pozostałych

1

@GeraltzKatalonii no ale dziwne by napastnik nie miał więcej goli czy asyst od pomocnika

1

@Cotutajsiedzieje dla mnie Mac Allister MVP. Chłop trochę racji ma że połowa goli z karnych...tak wiem, karne też trzeba umieć strzelać. Ale jednak od lidera zespołu musisz tego oczekiwać że to strzeli, a Mac Allister rozegrał fenomenalny turniej. Gdyby taki turniej zagrał Bruno, KdB czy Modric to by już uznawali go za top 10 piłkarzy w historii

2

@Ronin47 że niesłusznie, że bez powodu, że Kulesza uległ ludziom, że fryzjer, że dobry człowiek

2

@Medium ja to nie wiem jak można mówić że Wieniawa to zła du*** znaczy się nie ładna kobieta :D

1

Super, ważny zmiennik.....dla drużyny walczącej o utrzymanie

0

@DonMatteo901 chłopaki fajnie zaczęli z kanałem ale ostatnio coraz gorzej.

0

@Kalipso to już wolę kogoś z rezerw. On już na tle Elche czy Mallorca wypada bardzo słabo.

0

@Azi w tym sezonie to zakładam że z 10gdyby ter Stegen nie bronił sytuacji sam na sam, bo takie prowokuje

1

@bartekvisca a co zyskamy gdy tu zostanie?

1

@macio_944 wychodzisz w 10 zawodników i już jest łatwiej zastąpić Busquetsa bo nie ma gościa który 3x w jednej połowie straci piłkę przed własnym polem karnym

0

ma ktoś wideo z finały gdzie skierowana kamera była na lawkę podczas karnych i reakcję zawodników i sztabu? czy to Francji czy Argentyny

4

@Ojciec5tkidzieci brak najlepszego piłkarza premier league w top15 to żart, a brak jego w top 50 to brak słów. Oczywiscie mowa o potężnym Henry. Czemu on jest tak niedoceniany

1

@koziar no wiadomo, że pewności nie ma, po prostu takie przeczucie :D

0

@barcelonaLM śmiać się z Mbappe który sam doprowadził finał do karnych to głupota. Już prędzej z jakiego Dembele a najlepiej cieszyć się z własnego sukcesu a nie porażki innych

5

@koziar raczej Mbappe, ale np dla takiego City który lubi klepać to bardziej Haaland

1

@Tomek_TF jestem pewny na 100% że większość nie mówiła tego w formie zartu

0

@Colon szkoda, że zdrowia mu starczyło na tak krótko. Jako jedyny mógł rywalizować z big 3 za ich najlepszych lat

2

@Danny Gaucho no ale wszędzie się znajdzie jakieś rodzynki odnośnie futbolu, niezależnie czy to się dotyczy Messiego, Ronaldo czy np Bruno czy Mullera

3

@don'T.R.I.P.e najlepszym przykładem byli ludzie, którzy pisali, że Dembele wynagrodził w finale to co zepsuł w LM przeciwko Liverpoolowi

0

@Sensible chłopie ale o jakim docieraniu argumentów Ty gadasz jak żadnego nie podałeś xd powodzenia

0

@Sensible no pewnie usunęli bo oznaczyłeś moderatora w dyskusji i się poskarżyłeś; bo sam nie wiedziałeś co napisać i zamiast przedstawić swoje argumenty to chcesz by inni rozwiązali problem usuwając posta xD

0

@Sensible dzięki za dobry argument. Argentyńczycy zachowują się jak chamy i to prawda, ale ze tu nic złego o nich nie można powiedzieć to nagle usuwają wpis. Przypominam, że żadnego Argentyńczyka już u nas nie ma w klubie.

0

@Sensible ciekawe za co xd chociaż redakcja już usunęła jeden wpis w tej dyskusji za nic więc nic mnie nie zdziwi

0

@mekston no w tej kadrze obecnie jest więcej chamów i prostaków niż zwykłych typków więc tak

1

Komentarz usunięty

0

oprócz de Jonga i Alby to ciężko cokolwiek powiedzieć. Mam nadzieję, że dacie też ankietę o to kto wypadł najgorzej, bo wtedy wybór bylby duzy :D

0

@Encore Kounde dwie oceny wyżej niż Theo??

13

jeśli Xavi go uważa za kluczowego do swojego projektu, to ten projekt jest gorszy niż projekt Wisły Kraków

0

@Gaz ale brednie. Co ma Argentyna wapolnefo z Barceloną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?